Horší než smrt

• Velká Británie Death at a Funeral (více)

markyzgero

ne, ne a ne. jalová britská komedie, co si nezadá s tou francouzskou, nebo italskou. trapnej situační humor, trapný charaktery, vlastně jen figurky a totálně zmrdaný téma veselýho pohřbu. možná to trošku vidim na trošku. ()

karlee

Ze začátku jsem se celkem bavil, ale postupně se začal humor vytrácet (např. sjetý týpek dost pobavil první hláškou o psovi, ale nahý na střeše už mě moc nebavil). A rádoby dojemný proslov nad rakví v takovém filmu rozhodně nemá co dělat. ()

Nufa

Tohle britové zkrátka umí. Jejich humor mi sedí a všechny komedie jsou zárukou smíchu. Příběh sice není nikterak originální, ale v tomto případě mi to opravdu nevadí. Postavy briliantní, především pak nadávající dědula a trpaslík jsou bezvadní. ()

Hansmannn

Supr! Kvalitní porce černého britského humoru se skvělým P."Tyrionem"Dinklagem.Když si vzpomenu na strýčka Alfieho, tak se směju ještě teď.Film má i výborný český dabing! ()

dogma97

Očekával jsem inteligentní britskou černou komedii - dostalo se mi převážně fyzického pitvoření s řádnou špetkou fekálního humoru. ()

Koprix

Včera jsem Death at a Funeral po dlouhé době viděla znovu na čétéčku. I s dabingem to bylo překvapivě dobré a užila jsem si to ještě víc než kdysi. Jo, pořád mi tam pár vtípků přišlo trapných (třeba ten s tím hovnem mi přijde tak leda nechutný), ale celkově jsem byla znovunadšená. Měním hodnocení ze 3 hvězd na 4. 60%. ()

Shitonit

Asi lepší než ta negerská stejnojmená fraška z roku 2010.. asi bych nechtěl být tím nebožtíkem.. Vlastně asi nechci být vůbec nebožtíkem.. Je to vlastně tak. Jeden natáhne bačkory, jako táta tý rodiny, a sjedou se různý členi tý rodiny. Docela velká rodina. Tak si tam pindaj, a do toho se tam zjeví skutr. (skurvenej trpaslík..pozn.aut.) No a tem mamrd začne srát část (vtipnější část) tý rodiny. A jak to tak jde, šup a skůtr se křápne do palice a taky natáhne bačkory. No a, řeší se co jako teď, aby se to nikdo nedozvěděl. Žejo. Jenže, jak to tak jde, dozví se to skoro každej, a do toho tam poskakuje nahatej sjetej právník, kterej se sjel na tom sjezdu omylem váliem, co nebylo válio. Takže docela guláš, a nebejt posranýho dědka kterej prudí a jezdí na kryplkáře, tak by to v tomto momentu začalo srát i mě. Guláš nabírá na obrátkách, skůtra šoupnou k tátovi do rakve, páč to vlastně neva, páč táta se skůtrem byli buzny a píchali spolu. Teď nevím, buzny byli, nebo buzny byly ?? Toť otázka přímo Hamletovská.. No a tak se to sklidní, vše je v poho, jo a v mezičase na začátku táta vypadl z penálu, ale to není tak important.. No, takže máme dva teplý v rakvi, prima rozjetej funus, pindá se řeč, a bum, ťuk ťuk, zkurvenej trpaslík vykoukne z rakve jak krulik z klóbrcu. No a tak se to vlastně všici dozví, že byli byly teplý teplí ? No a vše se vyjasňuje, já si uvědomil, že už jsem to viděl, a to mě nasralo. Jinak docela dobře vtipný, humor co neurazí, nenasere (pokud na to nečumíte podruhý) a na druhou stranu vyloženě smíchy jsem z toho taky bobka nepouštěl. Taková lepší trojitá hvězda. Fuck, to mi to dalo. Ale jinak mě v poslední době docela pobavil WHY him, takže jestli se někdo chce pobavit a neví do čeho, tak teď to má. Pa. ()

celticek

Sem tam solidní hláška, záplava herců povětšinou vedlejších rolí. Proč se všude musí cpát hovna, aby to bylo jakože vtipné?!? 1x a dost, pro mě spíše zklamání. ()

