Puritáni by tento film odvrhli v priebehu jednej sekundy, no ja k nim nepatrím. Najviac očakávaná komédia tohto roku ma vôbec nesklamala iba neskutočne pobavila. Bruno si robí ešte väčšiu srandu zo stupidity ľudi, ako Borat, graduje svoje pointy o podobných záležitostiach, no predsa je tu niečo iné. neustály príval vtipov vás donúti prestať vnímať skyté pointy a budete sa viac sústreďovať na iné "partie" ako by trebalo. preto väčšina nedokázala odkaz filmu skobinovať z veľmi urážlivým humorom, ktorý je okrem pár penisov celkom prístupný. Ja som sa bavil, dva krát som spadol na Zem (Brunovo promo relácie je asi najlepší vtip roka) a ku koncu ešte zistil, stále stredoveký prístup k riešeniu homosexuálnej otázky. jednoducho všetko, čo som čakal sa splnilo. Komédia roka.(31.8.2009)

Opět famózně převtělený Cohen, tentokrát do ultimátně vykroucené gay pseudocelebrity posedlé slávou. Úžasně trefné, nápadité a vtipné, občas až na hranici snesitelnosti (nebo za ní), takže to každý nevydýchá. Nejlepší cohenovka a jedna z nejlepších komedií všech dob.(29.8.2009)

Škoda, že se Bruno rozhodl místo chytrého napadání americké vztahu k homosexualitě a všem těm nesmyslným paradoxům světa pod vlajkou s pruhy a hvězdičkami, raději věnoval co nejkontroverznější snaze "být hvězdou" a objevit sám sebe. Bruno totiž jako další z alter-eg Sacha Barona Cohena funguje výborně a pro mě je zajímavější i příjemnější než kazach Borat. I potenciál je o hodně větší, protože zmíněný vztah amerika-homosexualita je potenciálem nabité téma, které chvílemi Bruno skvěle kritizuje a předvádí všechnu tu stupiditu lidí, aby pak předvedl stupiditu vlastní. To ani nemluvím o prvních asi 15nácti minutách, v kterých předvede Bruno víc odvážných scén než kdejaká hvězda za celý svůj život nejen na tajných domácích nahrávkách... Podívat se na Bruna nebo ne? Nebo lépe ... ochutnat kontroverzi, který mohla být mnohem chytřejší a zábavnější než perverzní a zvrácená, nebo neochutnat, protože je hodně přehnaná a váš šálek kávy to není? Já se chvílemi smál až mě to samotného děsí a jediné, co si divák odnese je, že Cohen má víc odvahy než homosexuál s tričkem "I love dick" na wrestlingu... (právě tahle parodie a kritika ze strany Bruna na "mužský svět" a Ameriku jako "zemi svobody" tam má opravdu skvělé momenty).Více zde.(3.9.2009)

Říkal jsem si, že nejhorší problém téhle komedie by mohl být fakt, že by se v tom hrozně viděl Borat, jenže ono tomu tak vůbec není. Scénky jsou absolutně jiné než by člověk čekal, plno toho překvapí, plno toho znechutí, ale nutno dodat, že Sascha Baron Cohen se vším neskutečně zabruslí do autu, že to vlastně vyjde zábavně. Není to totiž ani sprosté, nechutné nebo úchylné. Tohle je, zdá se mi, totiž uplně nová dimenze humoru, jakou ještě neznáme a jakou nám může v současnosti skutečně nabídnout jenom Ali G, Borat nebo právě Bruno. Jde o zvyk a zvládnout se dá všecko. Když jsem nad tím vším přemýšlel, asi bych i teď Boratovi slevil o jednu hvězdičku na tři. Kvalitně si totiž mohou oba podat ruce, protože u tohodle se stopro zasmějete, a některé scénky se stanou legendárními, že na ně jen tak nezapomenete, ale furt je to jenom souhra různých scének, do kterých se ještě občas přimotá nějaká ta citově vypjatá vsuvka...jako v Boratovi, že mi to přišlo vlastně filmové, ale přitom je to jenom takový obal. Už to není ani tak o demenci Amerického národa jako spíš o ponížení jednotlivých lidí, protože jak se zachovat v daných situací, které si sám hlavní herec vytváří, si nedokážu ani sám představit a vtipné chvíli nenechají diváka dlouho čekat. Plno nápadů mi ale přišlo, že to všecko je trošičku moc nucené, ne ze strany Bruna, ale ze strany jeho okolí. Každopádně u tohohle jednou a dost i když je to vlastně nesmírně autentické, každopádně už ne přecijen tolik jako Borat. Sascha Baron Cohen ale stále zůstává komikem 21. století a zůstane už asi na furt.(19.8.2009)

Bortiť hranice trápnosti a vkusu dildom... za to letí Cohenovi Big RestecpA! 70%(25.2.2010)