nigga

Čelisti, Útok z Hlubin a teď Piraňa, a že to trvalo natočit konečně kvalitní béčko s lidožravými zvířaty. Výborné gore efekty, krásné silikony, sympatičtí herci, kteří vůbec nevypouští z huby dementní dialogy a celkově to tak příjemně rychle odsejpá, že jsem byl na konci až dojatý, jak to v rámci letního krváku krásně fungovalo aneb Aja se vrátil do vod, kde je opravdu zatím v tomto desetiletí králem (Zrcadla odpuštěny). Už se těším na 3D a za přežvýkaný penis a umlčení Eliho Rotha palec nahoru. 80% ()

keddy79

Ač vůbec nemusím krváky, tento film mne bavil:-)))) 3D až na "žravé" scény, které působily spíše znateně, celkem povedené. Jinak jde o mix hezkých těl, ostrých zubů, krásného jezera a několika nechutných scén. Vše však namixováno ve správných porcích a film prostě bavil. Docela vtipné je hned po filmu vidět reklamu na Aquapark :-))) ()

maddy

Nikdy som si nemyslel, že uvidím 3D prsia, 3D zadky, 3D penisy a 3D zvratky, a mimochodom aj tie 3D piraňe, ktoré sa do týchto "intímnych" partií veľmi radi zakúsia. Viem si predstaviť, že v rukách iného režiséra by bol z toho prúser roka, no Aya to povýšil na ultra zábavné béčko, ktoré pri rozumnej dĺžke nestihne ani na chvíľu nudiť. Chcel som ísť na 4*, ale kvôli otravnej postave, ktorú stvárňuje Jerry O'Connell musím ísť o hviezdu nižšie, ten chlap mi jednoducho celý film liezol poriadne na nervy. Efekty mohli byť taktiež lepšie, ale vzhľadom na „skromnejší“ rozpočet (cca. 20 mil.) z toho Aya aj tak vytrieskal maximum. ()

mis-ko

Odhlianuc od kopy klišé a logických lapsusov, ktoré kráčajú ruka v ruke so zvieracími horomi, to bola fakt úchvatná prehliadka mnohých krvavých nechutností a hopsajúcich chutností. ()

Zayl

Tuny krve, vnitřností, chlastu, spoře oděných bab a hlavně smrtícího teroru, který se prokousá až k vám. To je párty, která svou nabídkou sakra láká! O tuhle popcornovou pecku se postaraly titulní predátoři - krvelačné piraně, pod jejichž čelistmi se moře rychle zbarví do ruda. Aja se krve rozhodně neštítí a divákovi naservíroval detailní rybí jatka přesně tak, jak je chce vidět. Snad jen český dabing a nevýrazné 3D nebylo nutné. Nicméně dlouho jsem se tak nebavil a vřele doporučuji tohle rybí peklo, které vás ohlodá až na kost! ()

fannah

Totální skandál, naprosto dementní zpracování, Hory mají oči byly o něčem, tohle bylo na blití od začátku, digitální, i teenagersky naprosto odporné podání neexistující americké skutečnosti, která není v ničem pravdivá. Mezi jednou hvězdičkou a odpadem mě pro odpad přesvědčil poslední záběr filmu. Ale když nad tím přemýšlím, Christophera Lloyda mám natolik rád, že za něj zase tu hvězdičku dát musím, takže jedna. ()

zdepapepa

Klasický monster slasher, útok smrtícího čehosi, který se nezastaví v honu za co nejvyšším hodnocením přístupnosti u ničeho, krev teče po litrech, ženy svlečené (ostatně je to zapracováno i do zápletky) takže obyčejný divák si přijde na své. Smrti dostatečně brutální, leč lehce předvídatelné, spousta pokousaných těl, že jedna ze scén vypadá jako na válečném bojišti, kde akorát těla nejsou postřelená nebo roztrhána granáty ale roztrhána čelistmi titulních piraní. Ty jsou nicméně odporně zpracovány formou CGI a vytrhává to z děje natolik, že to ani nezachrání dostatek slavných hvězd. Požitek z 3D zanedbatelný. Čili jako jatka, ovšem místo obyčejných krav a prasat s trochu jinými zvířaty, je to dobrá komedie, jako mašina na Oscary ne, jako potenciální guilty pleasure to nebylo špatné. ()

