Dva soupeřící motorkářské gangy, Victors a Six-Six-Six's, oživí svou desítky let starou rivalitu... The Deuce (David Carradine) a Billy Wings (Vinnie Jones) jsou vůdci motorkářského gangu známého jako Six-Six-Sixers. Zavraždí členku nepřátelského gangu Victors Cherokee Kisumovou (Julia Jones), aby dokázali svou převahu a potrestali ji za ulití peněz z obchodu s drogami. Byly pro jejího syna, který po její smrti zmizel. Po letech se The Deuce a Wings vracejí do města jako byznysmeni. Pistolero (Larry Bishop), bývalý přítel Cherokee to vidí jako příležitost konečně se pomstít. Na pomoc si najme dva staré přátele, Genta (Michael Madsen) a Eddieho Zero (Dennis Hopper). (JOJ Cinema)

Soweek

Chápu proč je v tom namočenej Quentin, je přesně jeho styl filmu. Není žádným překvapením, že do toho filmu vrazil prachy. Styl.. to je vlastnost, která tomuto filmu nechybí ani při nejmenším, ale všechno ostatní naopak postrádá. ()

ZkuKol

Pro motorkáře možná kult, pro obyčejného diváka dost velká nuda. Opelichaní herci, žádná akce, pitomoučký příběh, jenž je vyprávěn naprosto nesmyslně, nic-moc hudba, absence originálních nebo alespoň dobrých nápadů a tempo tak pomalé, že si budete myslet, 83 minut znamená 4 hodiny. Jako jo, pár záběrů na motorky je slušných tu a tam uslyšíte slušnou hlášku, ale je toho fak málo. Slabota, která se chce tvářit drsně a přitom ztratí dech už v předtitulkové sekvenci... 10% PS: už poěkolikátě, sebevíc nahých krásek neudělá žádnou scénu samu o sobě sexy... ()

sedm.1

Co naplat,že všichni chtějí být ve filmu strašně cool,úžasně hlásit a píchat kopici krásnejch nahejch bab,když po celou dobu sledování této slátaniny nemá šanci člověk pochopit,o co tu vlastně ku*va vůbec šlo?!?!Nevim kdo byl kdo,kdo dělal co,proč to dělal,prostě z toho filmu vím úplný hovno,děj je jeden neuvěřitelně velkej guláš a myslím,že chyba nebude na mé straně,neboť mě to díky nanicovitým postavám a idiotskýmu scénáři ani vlastně v průběhu filmu vůbec nezajímalo.Očekával jsem jednoduchý motorkářský film,který bude pro příznivce fuckujících borců,kteří se z ničím neserou a bude to jedna velká jízda plná střelby,drsných chlapů a krásnejch nadrženejch holek.To zde všechno sice bylo,ale NAPROSTO to nefungovalo!Hrozně nepovedený béčko,na který jsem se těšil jak nadrbanej kozel a dostal jsem velký hnědý ...!Strašně moc blábolení,strašně moc nudy,šílaná překombinovanost!STRAŠNÝ ZKLAMÁNÍ :( ! ()

The Viper odpad!

Zřejmě si Larry Bitchop chtěl vyfilmovat svůj komplex. Tato rádoby drsňácká megaultrasračka nestojí ani za jedno shlédnutí (varování ostatním). Vysílalo tuším Film+ nebo něco takovýho. ()

Kracken

Pěkná přehlídka drsnejch motorek a keců, jinak film působí dost nezrale. Fakt že Hellride vyšlo z produkce Quentina Tarantina, mu moc nepřidává a po shlédnutí na něj zapomenete. PS:: obtloustlý Michael Madsen už není co dřív. ()

chamba

Musím napísať, že mne osobne sa to celkom páčilo, bolo to rýchle, malo to myšlienku, herci nehrali najhoršie, hudba tam pekne pasovala a keď k tomu ešte pripočítam polonahé ženy a rýchle motorky tak, je toto taký pravý film pre chlapov. ()

DavidS.

Jediné, co si chci z téhle rádoby motorkářské drsňárny a pitomosti pamatovat, jsou ty nadržený polonahý kočky... Zdá se, že Hopper, Madsen, Jones a další se v té zaprášené poušti sešli snad jen kvůli nim... ()

BlackTom

Najneuveriteľnejšia možná miera prehrávania na minimálnom priestore osemdesiatich troch minút. Toto snáď natočili nadržaní tínedžeri po zhliadnutí Ghost Ridera, preživéhoboha. Larryho Bishopa nežeriem, prišiel mi ako starý hnusný úchylný cap, zato zvyšok obsadenia obstál. Eric Balfour veľmi príjemný, Vinnie tradične nekomentovateľný (v dobrom), no a Madsen, to je kapitola sama o sebe, jeho Gentle ma neskutočne bavil a bol to asi jeden z mála dôvodov túto macho sračku dopozerať. Viem, že to netreba brať až tak vážne, lenže sú filmy, čo to vedia prehnať aj "normálnejšie" (Machete). Ja hovorím nie, a to mám motorkárske filmy z celej duše rád. ()

