Ďáblův sluha (TV seriál)

Reaper

Komedie / Fantasy / Thriller / Drama / Dobrodružný

USA, 2007, 31x42 min

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup, Erica Cerra, Michael Ian Black, Ken Marino, Richard Burgi, Cindy Sampson, Andrew Airlie, Donavon Stinson, Christine Willes, Colby Johannson, Lucy Davis, Kandyse McClure, Tammy Gillis, Jody Thompson, Kasey Kieler, Jenny Wade, Robin Mossley, Alessandro Juliani, Ryan Robbins, Collette Wolfe, Simone Kessell, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Marlaina Mah, Melinda Clarke, Julia Benson, Bob Clendenin, Armie Hammer, Carrie Ruscheinsky, Serinda Swan, Sarah Lind, Kyle Labine, Eriko Tamura, Agam Darshi, Dan Shea, Serge Houde, Pascale Hutton, Jeff Kober, Patton Oswalt, C. Ernst Harth, Jake Sandvig, April Telek, Allison Hossack, Luvia Petersen, Robin Nielsen, Rob Carpenter, Peter Benson, Vyto Ruginis, Michael Antonakos, Alex Essoe, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Michael Adamthwaite, Clifton MaCabe Murray, Darren Moore, Scott Patey, Gillian Barber, Steve Makaj, Michael Strusievici, Howard Siegel, Chris Shields, Jim Shield, Elizabeth McCarthy Meek, Bill Dow, Donald Adams, Michael Teigen, Ben Wilkinson, Sean Tyson, Jennifer Kosovic, Matty Finochio, Marilyn Norry

taký trochu černejší humor. veľmi dobre sa na to pozerá. postavy sú sympaticky uveriteľné a herci vybraní na jednotku. hlavne teda Devil a best buddy, ktorému teraz neviem prísť na meno. nie je to nič prevratné, iba taká svojská oddychovka. od Kevina Smitha.(29.6.2009)

Úžasně odlehčenej a ohromně vtipnej (hlavně díky Sockovejm hláškám) seriáll!!! Je tam obrovská spojitost se seriálem Chuck, ale oba vznikly ve stejnej rok, takže těžko říct, kdo koho vykrádá. Každopádně u Chucka**** si nepamatuju, že bych někdy dal 10 dílů za jeden jedinej víkend. Proto musím Ďáblova sluhu spravedlivě ocejchovat hvězdou navíc.(19.4.2010)

Tak Kevin Smith mě zase jednou velice potěšil. Seriál o klukovi, který pracuje pro Ďábla a vrací zpátky do pekla uprchlé duše, je překvapivě mnohem více zábavný než by se na první pohled zdálo. Po prvních pár epizodách mi to přišlo jako docela dobrá oddychovka, teď to mám ale s každým přibývajícím dílem čím dál radši. Super hlášky, originální lapače démonů a hlavně fajn postavy, to jsou hlavní klady tohoto seriálu. A hlavně Ďábel s tváří Raye Wise je naprosto boží, stejně jako hrdinův nejlepší kámoš Sock, kterej má vždycky hustý hlášky. S Chuckem je to asi nejlepší nový komediální seriál této sezóny a už se nemůžu dočkat dalších dílů. Fakt super, ale tu jednu hvězdu si ještě pro jistotu nechám v záloze ;-)(16.1.2008)

Od druhé poloviny první série až do posledního dílu té druhé naprosto parádní kousek plný skvělých nápadů, hlášek a "pekelné" ironie (když se na obrazovce objeví ďábel, je vždycky o zábavu postaráno). Více v mém deníčku...(18.5.2011)

Vysílá AXN...(23.8.2008)