RasputincZ

Koukali jste se někdy na Čelisti I. a říkali jste si, jak by to asi vypadalo, kdyby se to všechno podělalo a žralok napadl otevřenou pláž ( nepočítaje toho chlapce na madraci) ? Přesně to vám předvede Alexandre Aja v Pirana 3D. Skutečně perfektní béčko. Samozřejmě příběh je prostější a opět se setkáme s partou hrdinů, kteří to zvládnou, ale přesto jsem neviděl od prvních Čelistí od Spielberga tak povedený horor s tématikou mořských oblud! Mé zvrácené Já pleská radostí a smrtelně lituji, že jsem film neviděl v 3D projekci... ()

Paxxx.cz

Rozhodně jeden z lepších hororů co jsem v poslední době viděl. Na filmovém plátně se už objevila spousta céčkových kusů s všelijakýma mořskýma obludama, ale tento skutečně stál za to. Jsou zde sice staré finty jak upoutat díváky, zejména mužské obecenstvo- spousta nahotinek (dokonce i pornohvězdy), ale několik scén fakt stálo za to. Navíc se ve zde objevilo i docela dost známých herců, což je další plus. Pro mě lepší tři... ()

Ozo

Kozy ven! Všude se válí kusy masa!!! Jde tohle smíchat dohromady??? Jistěže =) Jasně, chlapi se u tohohle filmu pobaví daleko víc než dámy, ale co už. No a úplný závěr se fakt povedl, jak se říká, v nejlepším se má přestat... ()

Korbitch

Léto, voda, kozy a to je vše. Kde je napětí, kde je atmosféra, kde logika????? A logiku bych chtěl opravdu zdůraznit! Plytká záležitost vrcholí žrací scénou v přístavu, kdy se každý takzvaně stébla chytá a najednou tu máme telefonát od synáčka mamince šerifce, že je v průseru a ona se vrhá přes gumový člun na úplně prázdnou loď, ikdyž ještě před půl minutou byla voda plná lidí, kteří se snažili zoufale zachránit. Navíc bych dal Ajaovi základní lekce biologie, aby věděl, kdy už mají být lidé dávno mrtví a ne žvatlat z posledních sil "miss mokré tričko, miss mokré tričko"!!! Fakt nechutná kravina bez kouska nápadu mě jen opět pěkně nasrala. Do hororu už v dnešní době fušuje fakt každej ubožák!!!!!!!! ()

MartinezZ odpad!

Nejdřív jsem uvažoval o alespoň půlhvězdičce za Christophera Lloyda (potrhlého Dr. Emmetta Browna z Návratů do budoucnosti). Ale bohužel ne. Pak mě ještě napadlo, že bych za Lloyda dal alespoň čtvrthvězdičku a druhou čtvrthvězdičku za to, že film dělalo Asylum, což by odpovídalo všudypřítomnému levnému "looku" a všeobjímající debilitě, ale to také ne. Asylum v tomhle braku nemá bohužel prsty. A tak dávám odpad, protože tohle je sračka, že by jeden plakal. A ani není nijak "Asylumácky" pitomá ani srandovně blbá. Prostě je to jen sračka. ~~~ Hlavně, že je v tom produkčně zainteresovaná společnost s názvem "Intellectual Properties Worldwide", ehm. ~~~ Uděluji osminu hvězdičky za konec => Odpad! ~~~ Bohužel si "tohle" vydělalo a ne málo, a tak už je v přípravě další díl, Piranha 3DD. ()

Praxis

Začátek se nese v pubertálním rytmu plným koz, dud a bradavek okořeněno docela podařeným teen humorem. Vy jen tušíte, jaké plíživé nebezpečí se blíží k našim hlavím hrdinům. Dunivá muzika zakrývá i poslední známky blížícího se masakru a pak to přijde... Dlouho jsem neviděl tak podařená filmová jatka. Ohlodané kostry, torza těl, zbytky penisu, roztržená holčina vejpůl, rozseklá holčina... Úmrtí na stodeset a jednu variaci. Každopádně 3D spíš rušilo, rozmazávalo a určitě 2D si vychutná člověk více. Aja zmasakroval na co přišel a snad se mu podaří prosadit i nějakou dvojku Rybiček, hlavně kvůli sympatické ústřední rodince. Nadprůměrná 80' pocta klasice hororu! 65% ()

mysiak

Aja je jediný režisér, ktorý dokázal dva krát prekonať originál..Piraňa po novom je jedna neskutočne guilty pleasure záležitosť, kde sa trhá hocikto, hocičo a využíva sa pri tom neskutočné množstvo krvi..cheesy hlášky, skvelé cameá...a najlepší horor tohota roka, pri ktorom som sa nesmierne bavil ()

kobejn odpad!

