Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

markotter

Dokonale temná atmosféra kdesi v "Eastern Europe", zajímavé metody zabíjení, které používali nemrtví a docela zajímaví herci, kteří si umírání užívali. To, že děj byl jednoduchý a místy hodně nelogický mi ani tak nevadilo. ()

KdG

Začátek celkem povedený, dobrá atmosféra, ale pak to sklouzne k nelogičnostem a nudnému vyvražďování. Konečná pointa celkem povedená. ()

Don82

Celkem slušný "classic" horor, který je bohužel postaven na docela primitivních základech, tzn. nápady zřejmě tvůrcům došli někdy v polovině. Film je natočen v duchu strašné vážnosti, žádná ironie hlavních postav, žádné vtípky, které by tu hustou atmosféru alespoň trochu oživili. Je zde také mnoho technických chyb které diváka praští do obličeje a dost tak zkazí zážitek z filmu. Koncept jako takový se mi líbil, toto téma by ale určitě zasloužilo hlubší odkaz v samotném filmu. Jo a ty hvězdičky jsou za gore scény "ala Kulhánek", to jediné zde bylo perfektní. ()

Smerfetka88

Ještě než jsem si film pustila, měla jsem z něj rozporuplné pocity. Na jedné straně pro mě hodně zajímavé téma, na straně druhé dost nízké hodnocení. Takže teď, když jsem se dodívala, můžu říct, že jsem ráda, že jsem se nenechala odradit. Podruhé už si to asi nepustím, ale jinak to nebyl špatný film. Uznávám, že by se dalo s takovým tématem udělat něco zajímavějšího, ale na 1* to zas nebylo. ()

windows

Jáj, ss man v gestapáckém mantelu kdesi na východě nejen straší ale i zabíjí:-). Nesmyslný experiment o nadřazení a vytvoření nepřemožitelné rasy...fiasko. ()

Knor

Náhodou i když je to malej jednoduchej filmeček, dokáže pobavit. Příběh je jednoduchej s partou drsných žoldáků, který se dostanou na špatný místo, kde je čeká něco horšího než si původně představovali. A co je nejlepší, jde o zombie nácky, kterým jde jen o krev. Jde tomuhle odolat ? Pro tenhle žánr mám slabost a Bunkr smrti je povedenej kousek. ()

masekjc

Po shlédnutí druhého a třetího dílu musím zvýšit hodnocení a konstatovat, že ač je každý díl jiný a silný v jiných ohledech tohle bylo asi nejlepší a skutečně vystihuje název bunkr smrti. ()

Homerking

Skupina žoldáků je najata aby doprovázela jistého vědce do opuštěných nacistických bunkrů ve východní Evropě, tato mise se velmi rychle promění v šílenou noční můru, no jo nesmrtelný nácky to fakt nechceš, nemůžu si pomoct ale cítil jsem závan legendární hry Return to castle Wolfenstein, veškerá tématika typu cyber/nácek, ghost/nácek, undead/nácek je pro mě srdcovou záležitostí, mimo výborně vypadajícíh creepy nácků je další skvělou věcí prostředí, bunkr působí dost děsivě stejně tak krajina zničená válkou v jeho okolí. Nejdená se o žádnou nadprůměrnou filmařinu ale na jedno shlédnutí můžu doporučit. ()

Cortesz

Příjemné překvapení. Čekal jsem něco ve stylu Mrtvá hlídka, ale horor na téma nacistických experimentů jsem ještě neviděl a musím říct, že je to rozhodně originální a kdyby se vyšperkoval lépe scénář, obsadili lepší herci a vynaložilo se do toho více peněz, mohl z toho vzniknout naprosto skvělej horor. Zde jde o průměrný horor, kterej má zajímavou myšlenku. A také na závěr musím dodat, že je zde mnoho tmavých míst, ve kterých nejde skoro nic vidět a tuto novinku začíná používat posledni dobou mnoho filmů a dle mého mě to začíná pěkně sr.t. ()

Pochtli

Zlatá Mrtvá hlídka.. Asi tak cca 2/3 filmu zajímavá a celkem napínavá (člověk přemýšlí, co z toho nakonec vypadne), zbylá 1/3 filmu řekl bych zbytečná a film úplně pohřbívající - vypadá to, jak kdyby režisérovi došly nápady, tak do bunkru pošle Němce, co se jen šouraj chodbou, nestřílí a občas oběť "pošimrají" bajonetem, zatímco ta do Němcozombíků zbytečně pálí jak o život, ikdyž by pro ni bylo lepší si střelit kulku do hlavy... ()

tailguner

Viděl jsem film Mrtvá hlídka, proto jsem na film měl zvláštní náhled. Skoro přesná kopie, jen toto bylo z války druhé. Ale náckové se mi líbili, nejvíc ten hlavní. Byl fakt drsnej! ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008