Ďáblův sluha (TV seriál)

Reaper

Komedie / Fantasy / Thriller / Drama / Dobrodružný

USA, 2007, 31x42 min

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup, Erica Cerra, Michael Ian Black, Ken Marino, Richard Burgi, Cindy Sampson, Andrew Airlie, Donavon Stinson, Christine Willes, Colby Johannson, Lucy Davis, Kandyse McClure, Tammy Gillis, Jody Thompson, Kasey Kieler, Jenny Wade, Robin Mossley, Alessandro Juliani, Ryan Robbins, Collette Wolfe, Simone Kessell, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Marlaina Mah, Melinda Clarke, Julia Benson, Bob Clendenin, Armie Hammer, Carrie Ruscheinsky, Serinda Swan, Sarah Lind, Kyle Labine, Eriko Tamura, Agam Darshi, Dan Shea, Serge Houde, Pascale Hutton, Jeff Kober, Patton Oswalt, C. Ernst Harth, Jake Sandvig, April Telek, Allison Hossack, Luvia Petersen, Robin Nielsen, Rob Carpenter, Peter Benson, Vyto Ruginis, Michael Antonakos, Alex Essoe, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Michael Adamthwaite, Clifton MaCabe Murray, Darren Moore, Scott Patey, Gillian Barber, Steve Makaj, Michael Strusievici, Howard Siegel, Chris Shields, Jim Shield, Elizabeth McCarthy Meek, Bill Dow, Donald Adams, Michael Teigen, Ben Wilkinson, Sean Tyson, Jennifer Kosovic, Matty Finochio, Marilyn Norry

Ale jo, je to prijemny, ale kdyby se trochu vic akcentovala akce a k tomu byly pridany aspon trochu lidsky triky, nezlobil bych se.(20.2.2008)

Velice příjemný oddechový seriál, který začal již v první sérii ztrácet dech takovým způsobem, že jsem ho málem přestal sledovat. Jenže to by byla obrovská chyba, protože +- od 13. dílu jsou to opravdu NESKUTEČNÉ HODY. Doporučuji vydržet!(25.9.2007)

Po shlédnutí pilotního dílu převládá mírné zklamání. Přece jenom bych od seriálu, ve kterém (i když nejspíš zlehka) močí prsty Kevin Smith čekal něco jiného. Je třeba počkat co se z toho posléze vyklube. Snad budu moct nějakou * přihodit. ... Po shlédnutí první sezóny pořád průměr.(27.9.2007)

taký trochu černejší humor. veľmi dobre sa na to pozerá. postavy sú sympaticky uveriteľné a herci vybraní na jednotku. hlavne teda Devil a best buddy, ktorému teraz neviem prísť na meno. nie je to nič prevratné, iba taká svojská oddychovka. od Kevina Smitha.(29.6.2009)

Sledoval jsem prvních pár dílů... Docela ucházející, dost mě bavil představitel "satana". Romantická linka to dle očekávání zprasila...(23.11.2011)

• - Epizoda 13: chlapci bydlí v bytě 508. 5+0+8=13. (kukentipla)