Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

josefklimes

Ne zrovna povedený seriál s příběhem, který zná snad každý. Holka, která se chce stát hvězdou, už hvězdou je ... oooh napínavé :P ... Párkrát jsem se trochu pousmál, ale to pohřbily scény, kde jsem se cítil neuvěřitelně trapně ... 25% ()

DansteR odpad!

162. nejhorší seriál + 240. nejoblíbenější seriál...WTF??? kam ten svět kua spěje :-D...tohle mi fakt nedává smysl. Hold ta dnešní mládež :-( ()

Sarosima odpad!

Videla som asi 2 diely, potom som si povedala, že radšej budem prášiť koberce, ako vidieť ešte jednu časť. V podstate bez deja, bez humoru o jednej Hane Smotane. Toto teda nie. ()

Mukl007

Holt asi nejsem cílová skupina- 13let stará přiblblá holčička trpící pocitem, že ji nikdo nemá rád. No, díky bohu. ()

Jessicahamby odpad!

Když o víkendu ráno, dávají Hannah a sestra se dívá, mám vždy chuť jí to v zájmu vyššího (většinou i mého) dobra vypnout. Upřímně nechápu, co je na tom tak vtipného, když ta - Lily, tuším, a Hannah dvacetkrát po sobě pronesou tu samou větu, nebo když se rve s nějakou hvězdou o botu, či co to bylo ( z filmu H. M.) ... ()

Merenre

Nemá smysl si nic nalhávat, Hanička (resp. zejména fotřík a brácha) je prostě boží. A kdo říká, že ne, tak lže sám sobě. ()

Fantasy odpad!

Proč? Proboha proč? Příběh Hannah Montany známe všichni -> přes den obyčejná školačka, v noci světová superstar. Chápu, že o tom natočili film, ale proč sakra udělali ještě seriál?? Nejhorší nápad ever!! Nudný děj občas proložený prapodivnými písničkami (i když pořád lepší, než to co zpívá Miley teď) a herecké výkony působí, jako kdyby aktéři netušili, jak se na obrazovce octli. Kladné body získávají jen vyčůraný Ricco (ten malej zmetek je naprosto boží!!) a natvrdlý Jackson. ()

ClarityW. odpad!

Kedysi, pred 9-10 rokmi sme si na tom kvalitne ujíždeli ako 9 ročné deti, ktoré nevideli povrchnosť a slizkosť tohto úžasného seriálu, ktorý deťom vymyje akurát tak mozgy. ()

Rococo odpad!

Jeden díl stačil. Fuj, hnus, odpad! Nevtipné, nezábavné, bez příběhu a hlavně pěkně trapný! Nechápu lidi, kteří se na to můžou pořád dívat všude to chválit a kupovat si oblečení a věci s tímto motivem. ()

Kubaz odpad!

Disney vyměnil své kouzelné animované příběhy (které dokázaly zaujmout jak děti tak dospělé) za nechutný seriál plný stupidních fórů, cílený jen a jen na malé holčičky, jejichž rodiče musí chudáci platit za všechna ta ubohá CD a plakáty s motivem Miley Cyrus, která by si zasloužila pár pořádných facek. HNUS! ()

sue2008

Rozhodně to není taková noční můra, jak by mohlo podle hodnocení vypadat, vždyť jenom Rico by si zasloužil 5 hvězdiček. Samozřejmě má asi jako každý seriál lepší i horší díly a tím že je zaměřený na mladé publikum nesmí chybět neustálá moralizace. Hlavním problémem tohoto seriálu je asi popularita, která nezbytně musí všechny rozdělit jen do dvou kategorii skalní fanoušek X nesnáším. Já jsem se rozhodně nenudila a občas jsem se i zasmála (ale podotýkám, že seriál sleduji v originále a věřím, že dabing víc než polovinu vtipů zabije), takže si klidně nadávejte, já se budu dál bavit Mua-ha-ha-ha:) ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)