Odpadová záležitost jak vyšitá - příšerní herci (zvláště Džerry Oukonl hraje tak, že by si zasloužil sežrat opravdovejma piraňama), stupidní scénář včetně dialogů, naprosto nesmyslný děj, šíleně ubohý triky, rádobycool pokus o děsnou meganadsázku, nesympatickej jakože lůzr hrdina atd atd....no prostě takovejdle typ filmů se natáčel v osmdesátejch a putovali rovnou na véháes....ale byli to aspoň poctivý béčka, todle se tváří jako děsná prdel a že jako my sme nad věcí, hahaha, ale v jádru je to prostě jen junk, pro ty co neumí anglicky, tak džank, takže prostě o takovejdle film by tenkrát nikdo ani nezavadil, ale dneska, buhvíproč, to berou všichni jako super inteligentní zábavu....spíš než o parodii šlo špatný napodobování MTV a toho pořadu, jak tam pařila ta mládež v rytmu diska na pláži, navíc to tu už bylo a daleko líp udělaný....a ani to nebylo moc k popukání - alexandr aža je prostě typykl neumětel parazitující na mač betr vzorech...is it enough? ()

GodComplex

Prvni vylozene spatny horor Alexandra Ajy? Uz to tak vypada. Problem #1 je, ze uz z nazvu je jasne, ze to bude brak. O nejake atmosfere, nebo elementu strachu vubec nemuze byt rec, ale ok Aja si chtel natocit svuj "party horor", jenze to by nesmel mit vesmes vsechny charaktery nesympaticke a muselo by to byt zabavne, coz neni. Jedine na cem to tak stoji a pada je cela ta balonkova show, ale to si muzete rovnou pustit porno. 3/10 ()

Vyrida

Čekal jsem tam aspoň nějakou zápletku a místo toho dostanu tucty štíhlých, opálených a hlavně ceckatých slečinek v bikinách. Takže dějově obrovský nezáživný propadák, který si své srdce získá snad jen u skupiny nadržených puberťáků. Pak tady máme pár zajímavých krvelačných momentů, které se leckdy opravdu povedly, ale to už je pro mě takřka hotová známá věc, že Alexandr se v této kategorii vyzná a umí tyto situace s přehledem natočit, než kdokoliv jiný. Bohužel naši hladoví kamarádi vypadají na můj vkus až moc okatě digitálně a hned první obědní dýchanek jsem sledoval s mirným úšklebem. Z hereckého pohledu mě zaujala snad jen má milovaná Elisabeth Shue, která se zhostila roličky šerifa zdejšího městečka a to je strašně málo. Za ten nečekaný závěr, při kterým jsem sebou jedinkrát trhnul, by ale scénarista potřeboval pořádně nafackovat mokrým ručníkem. Proto za mě jednoznačné a bohužel i zklamané dvě hvězdičky s podtitulem zatím nejhoršího Ajeho natočeného filmu. ()

Jillen

Za ty Gianniny nalejváky :o), Rotha, motorový šroub a ocelové lano. Oproti Horám, které mají oči je to downgrade. Sice šťavnatý, ale digitální rybičky, hromada roštěnek a slunné počasí atmosféru nedělají. ()

zipper111

Jedna hvězda za prsa, druhá za kozy :D film je to ale sračkoidní no, sranda je koukat na něj s mladou, div si žárlivostí nepřekousne jazyk :D Efekty jsou hodně srandovní, vůbec celej film je jedna velká parodie, ale bohužel ne zas tak moc dobrá. Aja to prostě moc nezvládá. Nevadí, tak 45% a na podruhé bych si pustil už jen scény s Kelly Brook. ()