Earth

(TV film)

V Arktidě se probouzí lední medvědi za svitu prvního jarního slunce. Podaří se jim nalézt jídlo předtím než led roztaje? O tisíce kilometrů daleko sdílí sloni vzácnou vodu se lvy, kdo vyjde ze souboje jako poražený? Ke konci příběhu sledujeme velrybí matku s mláďetem při jejich plavbě k ledům Antarktidy. Na konec se opět střetáváme s medvědy a dnešním ekologickým problémem číslo jedna. (gruvacek)

pan_ponozka

Naprosto fantastický, neuvěřitelný, skvostný, brilantní a hromada dalších superlativů k hodnocení tohoto dokumentu! Tohle mě donutí koupit novou televizi. Tak krásné, že to místy dojímá víc, než některé sladké filmy (ano, občas se musím dívat). 10/10 ()

HennessyVSOP

Toto je opravdu fantastický přírodovědný dokument, který si zaslouží takto vysoké hodnocení. Postupně se podíváte na zvířata šech podnebných pásů. Záběry kamery jsou neuvěřitelně krásné, navíc vše komentováno hlasem kapitána Pickárda :) Přírodovědné dokumenty mám rád a toto je jeden z nejlepších, který jsem kdy viděl. ()

pierre9

Tak sa na to pozrime. Rozkošní malí macíkovia, ako vždy vtipné tučniaky, či rastliny hýriace všetkymi farbami. Skrátka dychberúca cesta okolo sveta za 90 minút. Nie zvieratá v ZOO, ale v ich prirodzenom prostredí až mi nejde do hlavy ako také úžasné zábery niekto dokázal natočiť. Dokonalý dokument, ktorý prináša vizuálnu extázu okorenenú o účasť diváka na osude hlavných "hrdinov" ()

krt7236826

nieje o čom ... aj keď sú to LEN krásne zábery a nemá to pointu ani príbeh je tu myšlienka. Niečo také by hocikto iný mal problém natočiť aj na ľudoprázdnej planéte ale im sa to podarilo na našej zemi kde miesto bez zásahu človeka skoro neexistuje. herci perfektný :) hrá tu sám život ktorý vedie príroda. Viac snad ani netreba ved je to len dokument ale tromflo by to aj thriller :) ()

Hans07

Informací málo, ale je to nádherná podívaná, že i kdyby bylo hodinu a půl ticho, tak to tomu dokumentu odpustíte. Podobné záběry se jen tak každý den nevidí. ()

peeko

Každý je z tutoho nadšený, jak malé děcko, ale kolik z vás si jen tak vyjde do přírody a zastaví se nad její krásou, která je prakticky za rohem. Asi málokdo, ale když je to v pohodlí domova, kýčovitě podané a s krásnými záběry, jsou z nás rázem její nejzarytější milovníci. Líbilo se mi to, ale nepadnu z toho na zadek. Howg ()

RomanT

Bez většího smyslu poskládané krásné záběry. Že by zrovna tento film měl patřit mezi Top 20? Hmm, nevím. Nemá ani na Top 20 v dokumentárních filmů. ()

Florie

Dokument, který nám ukazuje hned několik krásných důvodů, proč přírodu okolo sebe a vůbec celou planetu Zemi opečovávat a chránit. Dechberoucí záběry, nádherné barvy, úžasní tvorové, a to pořád není všechno... Jednoznačně stojí za shlédnutí! ()

Wesson

Úžasný dokument, poukazující na to, že veškerý život na naší planetě je závislý na počasí, které my, lidé, ovlivňujeme více, než si uvědomujeme. Někteté záběry jsou vskutku impozantní! ()

piskot..

Nádherné obrazy, ale upřímně ta hudba byla dost podbízivá, až jsem se místy musela smát. Dojemné tóny, když se medvídě drápe po sněhovém kopci..už mi opravdu chyběl jen dynamický smyčec v okamžiku, kdy medvídek už už málem spadl..ale jinak nemám námitek. ()

kverula

Všem přírodopisným dokumentům palce nahoru! Scéna se žralokem byla úchvatná, dost mě pobavily rajky. Kdyby se věnovali životu zvířat o něco hlouběji, bylo by to dokonalé. ()

DansteR

Nelze popsat, úžasné záběry, úžasná zvířata, navíc problematika globálního oteplování a možných následků. Naprostá paráda, musíte vidět. 99% (zatím nejvíc co jsem kdy rozdal) ()