Ďáblův sluha

• USA Reaper
USA, (2007–2009), 21 h 54 min (Minutáž: 40–43 min)

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup (více)

Série(2) / Epizody(31)

Sam je průměrný jedenadvacetiletý mladík, který pracuje (no spíš nepracuje) v supermarketu v Seattlu a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď, když oslavil 21. narozeniny, je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než nahánění uprchlých duší zpět do Pekla. Komediální seriál z pera Kevina Smithe z TV stanice ABC. (Looser)

Sl@yer

Příjemný humor, výborný ďábel, pohodový a vtipný kamarádi (narozdíl od těch v seriálu Chuck). A hlavně si stále drží dobrou úroveň i s přibívajícími díly. ()

Ondrus

Ano, každý díl je sice pořád o tom samém. Ze začátku mi to vadilo, ale postupně jsem už přestal řešit děj a užíval jsem si vtipné scénky a rozpory Sama a Ďábla. Tyler Labine je perfektní a chrlí jednu hlášku za druhou. Jeden z nejlepších aktuálních komediálních seriálu. Škoda že byl zrušen. ()

evil_ryu

Nečakajte žiadny svetový prevrat. Reaper bol stvorený len na jednu vec a to na to aby bavil. Jediné čo mi na ňom vadí je občas veľmi podivné správanie sa charakterov. Napr pri smrti blízkej postavy akoby si to ani nevšimli. Inak veľmi pohodový seriál. ()

Uzunari

Začátek je možná trochu utahaný a ze Samova kňučení vám bude smutno, ale vězte, že za pár dílů se vše zlé v dobré obrátí (Teda až na ďábla, který zůstává sympaťákem dál) a zaručeně se budete bavit. Škoda jen, že seriál zůstal nedokončen. ()

dickadonna

Pilot od smithe byl uchvatnej, skoda ze to zatim nepokracuje tak jak to on rozjel, ostatni dily jsou vyrazne slabsi a chybi jim jiskra. ()

halogan

Takový šedý průměr. Od Kevina Smithe jsem čekal mnohem víc. Seriál ani po šesti dílech není nijak zajímavější, děj se téměř nehýbe a komedie to rozhodně není. Škoda. ()

martalini

I přes spoustu nedotažeností jde o zajímavej a neotřelej nápad, bohužel díky odchodu Kevina Smithe se to slušně rozbředlo a nedivim se, že seriál skončil...ty dvě sezony jsou tak akorát, ale díky příjemnejm hrdinům a slušnejm zápletkám rozhodně koukatelná věc ()

Grizzly

Fajn serial s vybornym smyslem pro humor. Oproti Chuckovi ma Sam mnohem lepsi a vtipnejsi pratele a prostredi, ale o dost slabsi love story. Kazdopadne Reaper ma Dabla! Loveni dusi neni venovano tolik prostoru jako bych cekal, ale nijak to nevadi, protoze ta omacka okolo vubec nenudi. Nektere veci nejsou dotazene uplne do maxima, ale o zabavu je postarano. ()

Jeremiah

Mám rád filmy a seriály, kde se nemusí až tak moc přemýšlet, keré neřeší jenom ty nejdůležitější životní a celosvětové problémy, ale kde se mohu od srdce zasmát a spolu s hlavnímy hrdiny přemýšlet nad nějakou tou skopičinou. A právě to pozitivní mě nabídl tento seriál, a já jsem mu za to vděčný. Po prvních 10 dílech hodnotím 4. Jooo, a Ray Wise je jako Ďábel naprosto dokonalý - dost mě připomíná naše V.I.P. spoluobčany v oblecích, které také nemám rád. ()

Bozvav

To co po prvním díle vypadalo jako naprostá pecka, se postupně rozmělnilo v táhlé a opakované nudné nic které ani pár slušných hlášek nezachránilo. Postava ďábla se nikam neposunula, zápletka jednotlivých dílů se trapně opakovala, děj stagnoval. Předčasné ukončení seriálu je zcela pochopitelné. Za mne 45% za první dva díly. ()

Crowen

První sezóna je za dobrý 4*, ale druhá je jestě lepší, takže jsem musel zvednout. Hlavně jsem zklamán, že neodklepli i třetí sadu. ()

illy.cz

Svižný a příjemný seriál, na kterém je patrný rukopis Kevina Smitha. Příjemná ústřední trojka je doplněna sympatickým a charizmatickým Ďáblem a naprosto překrásnou Missy Peregrym..hezčí holku jsem v seriálu asi ještě neviděl.. ()

GrgaPitic

Zajímavý nápad kombinovaný s pravděpodobně vysokým rozpočtem zaujme velmi slušnými efekty a hereckým obsazením, které neurazí. Jaká škoda, že seriál je jako celek zabit stereotypem už po třetí epizodě. ()

Blaogranas

Opravdu se srovnání s Chuckem nedá ubránit. A to je právě kámen úrazu Reapera, protože ten prohrává na celé čáře. Sam není prostě charizmtický tahoun, má děsně nesympatického kámoše a ani jeho lovestory nestojí za nic. Postava ďábla mě taky nijak nebere - nemá nic na práci, jenom blbě kecá - nevím, proč si duše nechytá sám; to je scénáristicky nedotažené. Po několika dílech tvrdím, že každý díl je rutinní a ničím nepřekvapí. Vlastně možná nějakým nečekaně blbým lapačem. V titulku je uvedeno komedie, ale to je jedna velká ďábelská lež. 50-60%. ()

Brady

Úžasný seriál plný vtipných a "ďábelských" hlášek. Každý díl je naplněný humorem, ale také akcí a určitým nádechem posvátné úcty, již si pekelné mocnosti přece jen zaslouží. Nejvíc sem se ovšem bavil při rozhovorech Sama se Satanem. Ray Wise je naprosto dokonalý vládce pekel, a když se usměje, musíte ho mít rádi a zároveň se jej děsit. Zkrátka ve svém srdci cítíte, že tohoto milého pána v obleku je lepší nedráždit. :-) ()

Bart16

Tohle je záležitost čistě pro fanoušky komiksů a Kevina Smitha.Pokuď patříte do této kategorie,tak se budete skvěle bavit,pokuď ne,tak se budete zřejmě nudit.Ray Wise je v roli ďábla opravdu láhůdkou. ()

Theplak

Ten dobre ziveny muz si to tu nejvic dava, a jako had ceka na svou sanci v trave. Byl jsem nucen jednu hvezdu sundat, protoze ten Chuck ja opravdu lepsi ;) Ovsem Reapra nelze jinak nez doporucit ()

Banger888

Podobnost s Chuckem se skutečně nezapře, nicméně Chuck mi připadá akčnější, zajímavější, prostě lepší. Tím však nechci Reapera shazovat, protože pořád je to výborný seriál. Jen je škoda, že si neudržuje určitou kvalitu. V prvních dílech seriálu jsem se několikrát zasmál, nebyla nouze o vtipné scény či hlášky. To všechno se však s dalšími díly začalo opkaovat, Reaper na půli cesty ztratil dech a spadl do průměru, aby se zase na konci vrátil do výborné formy. Na druhou sérii se určitě těším, neboť se mi moc líbil závěr první, ale těžko se Reaper zapíše mezi top seriály. Na to totiž obsahuje příliš mnoho klišé. Dávám 4* ale je to tak 3,5*. ()

Tanmut

Ten seriál v mytologii Smithova Dogmatu vlastně funguje. Reaper má docela vtip a švih, ovšem postrádá opravdu silné nápady. Kromě pár pěkných koček dost nevýrazné obsazení. Ale jo, je to celkem zábava. ()