Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike. Vyšumělý rebel pokrytý jizvami sleduje dámskou jízdu zpoza volantu svého bouráku. Zatímco se holky usazují v baru, Mike žhaví svou zbraň - nadupané kaskadérské auto - do životu nebezpečných otáček... (Palace Pictures)

Uninstall

Těžko říct, který film ze série grindhouse byl lepší. Každý měl něco do sebe a rozhodně se u ani jednoho nebudete nudit... ()

Mikel LetsGo

Tarantino mi zase pořádně nakopal zadek..Každý asi nebude moct docenit kvalitu tohodle snímku,ono půlhodina babskýho tlachání na jednu půlminutovou akční scénu asi není to co chtějí masy lidí vidět, ale pokud je divák všímaví tak si tenhle film naprosto užije jako já. Je to jedna velká "cool" věc a každá vteřina filmu je do posledního detailu propracovaná. At' si říká každej co chce..Tarantino umí dělat zábavu! Výborná muzika, krásný holky, skvělý auta a tolik různých odkazu na jiné snímky...co víc si může divák přát. A to finále...když jsem to viděl poprvé, vážně sem byl hódně vytočenej..tohle nemůže přece myslet vážně,..ale jak říkám Tarantino mi zase jednou parádně nakopal zadek! ()

radys.v

1. a snad poslední propadák od Tarantina. Na to, že v jeho filmech padají hlavy, sekají se ruce atd jsem si zvykl, ale tohle bylo na mě moc. Celkem nechutný podnět + 2x 10ti minutová akce, pak opět jen nudné žvanění - to nemám rád. Pro mě sotva 35% ()

frxXx

ach príšerne sexi !!!! lacné a pokleslé presne ako to má byť...škoda že Tarantino ešte divákovi neukázal, čo sa stalo s herečkou čakajúcou u toho predajcu auta :) 75% ()

deep

Quentina mám rád a mimo jiné oceňuju, že jsou jeho filmy zábavný i pro lidi, který neznají jeho inspirační zdroje, jako jsem ve většině případů já. Auto zabiják není ten případ, bavila mě první polovina, přesně do zvratu, kterej film rozsekl na dvě poloviny, který nedrží pohromadě. Zbytek jsem vyloženě protrpěl. Udělat z Kurta Russela takovýho debila... ach jo, ale slečny, který se ve filmu prezentovaly by si hvězdičku navíc zasloužily. To je dilema. ()

transbeskyd

Ani na podruhé u mě tahle drtička kostí nezabodovala. Je to spíš Rodriguez než Tarantino a spíš na sílu silácká rasovina, teda Russelovina:) Pěkné baby, opulentní násilí,krev a řev motorů na sestřelení diváka, i když je jinak spíš "Magorův" příznivec, tentokrát nestačí. Možná je trochu absurdní to srovnávat, ale Hercova krvežíznivá obstarožní kára z feratu u mě dojela o kus dál než tahle o dost vystajlovanější Tarantinova. ()

vitac.

Kdybych dokázal duchem vyplout mimo sebe a pozoroval pak své tělo z výšky při dívání se na G:DP, tak bych si asi klepal na nehmotné čelo a říkal si: "Jak jen ho může bavit skoro dvě hodiny zírat na partičky holek žvanících v podstatě o ničem a praštěného kaskadéra, který chce něco víc než jen zírat?" No... ale je to tak. Tarantino mi prostě sedí, žeru jeho dialogy, výběr písniček, výběr hereček a cit, s kterým na každé najde to co je z ní nejpřitažlivější a prodá to jako nikdo jiný. Já vím, je to málo na film, který by měl nést nějaké poselství s precizní formou, ale na druhou stranu je to vše (a možná i něco víc), než chci od filmu, který mě bude "jen" bavit. Akorát já mít kámoše na kapotě, tak určitě zastavím;) ()

MaxForValue

Človek postupom času porozumie tomu, prečo je Grindhouse Auto Zabiják tak dokonalé dielo. Nie je to dielo zaujímavé obsahom, ale formou, keďže nosným prvkom diela nie je dej (narácia), ale to, čo sa označuje za vyprázdnenú naráciu a dobre to reprezentujú niektoré akčné filmy, ktoré radi označujeme slovami "bez mozgu". Grindhouse je film "o ničom", ale aj toto "nič" je vlastne niečo, keďže to zastupuje špecifický filmový jazyk, v ktorom znak ako slovo získava v kontexte celého diela podobu niečoho, ako cudzieho jazyka. Ak ho nedešifrujete, vidíte v tom len hatlaninu, ako ja na úvod". Silné 3*. Pôvodne som tu mal tento komentár: "Babské kecy na tisíc spôsobov a tisíc tém, ktoré z predĺženej edície robia nie dvojhodinový, ale mal som pocit, že štvorhodinový počin, ktorého vyslovené klady sú samotné akčné scény. Je mi úplne jasné, prečo je to také aké to je, ale predsa, bolo toľko kecov treba? Planéta Teror je geniálna, toto sťažka na 2*" ()

