Ďáblův sluha

• USA Reaper
USA, (2007–2009), 21 h 54 min (Minutáž: 40–43 min)

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup (více)

Série(2) / Epizody(31)

Sam je průměrný jedenadvacetiletý mladík, který pracuje (no spíš nepracuje) v supermarketu v Seattlu a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď, když oslavil 21. narozeniny, je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než nahánění uprchlých duší zpět do Pekla. Komediální seriál z pera Kevina Smithe z TV stanice ABC. (Looser)

6thSun

Úžasně odlehčenej a ohromně vtipnej (hlavně díky Sockovejm hláškám) seriáll!!! Je tam obrovská spojitost se seriálem Chuck, ale oba vznikly ve stejnej rok, takže těžko říct, kdo koho vykrádá. Každopádně u Chucka**** si nepamatuju, že bych někdy dal 10 dílů za jeden jedinej víkend. Proto musím Ďáblova sluhu spravedlivě ocejchovat hvězdou navíc. ()

bouncer

Příjemný oddychový seriál. První díl na mě působil jako balzám na duši v dnešní mdlé kvalitě nových seriálů a to především díky Kevinu Smithovi - seriál připomíná jeho filmy - lehké a zatraceně vtipné komedie. Bohužel s dalšími díly kvalita už dost opadá - vše už není pod taktovkou Smithe a díly připomínají jen kopie prvního dílu (jiný úkol, jiný cool záporák, ale naprosto žádný náznak vývoje postav nebo příběhu). Ale asi od 12. dílu dojde ke změně, objevují se další postavy, současné se s každím dílem vyvíjejí a díly jsou propojeny zajímavým příběhem. Těším se, co bude dál. ()

MoiJe

Imho tak caste porovnavanie s Chuckom nie je na mieste. V dobrom pre Reaper. Jasne, je to volovina plna klise a blbosticiek, ale vyslovene sa pri tom veselo sklebim, co sa mi pri Chuckovi nestavalo. Vadi mi snad len chvilami predstavitelka Andi, obzvlast potom jej fialovkasty ruz:) ()

Kryton

Pilot mírně prozradí , ale to musíte vidět další díly. Od třetího dílu to jde nahoru. Je zde poznat rukopis Kevina Smithe. A pak , že práce pro samotného dábla není cool! Postava dábla je tak cool a supr až se mi chce do pekla nebo upsat se dáblu , abych tady na Zemi sbíral uprchlé duše. Realita chytaní duší se tu střetne s každodenní rutinou všedního života. Můžeš makat pro samotného dábla , ale stále budeš makat v místním supermarketu. ()

pivo

Celkom dobrý seriál, ktorý ako už napísali iný, stavia hlavne na dvoch vynikajúcich postavách - Sockovi a samotnom Satanovi. Obaja sú neskutočne vtipný a rovnako uveriteľne zahraný. A Ray Wise je asi ten najsympatickejší diabol, akého som kedy videl. Po niekoľkých dieloch, som však mal stále pocit akéhosi Déjà Vu, keď boli diely postavené na rovnakom princípe: nejaký ten úvod, príde diabol s novým prípadom, Sam dostane lapač, ide chytiť dušu, nepodarí sa mu to, stratí/poškodí lapač, trochu romantiky s Andi, znova snaha chytiť dušu, čo sa mu nakoniec nejakou náhodou podarí. Našťastie po takej polovici sa konečne začína tvoriť nejaká dejová línia, ktorá prichystala niekoľko prekvapení a vynikajúcu dvojicu gay démonov. A záver posledného dielu je super a tak len dúfam, že bude aj druhá séria (hoci to nevyzerá veľmi ružovo). ()

zdepapepa

Originální a zábavný seriál, uprostřed první sezóny sklouzává trochu do stereotypu, ale tenhle malý neduh je smazán šíleným závěrem... ()

verbst

Nehleďte na chyby a bavte se. Nic jiného po vás Rreaper ani chtít nebude. V druhé řadě velký kvalitativní skok. Ale velmi zamrzí předčasný konec seriálu. Takové finále, i když vynucené může spousta seriálů tiše závidět... ()

mysiak

Toho Kevina Smitha som tam dosť cítil...irónia, čierny humor a demónsky skvele zahraný diabol, odkazy na Satana - 666 neboli nikde humornejšie...som zvedavý kedy to uvidím aj tu... ()

sonnak

Velice příjemný oddechový seriál, který začal již v první sérii ztrácet dech takovým způsobem, že jsem ho málem přestal sledovat. Jenže to by byla obrovská chyba, protože +- od 13. dílu jsou to opravdu NESKUTEČNÉ HODY. Doporučuji vydržet! ()

