Ďáblův sluha

• USA Reaper
USA, (2007–2009), 21 h 54 min (Minutáž: 40–43 min)

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup (více)

Série(2) / Epizody(31)

Sam je průměrný jedenadvacetiletý mladík, který pracuje (no spíš nepracuje) v supermarketu v Seattlu a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď, když oslavil 21. narozeniny, je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než nahánění uprchlých duší zpět do Pekla. Komediální seriál z pera Kevina Smithe z TV stanice ABC. (Looser)

JakubAsgard

Nejraději mám postavu Ďábla. Vždycky se objeví, když to nečekáte. Neustále se usmívá, jakoby to pro něj byla všechno jenom hra. Ale pro Sama je to práce. První polovina 1. série se snaží držet stejných kolejí u každého dílu. V každém díle jedna uprchlá duše, kterou se Sam snaží chytat a nakonec ji dopadne a vrátí do pekla. Občas je to protahované a člověk se u toho začíná nudit. Být takhle celá série, bude to jen za 3 hvězdičky. Ale ve druhé polovině seriál táhne hlavní zápletka ohledně Samova otce, která lovení duší posouvá na druhou kolej. To, co bylo v první polovině série protahované a nudné je zde zkráceno na ideální délku a zbytek je vyplněn napínavou hlavní zápletkou. Funguje to mnohem lépe a proto nakonec za 4 hvězdičky. ()

Zevluska

The Reaper mě opravdu baví a že mě nebaví jen tak něco. Speciální uznání pro Raye Wiseho, jako Ďábel je opravdu morbidně zábavný, velice sympatické obsazení hlavních rolí, za mě 4 hvězdy a dlouho jsem váhala zda nedat 5. Uvidíme po druhé sérii. ()

mishka.k

Tak na tenhle seriál jsem se chystala strašně dlouho a vždycky se našlo něco jiného, co jsem zkoukla místo něho. Ale stále jsem se na něj těšila, a když jsem se podívala na pár dílů, tak mě zklamal a víceméně dost nudil. Každý díl jede podle jednoho schématu a nenašla jsem žádný důvod dokoukat ho do konce. ()

Seifgard

Docela dobý nápad, zpracování už trochu pokulhává. Konverzační humor vydařený, ale všichni jsme čekali víc..připadá mi, že serál upadl do strašného steroetypu, za díl jednu duši šup do pekla, trochu se posunout v soukromém životě a šmitec. Nashledanou za týden... ()

cachanell

Ne, ne, ne ... moc jsem nechápala .. jen se ztotožňují s jednou větou ze seriálu ... "Ahoj, kluci, co děláte , bejkárny ?" ... přesně k tomuto seriálu ... bejkárna .... ()

plsek45

ovedený a originální seriál se zápletkou která se jen tak někde nevidí. Každý díl měl svou vlastní zápletku s duší ale pořád více a více se rozvíjel děj vlastní a to jak dostat Samma ze smlouvy s ďáblem kterého skvěle ztvárnil Ray Wise. Ale mojí oblíbenou postavo byl Sock , naprosto nekonvenční a trochu bláznivý kamarád Samma , který dodával tu správnou dávku šílenství do seriálu . Celkově všechny hlavní postavy byly povedené a navzájem se doplňující. Seriál jako celek byl skvělá podívaná pro pobavení ale ten konec.... Ten stál opravdu za nic ! Jakoby ani nevěděli jestli seriál ukončují nebo ne . Zkrátka seriál je povedený až na poslední dva díly ;) ()

Ondra.T

První série byla příjemným oddychovým seriálem o klukovi co pracuje v hypermarketu, a bokem musí ďáblovi lovit hříšníky, kterým se podařilo utéct z pekla. Triky a fantasy děj je očekávatelný pro TV sérii, ale nad průměr film vynášejí vztahy mezi hlavními postavami, tj., hlavní hrdina Sam, jeho vztah ke krásné kolegyni Andi a také vztah s ďablem, který je mixem dábelských naschválů a otscovského přístupu. ()