Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

jayman

Na začiatku som sa bavil, potom som bol smutný, potom som bol spokojný a na konci som sa len usmieval: čo viac si môžem od filmu priať? Will Smith is the Man a pobavil ma ako naposledy takto EDIT po rokoch: Baví ma citlivá nehollywoodska kamera, štve ma ukrutne slabý backgroud lore, ktorí tvorcovia odflákli. Znižujem o jednu. ()

HarlanWade

Typicky hollywoodská obecenstvo morálně poučující zápletka, trocha situačního humoru a velké charisma vožralého Willa Smithe v nejočekávanějším blockbusteru letoška. Skvěle jsem se bavil a těch 90 minut mi utelko jako půlhodina. Ale kam do hajzlu zmizely ty prachy? ()

jprmusic

Tak nějak divnej film - občas cool, občes nuda k uzoufání, a občas pitomost. Typická americká vysokonákladová blbinka :-) ()

Saul_Hudson10

Dva filmy v jednom. Trailer vás naláká na ten první - Will Smith v něm perfektně shazuje všechny superhrdiny a diváky opravdu pobaví. Ve druhé polovině však nabere film úplně jiné obrátky, zbytečně moc zvážní a postupně zabředá do nudy. Za první polovinu čtyři hvězdy, za tu druhou stěží dvě. ()

unrocker

Celé to ze zažátku vipadá, žy by to mohl být skvělý film plný akce a celkem ucházejících hlášek. Ale celkově to dopadne na průměr, nějak se to během filmu ztratí a už se nemůže nejít. Dobré chvíle střídají horší delší části a to je mínus pro tento nadějný snímek o superhrdinovy. ()

macetoma

Chtěl bych se zeptat autorů filmu ve stylu Pelíšků: A komu tím prospějete, co? Jakoby se autoři snažili z posledních úspěšných filmů podobného žánrů vytáhnout to nejlepší a spojit dohromady ve snaze získat úplně nejlepší film ze všech. Jenomže, jak již asi tušíte, přesně tak to nedopadlo. Bavit se budete, ale tak na půl plynu. Dávám tři hvězdy. ()

Kubi21

Námět se prý Hollywoodem potuloval dost dlouho a po natočení byl hodně drasticky přestříhán. Jestli k lepšímu, nebo horšímu, to nevím, ale jedno vím, a to, že jsem se dost dobře bavil. První polovina je drobet černá komedie a zbytek zase dost dramatický s pro mě moc hezkou mytologií. Smith je uvěřitelnější jako opilec, než buhvíjaké macho. Dost často nadávám na délku a rozvleklost filmu. Tady musím říct, že mi bylo skoro až líto, že jsem s hrdiny strávil pouze necelých 90 min. Už se těším, až Peter Berg předvede naplno co v něm je a natočí pořádný akční nářez. ()

ratpile

Obšlehnutá akce, příběh jak z pera dvanáctiletého fakana; a to vše v žánrově rozpolceném ultra urychleném vydání. Nebýt Willa Smithe, byl by to průser. Takto je Hancock alespoň poměrně vtipná, svižná jednohubka, vlající daleko za obřím charismatem hlavního hrdiny. Bergu, Bergu, to je ale rutina... ()

blacktomas

No ze začátku jsem valil bulvy, co že jsem si to zase pustil. Po chvíli jsem tomu tak nějak přišel na chuť a ve finále jsem se s tím docela smířil. I když...Bylo tam fakt hodně divných věcí, na druhou stranu celkem zajímavý pohled na superhrdiny. Takže za 3, což je dobrý. ()

plo koon

tak tenhle film byl fakt divnej. Začalo to jako legrácka s vožralým superhrdinou a končilo jako epická story o velké lásce a záchraně země. Dostal sem uplně něco jinýho než sem čekal a koukal sem s otevřenou pusou, jak se mění žánry, končí humor a nastupuje epický příběh o strážcích země nebo co. Kdyby se film nebral vážně, bylo by to lepší. ()

gicous

Guláš. To je první slovo, které mě napadá, potom co jsem viděl Hancocka. Film začíná jako komedie, změní se na něco comicksového střihnutého buddy movie, dále pokračujeme v love story a všechno končí v brutálním finále, kde z hlavního hrdiny stříká krev a sekají se ruce. Je to neuvěřitelné, co tvůrci narvali do 90 minut filmu. To se skutečně jen tak nevidí. Peter Berg má talent a podle mně ohromný potenciál do budoucna. To ukazuje v pár scénách filmu ke konci, kdy jsem citíl, že kdyby byl film pojatý v takhle vážném tónu, tak by bylo všechno OK. Berg potřebuje dobrý námět, a potom se od něj můžeme dočkat něčeho velkého. Prozatím se bohužel musíme smířit s Hancockem, který je vzhledem k trojlístku - Smith, Theronová, Berg - velkým zklamáním. ()

habertek

Ani vlastně nevím co tomu dát...na jednu stranu blbost na druhou jsem se ale bavil a klidně bych se na to kouknul znova...tak udělám kompromis a dávám 65% ()

nula87

Extrémně stupidní scénář nějakým způsobem Berg zvládl natočit takovým způsobem,že se nejedná o absolutní průser. V jednotlivostech povedené akční scény a sem tam povedený vtipný moment tak vytahují film z absolutního dna (kam patří scénář) do alespoň trochu koukatelné podoby. 50% ()

Esdälon

V momentech, kdy hraje Will Smith ožralé prase, tak je to prča. Ve chvíli kdy přestane, tak se to začne brát moc vážně, a už to prča není. Nicméně Charlize je fakt hezká ženská, Batemana mám taky rád (no homo), a ten Will je prostě týpek. Škoda, že to spousta "pyčovinyhledámnafilmu" lidí brala moc vážně a tudíž budeme ochuzeni o dvojku, kterou bych si vážně přál. ()

anyonecek

Ale jo Will Smith byl velký vtipálek a velký sympaťák a já se bavil. Krásně mi to uteklo a akce tu bylo až až, takže já jsem spokojen a jsem velice zvědavej na 2. díl. ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)