Tygrys

Po shlédnutí pilotního dílu převládá mírné zklamání. Přece jenom bych od seriálu, ve kterém (i když nejspíš zlehka) močí prsty Kevin Smith čekal něco jiného. Je třeba počkat co se z toho posléze vyklube. Snad budu moct nějakou * přihodit. ... Po shlédnutí první sezóny pořád průměr. ()

Kopik

Tak tenhle seriál jsem si hodně rychle oblíbil. Postavy jsou dobré, Sock neustále perlí, prostě vtipně (a hlavně odlišně) podaný ghostrider. Postava ďábla je dle mě dokonalá a herec Ray Wise dle mě celý tento seriál táhne. Prostě dobrá zábava. ()

Petroff

Sledoval jsem prvních pár dílů... Docela ucházející, dost mě bavil představitel "satana". Romantická linka to dle očekávání zprasila... ()

dezorz

Nova jesen, nova sezona, nove serialy. Clerks = varit Kevina Smitha po dobu jeden a pol hodiny. Reaper = varit Smitha nekonecne dlho. Holt, prilis silna kava. Da sa, ale uvidime, co ponukne Chuck a Pushing Daises, tohtorocne konkurencne komedialne US serialy. ()

KooNY

Od prvního dílu neuvěřitelná návykovka. Pohodový seriál s komediálním nádechem a sympatickou partou kámošů, jejichž neuvěřitelné eskapády mi budou chybět. Je to zábavné, chytré, místy fakt vtipné, napínavé a proto to museli v půlce druhé sérii nečekaně utnout. Škoda, že to alespoň nějak neuzavřeli a tak zůstal příběh otevřený. ()

cubajz

vtipný, ale nepříliš nápaditý seriál, který v každém dílu opakuje stejné schéma "hrdina si domluví rande - objeví se satan a řekne mu, že místo rande musí ulovit uprchlou duši - hrdina obdrží nějaký , na první pohled nepoužitelný, lapač - zalže dívce - uloví uprchlou duši - usmíří se s dívkou". Ale jako nenáročná oddechovka to funguje skvěle.. ()

Dannysek4U

Ale jo, je to prijemny, ale kdyby se trochu vic akcentovala akce a k tomu byly pridany aspon trochu lidsky triky, nezlobil bych se. ()

Redík

Pekelná pohádka o jednom průměrném zaměstnanci supermarketu, jehož duši rodiče zaprodali ďáblu. Nápad to není vskutku špatný, ale dokáži si velmi lehce představit jak by skončil v propadlišti seriálových dějin, kdyby se nedostal do rukou Kevina Smithe. Kevim Smith dal seriálu řád a nakonec z toho vznikla vcelku zajímavá podívaná. Každý díl nám nabídne jednu uprchlou duši z pekla, která musí být zpět do pekla navrácena, romantickou linku mezi Samem a Andi a postupem času i další dějové linie ohledně Samova původu, zničení ďábla a života dalších démonů v našem světě. Postavy seriálu jsou odlišné a velmi rozmanité, avšak jejich potenciál nebyl zplna využit. I tak se bylo na co dívat... mou nejoblíbenější postavou je bezesporu sám Ďábel. Ve ztrvárnění charismatickým hercem Rayem Wisem se dostává do podvědomí diváka ne jako krutý tyran, ale spíše jako usměvavý hodný strejda, který si z kažého rád děla blázny. Stejně tak dobrou postavou je Samův přítel Sock jehož nevymáchaná huba trousí jednu vtipnou hlášku za druhou a způsobí nejednu komickou situaci. Hlavní hrdina Sam za těmito dvěma poněkud zaostává, ale pokud se na obrazovce potká s překrásnou Missy Peregrym, člověk si nepřeje nic jiného než aby ti dva byli konečně spolu. ()

carly

taký trochu černejší humor. veľmi dobre sa na to pozerá. postavy sú sympaticky uveriteľné a herci vybraní na jednotku. hlavne teda Devil a best buddy, ktorému teraz neviem prísť na meno. nie je to nič prevratné, iba taká svojská oddychovka. od Kevina Smitha. ()

Wallas

Pilot: Zatraceně smithovsky zábavné, ale hlavní hrdina zatraceně připomíná konkurenčního Chucka - taky špatné zaměstnání, mírně dementní buddy, krásná kočka po boku a speciální schopnosti po ruce. ()