Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

Heroine odpad!

Takže materialistickou duchařinu, to jsem ještě neviděla. Není to ani strašidelný, ani zábavný, a většinu času jenom parta vojáků nadává na nacisty... Námět je příšerně blbý, a navíc, Němci válku prohráli, a od té doby už uběhlo dost přes šedesát let, nebylo by dobré, už to téma nechat na pokoji? ()

Ombak▼Penari

Z ohromě nosného nápadu by se dal udělat pekelně dobrý válečný scifi horor, ale dostaneme jen průměrnou a značně nedovařenou vyvražďovačku. Z podprůměru jí vytahuje krom zajímavého námětu především kvalitní klaustrofobické prostředí, dokonale zvládnutí přízrační esesáci a přesný Ray Stevenson. Důsledkem toho se na snímek rád občas podívám, ale pokaždé si postesknu, jak to mohlo být krásné, kdyby... ()

helloween93

Čekal jsem od toho víc, atmosféra byla parádní, sympatického žoldáka jste si tam taky našli, problém ovšem byl, že většinu času se divák nudí, akce je až v poslední půlhodince. Závěr mě taky moc nepotěšil. Jedna hvězda za nápad a za atmosféru a druhá za Raye Stevensona. Škoda - 2* ()

MickeyStuma

Hororový příběh bez potoků krve a usekaných částí těl, zato s budovanou temnou atmosférou, které je tu dosytosti. Nechybí napětí, i když ne razantní, ale bohužel, místy jakoby to ztrácelo dech. Dějství se zkrátka ne a ne pohnout dál.Koncept příběhu je však vystavěn dobře a faktem je, že i na základě různých teorií či konspirací, co se týče nacistických experimentů. Snímek se drží starších postupů, takže vypadá staromódně a dosti klaustrofobicky. Jsou lepší podobné snímky, ale ani tento zase není o tolik horší, aby se mohl zatracovat. A tak tu máme další příběh o nemrtvých nacistech, skupině žoldáků a hrůzu budící bunkr děsu plného tajemství. ()

Narayan

Desivy becko, ktery ovsem nedesi jak by melo, vlastne pouze nudi. Pritom potencial by tu byl, alespon co se tematu tyce. Bohuzel od smrti prvniho ukcka (vetsine hercu bych hodil lopatu) jde veskera potencialne desiva atmosfera do kytek a cele se to zvrhne v chaotickou podivnost. Nacek se zjevi, nacek nekoho vykosti a opet zmizi. Naprosto dreveni herci to nejak dementne okomentuji a dal resi kraviny, cekaje az je potka stejny osud. Jeste o neco horsi zalezitost nez velice podobny Deathwatch. ()

Yomega

Průměrná jednohubka s fajn herci, v první půli super atmosférou a tuctovým příběhem. Co musím opravdu vyzdvihnout je vizuální stránka, bunkr je výborně udělaný a například „mrtvý“ německý důstojník sedící před šachovnicí a v pozadí hákový kříž je přímo monstrózní scéna. Bohužel jak čas plyne, film začne pomalu nudit a atmosféra plíživého strachu a nejistoty je pryč. Aspoň, že to autoři moc nepokazili koncem. Celkově slušný film na jeden večer o kterém nebudete za týden ani vědět. ()

chaotic

Po odprošťovací kůře ohledně předsudků, to byla vcelku slušná podívaná, nebýt těch anime prostřižků, byl bych spokojenější, ale námět OK, bunkr fajn, atmosferická houkačka super a Wagner pro dokreslení amosféry se taky vyvedl. Upřímně taky jsem se jednou lekl (už nevím kdy, ale ano :) ) a to je další plus. Takže pro mě výsledně poctivá trojka :) ()

gp_one

Přes nízký rozpočet a děsné herectví omezené stupidním pojetím postav ve scénáři, v tomto filmu nechybí to nejdůležitější - strach, a ten jsem pociťoval dost a často. Nemůžu opomenout i fakt, že z tohoto námětu by se dala vytřískat prvotřídní ačková podívaná. Slušný průměr. ()

Kaucuk

A to jen díky tý atmosféře...párkrát sem se leknul, půl filmu bál-a to by horor měl umět nejvíc, vykopat v lidech strach.) ()

helraiser

Průměrný horor se vším všudy. Slabší příběh, blbé postavy na straně jedné a na druhé skvělý záporáci v podobě nacizombíků a celkem i slušná atmosféra v bunkru. Za zkouknutí to rozhodně stojí. ()

poli00

Mám rád filmy tipu "pokusy nácků." Toto ovšem bylo trošku slabší. Přes super nápad, který se musí brát hodně z nadhledem to prostě neni ani zdaleka dotažený. Pro mě o něco zajímavější film na podobné téma je například Krvavý potok. 55% ()

foundation

Outpost je taká tá dvojhviezdová klasika. Parta borcov v podzemnom bunkri kde si na nich začnú brúsiť zuby ,,nepriatelia,,. Ten príbeh ma ku koncu celkom zaujal ale inak je to celé banálne otrepané ( počnúc dialógmi a končiac jednotlivými scénami ). Naštastie som od toho čakal zhruba to čo som nakoniec dostal takže nejaké zbytočné potápanie tentoraz nebude. Celkom pozerateľný horrorik ( ale len v prípade že po ruke naozaj nie je nič iné. ) ()

LyBerion

Napříč všem kritikám na tohle "dílo" jsem si to docela užil. Je to sice bezduchá ptákovina, z níž se stáva relativně příjemná jednohubka, díky stravitelné stopáži a dá se i říct zajimavým koncem. ()

Hulk Hogan

Myšlenka možná i docela dobrá, ale provedení horší...nebo spíš úplně na hovno. Proč vůbec někdo takovýhle věci točí? Myslim, že z tématiky nacistickýho okultismu se dá vždycky vytřískat víc než jsme mohli vidět v tomhle filmu. A to koukám, že měli tvůrci drzost natočit ještě pokračování!!! ()

Toochman odpad!

Opravdu na Outpostu nenacházím nic, co by se dalo pochválit. Je to další film z dlouhé řady těch, které nutí diváka čekat celou dobu na to, zda ta další minuta bude stejně špatná jako všechny předchozí... ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008