m.krudenc

Moc dobře promyšlený a natočený film, až se mi nechce věřit, že je to podle skutečné události. Postavu kterou hrál Jason Statham, musela být v reálu fakt velmi schopná, že se z toho dokázala takhle geniálně vymotat. Každopádně Donaldson se tohoto tématu chopil se ctí a ve filmu nebyla žádná nudná chvíle, naopak mě to hodně bavilo. No prostě vynikající film. ()

Padme_Anakin

Nenudila jsem se ani minutu, tvůrci mě přenesli do Londýna 70. let a mně se tam líbilo.. Jason Statham má ohromné chlapácké charisma, Saffron je hezká i zajímavá a chápu, že se leckterý mužský zapomene, no a potěšil mě i David Suchet v roli úžasného slizoně, výborný jako vždy.. Samotná bankovní loupež je dobrá, ovšem to, co se začne dít poté, je mnohem působivější.. Bezpečnostní schránky mohou být evidentně velmi nebezpečné.. ()

Revanx

Skvelý retro thriller inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa odohrali v roku 1971 v Londýne. Na začiatku to vyzerá ako ľahká jednohubka, ktorou sa len tak preletí, ale čím viac sa blíži koniec, tým viac sa tento film dostáva pod kozu a všetko to konci dychberucim finále na Paddington Station. Ťažko hľadať na tomto filme chybu- príbeh je vyrozprávaný na jednotku, herci hrajú skvelo (Saffron Burrows je úúúžasná) a atmosféra diváka úplné vcucne- všetko je nádherne oldschoolove- od samozrejmých aut a oblečenia až po (ne)strih šľapiek na intímnych miestach v luxusnom bordeli. U mňa 8,3/10 ()

Marsik

** Statham je můj velký oblíbenec, Saffron Burrows to moc slušelo a když k tomu ještě přičtu tu originální britskou atmosféru, která z filmu přímo hýřila, tak mé hodnocení nemůže být zlé. Vloupačka pěkně propracovaná a závěr taky dobře udělaný. Sice trochu legrační, jak to Stathamovi a spol. všechno v klidu projde, ale tak co, člověk se u filmu nenudil a to je hlavní. 80% ()

Kryton

Čistá old schoolová práce! Nádech a atmosféra té doby na vás dýchne a spolu s "cool" Stathamem si ten film užijete. ()

ladko

Dokonalé - a tým myslím všetko - od atmosféry 70-tych rokov, cez soundtrack, hercov(skvelý Statham, ktorý sa do takejto roly hodí viac ako ktokoľvek iný) až po príbeh, ktorý je veľmi zaujímavý, napínavý a neustále naberá na tempe a mohol by som pokračovať... Jednoducho nenachádzam nič, čo by ma vo filme nebavilo, čo by som tam nechcel mať alebo čo by som tam zmenil. The Bank job môžem len odporučiť, na necelé dve hodiny je to však v rámci žánru naozaj ideálna popcornová zábava - nudiť sa nebudete. ()

Paxxx.cz

Kvalitní film s Jasonem Stathamem, který své skvělé bojevé umění použil ve filmu jen minimálně. Tady v česku korupce kvete a ve Velké Britanii s ní hlavní hrdinové, jak ukazuje tento film, zametli už v v 70 letech. Jinak se na to vcelku hodně dobře dívalo hlavně díky skvělým hereckým výkonům hlavních postav filmu. ()

MartinezZ

** za film. Standardní britská bankovní vyloupávačka. Nějak mě už ale unavuje oslavovat zloděje + * za motivaci dle skutečných událostí. ()

havLord

Aneb když se něco může posrat, tak se to posere totálně; odshora dolů, zleva doprava a ještě dvakrát dokola a nikdy to není posraný natolik, aby se to nemohlo posrat ještě víc, a když si dáte pozor úplně na všechno, tak se posere něco jinýho. 90% ()

mysiak

Vážne dobrá krimi, ktorá je síce trochu moc old school, ale to až tak nevadí, pretože je tu Jason Statham, a ten už vie utiahnuť celý film...dobrý nápad, parádne prevedenie, typická britská gangsterka, len trochu viacej humoru...ale je to vynikajúce, a Jason je vážny cooler:D ()

GodComplex

Tohle je na me v cele s Jasonem Stathamem a jeho dementnim prizvukem prilis anglicke a jelikoz England sux, neni to uplne dobra znamka. Presto to neni uplne k zahozeni, spise nez na samotny "bank job" se to soustredi na politicke machinace a korupci okolo, coz bylo velice zajimave, obzvlast s ohlednutim na fakt, ze je film natocen podle realne udalosti. 6/10 ()

