RADUNA

Nechapu,tolik negativních reakci,jak tady tak v mem okoli.....jelikoz jiz dlouho od ceskeho filmu nic necekam tak tento snimek me prekvapil myslim,ze reziser jde kupredu .....opakoval bych se chvalou hercu....film se mi libil jako celek,velice slusne poskladane,melo to stavu a rozhodne jsem se nenudil ()

polyczek

Poslední počin Jiřího Vejdělka mi připomíná jeden z lepších televizních filmů obvykle vysílaných v neděli večer na ČT1. Pochvalu si zaslouží zejména excelentní Ivan Trojan za ztvárnění Václava a Jan P. Muchow za povedený soundtrack. Čtyři hvězdičky tekly jen o fousek. Filmu schází spád. Je to škoda, protože bez pořádné gradace vyzní závěr filmu do ztracena. ()

Leila75

Hodně podařený film.Poslední dobou jsem měla problém s českým filmem,ale Václav mě uklidnil-stále to jde!Příběh ze života.Snad každé malé městečko či vesnice má svého"blázna" se kterým žije.Vztahy jsou složité a nenávist často obrovská! ()

cstars

Nejradeji mam komentare typu:"Václav na mě působil z jedné strany tak, že byl natočený proto, aby mohl Ivan Trojan dostat dalšího Českeho lva.", nebo "Kolja byl natoceny proto, aby Sveraci dostali Oskara". To je proste bomba. Esence cesstvi v te nejcistsi podobe. ()

jvoza

Václav je příběh dle skutečné události a tím má v sobě cosi uvěřitelného. Něco, kvůli čemu se na filmy chodí, ale co se občas může zvrtnout. Ivan Trojan mi tu uvěřitelnost zajistil a pohled na jeho lehce retardovaného, zamilovaného lumpa hodnotím 80%. ()

vincbenet

Film stojí hlavně na hereckých výkonech. Samozřejmě Trojan je dobrej, ale více se mi zamlouval Jan Budař, kterého mám velmi v oblibě. O paní Vašáryové není potřeba mluvit. Hudba od Muchowa byla zajímavá, ale nejsem si jistý jestli se ke snímku hodila. Na naše poměry asi slušný film, ale žádná bomba to taky není. Nemastný , neslaný. ()

Vandislav

Film snažící se alespoň trochu vybřednout ze šablony typicky českého filmu a přestože se opět jedná o úsměvnou tragikomedii, trochu se liší - občas cítíme vážný tón v místě, na kterém bychom jej v tragikomedii nehledali. Bohužel jsem Ivanu Trojanovi nevěřil jeho roli a pod slupkou mírně retardovaného vesničana jsem viděl pouze herce. ()

rengaru

U tohoto filmu jsem přemýšlel, proč není lepší než je. A přišel jsem na to. Chybí mu kultovní scéna nebo hláška, která by udělala tento film nesmrtelný jako spoustu jiných českých filmů. Jako výplň večera ucházející, ale je to celé takové nemastné neslané. ()

Prehistar_

Nic moc. Od Vejdělka bych čekal něco víc. Celý film až do konce se až na několik úsměvných momentů nic neděje a je to prostě nuda. Dobře to vystihnul Cival. ()

EricNor

Nechápu většinu českých filmů. Z hlediska toho proč vlastně byly natočeny a co tím chtěl básník říci. U Václava jde asi o variaci na Mr. Beana a jeho tragikomické příhody. Hodina a půl bez valné zápletky mě nepřesvědčí. ()

obyč.divák

Další smutný případ toho jak český film upadá sem tam se objeví jiskřička naděje,ale..... Jednu hvězdičku přidám jelikož zde není ani vidu ani slechu po kolovrátku Liška,Gaislerová,.... ()

ohneta

místy zdlouhavý, ale jinak dobrý film o idiotovi, který měl být v ústavu, ale místo toho běhá po vesnici a dělá lidem naschvály. Chudák maminka to všude za něho žehlí a Václav z větou " všechno bude" si z toho nic nedělá. ()

Fraktální

Mě se líbilo. možná že časem změním nazor az to uvidím vícekrát. možná že na 5 hvězd to není(možná na protest proti těm nízkým hodnocením nadhodnocuji) ale co stoprocentně vím že tento film by na čsfd neměl být mezi "modrými" !!! .............výborná scéna byla jak mu rozbili tu vzduchovku ()

stevkoI

No,par zaujimavych scen,trosku srandy na zasmiatie,dost nudy,cudny cely dej aj s filmom dokopy.Zacal som Vaclava pozerat s velkym ocakavanim niecoho dobreho,ale nic...proste nic,stale nic ()

disstanda

Záležitost s mým oblíbencem Ivanem Trojanem ke kterému jsem přistupoval od začátku špatně. Očekávaje komedii jsem nemohl skončit jinak než zklamán. Tohle není "Jedna ruka netleská", "Příběhy obyčejného šílenství" ani "Brainstorm".. Jakékoliv pokusy o zábavné momenty v tomto kusu o vesnickém prosťáčkovi na mě působily spíše tragicky a filmu jsem zkrátka nedokázal přijít na chuť.. ()

SOUNDTRACK Poděbrady 2017

SOUNDTRACK Poděbrady 2017