poster

Earth

Dokumentární

Velká Británie / Německo, 2007, 90 min

Scénář:

Alastair Fothergill

Kamera:

Paul Atkins

Hudba:

George Fenton

Komentáře uživatelů k filmu (697)

 • pipapaja
  ****

  Nádherný dokument o celé naší planetě, který je prakticky sestříhán z vynikajícího seriálu planeta země. Není, co dodat to chce vidět.(18.7.2011)

 • Devilian
  *****

  Viděno v HD. A vyrazilo mi to dech. Neskutečná nádhera.(4.10.2011)

 • Wimy
  ****

  Je pravda, že obrázky jsou opravdu hezky a možná i poučný, ale že by se mi o tom zdálo, tak to se zatím nestalo.(11.3.2012)

 • Norfice
  *****

  Dokument všech dokumentů o přírodě. Moc jsem si ho oblíbil, protože je nejlepší na uklidnění a večerní pohodu. Ohromující záběry spojené s krásným hudebním doprovodem. Opravdu všem doporučuji!(5.4.2014)

 • boro123
  *****

  úchvatné záběry, skvělá hudba celkově jeden z nejlepších možná i nejlepší dokumnet o přírodě(12.2.2009)

 • tot
  *****

  Jak poukázat na změny klimatu? Natočit dechberoucí, vizuální a svěží dokument. Nádherné obrazy planety po dobu jednoho roku a příběhy zvířat ze všech koutů země. Občas trochu pokulhávající, ale stále poutavé vyprávění s opravdu jemným alarmujícím podtónem(otepluje se!).Ale obrazy změn ročních období, rozmanitých zvířecích druhů nebo vrcholků Himalájí ve vás zůstanou ještě dlouho.(25.5.2009)

 • Shakeus

  Neuvěřitelně kráááásné. Nejde to ale přeci řadit mezi filmy, ne?(18.6.2009)

 • MarwinProt
  *****

  Jedna z největších krás, krása přírody. Ohromující dokument.(18.12.2009)

 • sidddo
  *****

  Opravdu krásný!......podmanivá hudba, hodící se do každého zaběru, skvělé hlasy hlavních průvodců a konečná myšlenka, která nám říká: že záleží jen nás, jak dlouho bude naše planeta takhle krásně vypadat...100%(26.12.2009)

 • unagi
  *****

  Čo všetko nevieme a čo všetko nikdy nebudeme vedieť ani chápať je naša príroda a jej tajomstvá. Jej dokonalosť nám vyráža dych a v snímku EARTH je takýchto vecí habadej!!! Mňa najviac dostali vtáky...ich vábenie skôr dostalo mňa ako ich partnerky .... JE TO NÁDHERA pozerať na tieto obrázky!!!(15.1.2010)

 • M1k9
  *****

  Krásné a hlavně poučné pro všechny lidi na Zemi. Je to naše Země, je to dar! Rozehřálo se mi srdce vidět ty neskutečné krásy. Ano, o to všechno můžeme během krátké doby přijít. 9/10(23.8.2010)

 • Frajer42
  ***

  Jaké by to asi bylo bývalo bylo, kdybychom byli bývali nebyli my lidé? Celkem kvalitní podívaná, která nutí k určitému zamyšlení. Příroda si poradí naprosto se vším, je to ale proces evoluční a né vždy musíme být s výsledkem spokojeni. Nicméně fungování přírody nikterak planetě neusnadňujeme. Po dokumentární stránce průměrný dokument ovšem velmi povedeně zpracován. Musím se opakovat. Video sekvence byly velmi krásné. Co tento film dělá v top dvacítce je my ale stejnou záhadou, jako samotná schopnost evoluce přírody. Nemůžu si přestat klást otázku jsme ve vesmíru sami? Dal bych ruku do ohně, že nejsme. Bohužel se to ale za dobu mého krátkého života zřejmě nedovím :-)(17.9.2010)

 • thorewi
  ****

  Opravdu fantastická kamera a skvělý hudební doprovod, já ale nejsem žádný fanatik do zvířát ani do globálního oteplování, na které mám navíc svůj názor a jsou prostě věci, se kterými nesouhlasím, takže suma sumárum pouze dobrý dokument - 4*.(22.11.2010)

 • MilkyA
  *****

  tak teda od vazby ja a dokument by som taky citovy zazitok necakala ( nie ze by som bola bezcitna, ved kazdy mame radi zvieratka, aspon niektore druhy :D , ale proste dokument je dokument ..) takze brmbolcova ciapka dolu :D ( upozornujem manikov co sa boja velryb ako ja, ze je to len pre silne zaludky! :D )(9.12.2010)

 • mota
  ****

  Uchvatne obrazky z cele Zeme. Bohuzel uz u serie Planet Earth na me dosedal pocit povrchnosti. Novodobe dokumenty se soustredi na hezke zabery. Doba se zrychluje, vynechame "nepodstatne" detaily, ktere masy nezajimaji. Zato je potreba podsouvat vymyslene vedecke teorie o vymirani lednich medvedu diky globalnimu oteplovani. (Monnet siril tuto famu od r. 2004 za coz byl vysetrovan ministerstvem vnitra)(17.8.2011)

 • ClimbVibe
  *****

  První film na BR a takový zážitek. Neskutečně krásné obrazy přírody a zvířat a jejich dramatické příběhy.(12.9.2011)

 • mosnak
  ****

  Nádherné záběry přebíjejí občasnou nudu v tomto dokumentu :-) Viděno ve HD a byl jsem nadšený. Kdyby to bylo obyčejné dvd, bylo by mé hodnocení nižší :-) 85%(25.12.2011)

 • Marrty3
  *****

  Naprosto famózní. Takhle dlouho jsem žádný "film" nehltal. Dokument, který mě vážně chytil a nedokázal jsem se od něj ani na minutu odtrhnout. Neuvěřitelné záběry, provázené poutavou hudbou a příjemným hlasem Patricka Stewarta. Vážně exkluzivní podívaná, kterou si s velkou radostí shlédnu znovu. Dokument je opravdu dobře rozdělen na roční období a ukazuje světový koloběh. Přehlídka nádherných míst a exotických zvířat, které normální smrtelník většinou vůbec nezná. V HD kvalitě je to euforie a proto nemá cenu dále hodnotit pouhými slovy, ale je na čase si to pustit ! ! ! 100%(3.4.2012)

 • Schuldiner
  ****

  Skvělý, nádherný dokument! O chlup lepší než ´´Oceans´´ a ´´African cats´´, ale na pět hvězd tomu přeci jen něco chybí. Asi ani nedokážu říct co, ale to je fuk. Dokument o neuvěřitelných krásách přírody, který musí potěšit každého!(10.8.2012)

 • Pecival
  ****

  Žádnej velkej přírodovědec co by sjížděl discovery nejsu, ale tohle je tak neodolatelně kouzelné, že to prostě jednoho dostane. Obzvlášt ty kachní mláďata padající ze stromu - to musí být to nejroztomilejší co jsem v posledních letech viděl.(24.7.2013)