Ridick

velmi podarena kriminalka s trosku prihriatymi zapletkami, ale opat je tu j. statham, kt. musi sa velmi snazit, aby nieco pokazil. nuz tu mu to zase nevychadza...nastastie:) ()

Vyrida

Strašně hodně zamotaný a překřižkovaný příběh, ve kterém jsem spoustu věcí nepochopil a moc nevěřím, že by tomu druhé zhlédnutí nějak pomohlo. Překvapen jsem byl z pozice zlodějíčků, kteří hrajou v drtivé většině jiných filmů zásadně záporné charaktery, protože krást se prostě nemá, to nás učí už snad od mateřské školky. The Bank Job však otáčí o 360 stupňů a na záporné postavy pasuje obyčejné lidi z bankovní zákaznické sekce. Závěr filmu jsem opět ne až tak pobral všemi deseti, jak bych asi měl, ale na zamotanost jsem už upozorňoval v první větě toho to komentáře. Herecké výkony by se daly považovat za snesitelné, zvlášť loupežnické komando mi bez vyjímky správňacky sedlo. Bohužel na nějaké zásadní scény, které by vám zůstaly zakovány v hlavě si nevzpomínám a díky chaotickému scénaři musím dát prostě průměrné tří hvězdičkové ohodnocení. ()

erased

Žádné velké překvapení se nekoná - The Bank Job je typickým krimi filmem, který jako by vypadl z 90. let. Typický je také výkon Jasona Stathama, kterého se dobře sleduje, přestože je vlastně úplně nudný a plochý. Ten tedy filmu nijak neškodí, ale zároveň mu ani moc nepomáhá. Událost, podle které je film natočen, je poměrně zajímavá a její vyprávění i vcelku elegantní, nijak ale nevybočuje z průměru. A to by se vlastně dalo říct o celém filmu. Rozhodně neurazí, usínací scény také chybí, ale zároveň mu chybí jakýkoli náboj. ()

Alementina

Moc nechapu prilis tu zdejsi kritiku, pro me tenhle film byl nadherny retro, sice se pan reziser snazil do filmu narvat hodne deje, takze jsou ty sceny nekdy takovy osekany, ale celkove jsem se o film fakt bavila. Hodne mi to pripominalo serial Profesionalove, docela me bavi predstava, jak by Bodie a Doyle nahaneli Stathama a jeho particku. A jestli je to podle skutecne udalosti, tak si rikam, ze lupici vlastne za sve "jak jsme k prachum prisli" vdeci princez Margret a jejimu uzivani si zivota, protoze nebyt ji, tak se lopoti nekde v garazi v Anglii:) God save the princess :) ()

zipper111

Naprostá pecka, trochu jako první filmy Guye Richieho. Bankovní loupež je hodně absurdní, přitažená za vlasy, ale jestli je to doopravdy podle pravdy... tak nevim, ale svět je crazy! 4* Jason Statham je v roli fuckujícího zloděje geniální. ()

Freemind

Zajímavý námět bohužel zase zkazilo odfláknuté, televizní provedení. Výsledkem je rádoby stylovka na půl dechu, která pobaví, ale rychle vyšumí. ()

gogos

Zpocatku mate pocit, jakoby jste to uz nekde videli... V tomto duchu se odherava cela prvni pulka filmu. S postupem casu se to vice zamotava a graduje. Statham je bourak. Je to mezi 3 a 4 hvezdami.... ()

kaylin

Trochu jsem se bál, že to budou druzí "Dannyho parťáci", ale to se nakonec nekonalo. Díky bohu za to. Sice jde o loupež, ale hlavně o to, jaké má tahle loupež následky. Díky Stahamovi a různým intrikám má snímek docela spád a pořád se něco děje. Přesto jsem měl problém se do něj dostat. Asi je to i tím, že z těch filmů o vyloupení banky jsem nikdy nebyl tak vyjevený. ()

IllIlIlIIl

Rozhodoval jsem se mezi *** a ****, ale nakonec jsem dal ze tři, pač mi chyběl větší drive v podobě třeba akčnějšího a vymakanějšího vloupání se do banky či vystupňovaného konce. Statham jako šitý na míru do této role, elegantně obléknutý příběh do ,,starší,, doby. Celkově za 70%. ()