uodevr

Vpravdě výrazně slabší, než Planet Terror, ale furt nádherně stylové a opět postavené téměř exklusivně na dialozích, které prostě Tarantino umí jako snad nikdo. A dialogy se tu většinou vedou mezi dosti otravnými, erm, ženami, což mi ale díky Quentinovic rukopisu vůbec nevadilo. A ten soundtrack (zdejší lap dance song je patrně ten nejlepší, jaký jsem kdy slyšel)...a to ultra-žůžový finále...možná je to tím, že jsem přeskočil základní a shlédnul rovnou tu spešl prodlouženou verzi, ale tohle mi sedlo naprosto perfektně. ()

maoc

Tarantinova onanie nad filmy, které mi moc neříkají, včetně jeho vlastních. Pro mě nuda, pro fanoušky pulpových oldschool filmů však ráj na zemi. ()

rob_troy

Holčičí kecy jsou fakt úděsný, ale Kurt Russell je perfektní. Ten film by potřeboval jen míň keců holek a víc hlášek Kurt Russella. „Víš jak jsem Ti říkal, že tohle auto je bezpečný? Tak to jsem nelhal. Je opravdu bezpečný. Má to ale jeden háček. Platí to jen pro toho, kdo sedí za volantem." Pokud má každej režisér jeden slabší snímek, tak u Tarantino bych to neviděl jako slabší. Film je skvělej, jen tomu překážej ty nány, který se ke konci ukázou na dobrým světle, ale stejně jsem asi nepřejícnej člověk, protože bych radši, aby chcíply ony :-D ()

Forsetino

Líbila se mi hudba a vtipných bylo pár hlašek. Zajímavé byly hrátky s kamerou a barvami. Tarantinův styl byl z filmu poznat. Bohužel scénář byl tak slabý, že mě u filmu držela jen výborná hudba a Kurt Russell. Místy neskutečná nuda, místy akční sranda... Dialogy byly zpravidla bezduché plácání, což mě zklamalo asi nejvíc. Bohužel negativa převážila, a tak slabší průměr. ()

Romeroo

Quentin si natočil film podle sebe, nasadil do něj vše co má rád, ženy, dialogy, zvrácenost, vtipnost, opakující se dialogy, slovo negr, hambáče, americkej zapadákov...prostě vše. Otázkou je jestli Quentin nenudil a tento mix nenudil? Přiznám se, že mě místy ano...a myslím si ( vím ) že to bylo aspoň pro mě nejslabší co nese nálepku QT. ()

anyonecek

Moc mluvení a málo akce. Za těch pár krvavejch chvilek, kdy likviduje svým autem ostatní lidi ty keci během filmu fakt nestály. Tarantino má mnohem lepší filmy a tenhle bych do jeho lepších filmů určitě nezařadil. ()

J*A*M*B*O

Prvý Grindehouse mám za sebou a som celkovo spokojný. Dablér Mike, ktorý je perfektne vybavený svojou károu, skupinka nasratých dievčat a samá akcia. To sa dalo čakať od Tarantina. Proste dobrý retro film, ktorý ma pobavil a hlavne zaujal. Keby to nebolo miestami až také prehnané(v tomto filme sa nehodí toľko obkecávačiek) bolo by to brutálne neprekonateľné. Dávam 8/10 bodov. ()

Russell v sedle, Waltz ze sedla

Russell v sedle, Waltz ze sedla

04.10.2011

Zhruba před týdnem Kevin Costner kvůli „vytíženosti“ odstoupil z projektu Django Unchained, vysněného Tarantinova westernu. Přejeme mu, že je po něm opět taková poptávka. Náhradník? Parádní – Kurt… (více)

První Tarantinův bastard

První Tarantinův bastard

04.08.2008

Quentin Tarantino po komerčním neúspěchu Grindhouse přišel o pozici režiséra, který si může dělat co chce (což zahrnovalo většinou citování filmů, které nikdo nezná a obsazování herců, o nichž si… (více)

Smrtonosný útěk z New Yorku

Smrtonosný útěk z New Yorku

23.08.2007

Jen nedávno jsme psali, že Len Wiseman po úspěchu Smrtonosné pasti 4.0 nemá nouzi o nabídky a rozhoduje se mezi adaptací počítačové hry Gears of War a remakem Carpenterova kultovního Útěku z New… (více)