TaNya_

Myslím, že mě museli slyšet ve vedlejším baráku jak jsem se smála nahlas :D. To asi mluví samo za sebe. Herecká sebranka to je úžasná, chtěla bych být na place když to točili, protože ti se museli odbourávat v jednom kuse. ()

Duke90

Bez přehánění  si troufnu vypustit odvážné tvrzení, že se možná jedná o nejzábavnější komedii v historii filmu vůbec! Jasně, máme tu spoustu dalších kousků, u kterých se můžeme smíchy za břicho popadat, ale zde nastanou situace, kdy byste měli mít raději už aplikovanou plenu, aby při jednom z vašich výbuchů smíchu nedošlo k nechtěné nehodě. Tohle (doslova) divadlo krásně odsýpá a vy se na konci můžete hrdě bít do prsou, že jste byli přitom. Tedy že smích lečí v tomto případě platí dvojnásobně! ()

jojoping

Starý dobrý anglický humor, nielen suchý, ale aj riadne čierny. Dej filmu je premakaný, obsahuje veľa skvelých nápadov, ktoré sú navzájom poprepletané a nadá sa dopredu odhadnúť, čo na nás trúchliaca rodinka vytiahne z rukávu (z rakve). Dlho som váhal, či dať 3, alebo 4*, ale nakoniec som za originalitu pridal niečo naviac. ()

JardaBauer

Výborná zábava hodně hodně černým anglickým humorem. Začátek trošku pomalejší, ale poté co na pohřeb dorazí všichni příbuzní rozjíždí Frank Oz zábavu ve velkém stylu. První polovinu táhne hlavně Alan Tudyk a jeho výlet s valliem, které není tak úplně valliem a druhá se rozjede díky malému mužíčkovi a jeho pár fotkám. Výborná komedie, vřele doporučuji. ()

Mes-siah

Film plne vhodný ako divadelné predstavenie. Komorne ladené. Dej bol vcelku lahko predvidatelný, no aj tak som sa zasmial. Treba film sledovať pozorne, aby neušli súvislosti. Pomalý rozbzbeh je trošku naškodu, ale stojí zato ho dopozerať. Čierny húmor mohol byť aj čiernejší, nebolo by na škodu. Filmový námet na to mal. ()

piglit

No zase tak strašný, jak uvádí název filmu, to nebylo. Nicméně po pravdě řečeno - zklamání. Čekal jsem inteligentní, suchý anglický humor a našel jsem jen fekální komedii. A to doslova. Několik světlých okamžiků nedokázalo situaci zachránit. A nebo bylo málo vodky... vlastně žádná :o( ()

Arccos

Výborné a vtipné. Bavil jsem se tak, že mi film připadal krátký (a to je většinou pochvala). (pozn. viděno na DVD, jehož booklet musel napsat někdo, kdo to vůbec neviděl, protože zmiňovaná zápletka ve filmu prostě není) ()

ab.dul

Trošku černého humoru neuškodí, a to tady platí dvojnásobně. Komedii Franka Oze bych doporučil těm, co mají špatnou náladu, jelikož při pohledu na absurdní a vtipné situace, které se zde odehrávají, by se pobavil snad každý. Nic bláznivého v tom nevidím. Jen jsem se dobře bavil a film tu blbou náladu prostě zvedne. Ale ne každý je samozřejmě mého názoru...nevidí to tam. Tak tedy jen otevřít oči, uvolnit se a nechat pracovat bránici při smíchu. A Alan Tudyk...exceloval. ()