Je to odvážný konceptuální umělec.(1.8.2009)

Vybrat z trojice S. B. Cohenových altereg nejslabší postavu, asi padne volba na Brüna a skutečně výstupy Aliho a Borata v Ali G Show byly vždy o chloupek lepší, avšak na poli celovečerního filmu Brüno překvapivě vítězí. Jestliže Borat boural morální hodnoty a vysmíval se politické korektnosti, Brüno v sexuální tématice zachází ještě dál, vlastně úplně nejdál. Nedovedu si představit už nic ostřejšího, než Brünovu imitaci sexu s duchem, doslova mě zamrazilo... Brüno už se nesnaží o fikční zobrazení reality jako Borat, tzn. předložit diváku zvrhlý svět zaostalého burana a tvářit se, že je reálný, Brüno ví, že takhle se homosexuálové ani v náznacích nechovají, ale dělá to vše pro maximální vtip. Je to úchylný, brutálně kontroverzní a tím nezaměnitelný humor, jehož parodická epičnost pro mě vrcholí ve finálním homosexuálním splynutí za hudby Celine Dion (aneb Titanic se právě potopil po druhé). 8/10(17.7.2009)

Borata sa prekonať nepodarilo. Latka bola nastavená príliš vysoko. Bruno je jednotvárny a nie je tak nápaditý čo je škoda. Borat bol predsa len rôznorodejší a keď sa aj nejaká tá scénka úplne nevydarila, nasledovalo niečo iné - menu bolo bohatšie. Bruno však boduje svojou obrovskou drzosťou a to mne imponuje. Kadencia vtipu je ešte stále aj po úspešných predošlých filmoch (Ali G a Borat) na úrovni guľometu. Zabavil som sa a to je to hlavné. 70%(14.9.2009)

Škoda, že se Bruno rozhodl místo chytrého napadání americké vztahu k homosexualitě a všem těm nesmyslným paradoxům světa pod vlajkou s pruhy a hvězdičkami, raději věnoval co nejkontroverznější snaze "být hvězdou" a objevit sám sebe. Bruno totiž jako další z alter-eg Sacha Barona Cohena funguje výborně a pro mě je zajímavější i příjemnější než kazach Borat. I potenciál je o hodně větší, protože zmíněný vztah amerika-homosexualita je potenciálem nabité téma, které chvílemi Bruno skvěle kritizuje a předvádí všechnu tu stupiditu lidí, aby pak předvedl stupiditu vlastní. To ani nemluvím o prvních asi 15nácti minutách, v kterých předvede Bruno víc odvážných scén než kdejaká hvězda za celý svůj život nejen na tajných domácích nahrávkách... Podívat se na Bruna nebo ne? Nebo lépe ... ochutnat kontroverzi, který mohla být mnohem chytřejší a zábavnější než perverzní a zvrácená, nebo neochutnat, protože je hodně přehnaná a váš šálek kávy to není? Já se chvílemi smál až mě to samotného děsí a jediné, co si divák odnese je, že Cohen má víc odvahy než homosexuál s tričkem "I love dick" na wrestlingu... (právě tahle parodie a kritika ze strany Bruna na "mužský svět" a Ameriku jako "zemi svobody" tam má opravdu skvělé momenty).Více zde.(3.9.2009)

Borat mě pobavil asi o něco víc, ale Brüno zase víc šokuje a ta písnička na konci stojí za to.(1.9.2009)