Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

Luukec

Film který je uplně totální jiný než trailer... Trailer nám sliboval komedii o "supermanovi" který má problémy s alkoholem a když se snaží někomu pomoct tak není vždy tak úspěšný jak by si on a možná spíš ostatní přáli.. Skutečný film nám ale ukazuje drama jeho života.. zajimavá podívaná.. ()

Kratoc

Film zábavný a po všech těch super-ultra-mega hrdinech i dost osvěžující svým přístupem, ale nějak mi tam chybělo pořádné finále. Film se rozjíždí pomalu a než nabere pořádné tempo, tak to chvilku trvá a najednou ... šlus. Nějak mi tam chyběl více té superhrdinské akce. Nějaký pořádný záporák, stejně potrhlý jako Hancock. No nic, snad je nenapadne to dotočit v druhé dílu. Jeden Hancock je více než dost ;) ()

sedlo03

Mě se to v celku líbilo. Will Smithe mám rád a opět mě nezklamal. Smál jsem se aspon 60% doby a mělo to spád. 65%. ()

memoman

Vcelku zajímavý námět na komedii (superhrdina-loser),který mohl být zajímavým spojením Posledního skauta a Supermana. Ovšem máme z toho jen obyčejný příběh o nápravě s docela zajímavou (pro někoho) pointou uprostřed a s několika dynamickými akčními scénami. Will Smith se herecky nijak zvlášť neblýskl,ovšem Charlize Theron je opět ta obyčejná i temperamentní žena zároveň. ()

Andresito

Mohla to být příjemná popcornovka. A taky je, přesně do chvíle, kdy si to začne hrát na něco, co to není a za daných podmínek ani být nemůže. První polovina by si zasloužila natáhnout na celou stopáž, z druhé vystříhat a na blučku vydat záběry na Charlize Theron, zbytek vyhodit a ten pokus o hlavního záporáka (to byl ten magor bez ruky) pouštět do světa maximálně jako exemplární příklad, že takhle to fakt vypadat nemá. 40% ()

kamil.i

Hancock je značne nevyrovnaný film. Viac ako na hociktorom inom filme je vidieť množstvo scenárov a námetov, ktoré počas značného počtu rokov vytvárali Hancocka. Neskôr boli prepisované, niektoré nápady ostali nedotiahnuté alebo sa dotiahli úplne iným smerom akým boli zmýšlané. Takto vznikol poriadny guláš s výbornou prvou tretinou filmu, kde sledujeme Hancockove vylomeniny a snahu napraviť sa s pomocou chlapíka od PR. Potom príde druhá tretina s úplne scestným nápadom, ktorý doslova napľuje do tváre prvej tretine. Nakoniec to zabije zle zrežírované akčné finále, ktoré bohužial doťahuje volovinu vzniknutú v druhej tretine snímky. Keby film pokračoval v myšlienke napravovania hlavného hrdinu, v tempe nastolenom v úvode a zavrhol by zbytočný mysticizmus, neuvažoval by som v hodnotení medzi 2 a 3 hviezdami, ale nad absolutóriom za skvelú komédiu. ()

xxxvodnikxxx

Pohled na "superhrdiny" tak nějak "z druhé stránky věci", potom taky o tom, jak jim udělat lepší tvář vůči společnosti, nakonec taky o lásce, která hory přenáší :) ()

Jaroslaf odpad!

Jednoznačně nejhorší americkej film, co sem kdy viděl. Slovo kravina je pro tento hnůj příliš slabé označení. ()

Nolanofil

Pokiaľ Will Smith demoluje všetko naokolo, je to sranda. No ako náhle sa snaží napraviť svoje chyby a byť tým tipom hrdinu ako Superman, byť kladný a pomáhať bez braným a rýpať sa vo svojej existencií, klásť si zbytočné otázky odkiaľ pochádza a či je sám? tak to už prestáva baviť. Jednoducho zo svižnej a efektnej komédie, sa v druhej polovici stane len ďalší tuctový akčný film. ()

fummyk

Někdo má za hrdinu Supermana, někdo Batmana a někdo zase ožralýho Hancocka! Tenhle filmek je prostě šupa! Jak to zahrál Will, to se snad ani nedá vyjádřit v písmenech. Ten výraz člověka, který neví nic o své identitě a všechno mu je jedno, do určité chvíle. Jako doplnění špetka dojemnutí na konec, proč ne. Dávám zasloužilých 5 hvězdiček a už teď se nemůžu dočkat na dvojku, ovšem ani si nedokážu představit, o čem by mohla být. Mimochodem.. nikdy neříkejte Hancockovi trotl. ;-) ()

Bezda202

Poprvé jsem dal 3*...od té doby už jsem ten film párkrát viděl a s každým shlédnutím ho mám radši a radši. Parádní oddechovka se super obsazením a soundtrackem :) 4* ()

bozka10

Konečne normálny superhrdina s láskou k alkoholu a prízemným vtípkom,šenkovy štangast so superschopnostami a dobrým srdéčkom,srandovny akciu prešpikovaný filmeček,za mňa dobreeee. ()

xxSmoldaxx

Jasně....Druhá část je jenom klasickej akčnák, ale první půlka filmu je super a Smith to opět celé táhne....Akorát jsem přišel z premiéry a celkový dojem je 70% ()

Ulrich

No, rozhodne to neni az takovy zanrovy galimatias, jak je vsude popisovano. V podstate se da film rozdelit jenom na dve casti a to na prvni "hlaskovaci" a druhou "akcni", pricemz kazda cast obsahuje dostatecne mnozstvi prvku z te druhe, aby nas ten zlom nesmetl ze zidle. Vlastne je to cele takove hodne v pohode. Je to pekne obsazeno, ohudebneno a natoceno. Ja se po celou dobu slusne bavil a vic jsem od Hancocka ani necekal. Takze spokojenost. ()

Sega

Na tento film jsem se hrozně těšil. Už trailer napovídal, že by se mohlo jednat o super zábavu. A ono je to pravda. Film je úžasně vtipný a zábavný. Na co ale tento film dojíždí je přílišná krátkost. Škoda, dalo se z toho vyždímat víc. ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)