Prochy38

Hodně drsný film, dost povedený film. Q. Tarantino je z toho úplně cítit, ale režie L. Bishopa je též velmi kvalitní. SKvělé herecké obsazení! Moc dobrá hudba. Příběh moc dobrý! Nemusím se více rozplývat. Hodně krve, dost sprostých slov, hodně polonahých žen - nechápu je. Ale příběh fakt dobrý! Nesmím opomenout nádhernou L. Varelu, která kdyby nemluvila, byla by v tom filmu dokonalá. Ale i když mluvila, fakt to jiskřilo! Sexy žena! FIlm na 4* akorát! Díky! ()

Dallas

Krista! Čo tu treba vypisovať? Madsen, kozy, pištole, kozy, hlášky, kozy, Carradine, kozy, Hopper, kozy, Leonor Valera, jej kozy nie (hviezda dole)! Normálna pekelná jazda. Fanúšik si to užije. 70% ()

sona123

Koukám, že nejsem jediná, kdo příliš nepobral úsilí investované do tohoto filmu. Připomíná to Kill Billa - herecky, hudebně, ale pokračování to není. Je to jako z divokýho západu, ale western to není. Má to být asi drsný, ale pekelná jízda to určitě není. Až tak úplně bych to nezatracovala, ale má to tolik slavnějších a lepších bratříčků, že si to pozornost prostě tím, jaké to je - nemastné neslané - získat nemůže. On to vlastně ale vystihl lépe za mě jeden z "hrdinů," Dennis Hopper - it´s fucking bullshit. Ale ještě k tomu - je tu pár scén, které stojí za to, taky si nemyslím, že to, že se mi to vlastně nelíbilo, je tím, že jsem holka a možná nedocením všechny ty kulaté zadečky a pevné silikony...jsem z toho téměř rozpolcena, možná by si to zasloužilo 3*, ale nedám je z principu, protože oněch 54% aktuálně zde je podle mě tak akorát...Příště líp popřemýšlet, vypilovat a vytáhnout vejš, aby to skutečně byla jízda, a ne projížďka na segwayi. ()

mira007

Co čekat od filmu s tématem motorkářských gangů z produkce od Tarantina s fantastickou sestavou Denis Hopper, Michael Madsen, David Carradine nebo Vinnie Jones? Já čekal něco pětihvězdičkového, ale dostal se mi sotva jednohvězdičkový nesmysl, který si nabubřele za hromadou siláckých keců a drsných výrazů myslí bůhví co není. Zmatená nuda odnikud nikam, kterou nezachrání ani odvážná stylizace šestákových filmů ani nahý holky ... teda kecám, možná ta Filipínka Cassandra Hepburn má navíc než jednu hvězdu. ()

Gore odpad!

Po zhlédnutí tohoto filmu mě napadlo jediný slovo: Sračka. Larry Bishop je hodně špatnej scénárista, hodně špatnej režisér a hodně špatnej herec a zde se nám spojil do všech tří funkcí. Absolutní žvásty o hovně, režie plná vykrádaček, kdy se snaží být cool, ale aspoň kdyby to uměl vykrást pořádně a ne jen tak matně. A Bishp jako herec se tváří jako vylízaný pako, kterej hrabe holkám do rozkroku a nechává je běhat nahý. Proč kurva natočil film a nešel radši do bordelu. A nechápu Tarantina, kterej ho v tom ještě podporuje a snaží se ho dostat do povědomí lidí. Zbytečně. Bishop nikdy extra úspěšnej nebyl a nikdy taky nebude. ()

dezert

Pekelný zoufalství, kořeněný neumětelstvím Larryho Bishopa a šmrncnutý totální nudou. Na tomhle není nic co oslavovat, protože Larry Bishop 1)neumí hrát. Má jednu grimasu, kterou používá pořád, ale občas zkusí i druhou, která mu ale moc nejde, tak se zase rychle vrátí k té první. 2)neumí režírovat. Ale to bylo jasný. To by ale nebyl takovej problém, kdyby 3) uměl napsat scénář. Což neumí a na tomhle filmu je to vidět............::::::::::::::::::::::::::::::................Na druhý shlídnutí je to ještě horší. Třetí už nebude. ()

masiko

Larry Bishop vždycky nahodí drsný výraz a já jsem se docela bavil pozorováním jak dlouho se mu ho asi podaří udržet. 1* je za Michaela Madsena. P.S.: Zbytečnějšího Vinnieho Jonese jsem ještě neviděl. ()

Pitrsss

Po půlhodině jsem to musel vypnout, až tak mě to nebavilo. Cejtil sem z toho Tarantina, ale vykastrovanýho. Bez dobrejch herců a dialogů. ()

nessbeal

Film je skvely, od vrazd, cez krasne buchty, motorky, zbrane, chlast, bary, karty, biliard. "Takze se sejdeme v sestce na 66ce rano v sest." "Vidis? jsem sfetovanej, zhulenej, skurvenej kundolizal!, ale pozor, jenom v dobrym." Vela dobrych hlasiek, navyse hodnotenie csfd je zase ako obvykle mimo. ()