Brunův hlavní problém tkví v tom, že oproti Boratovi si Cohen vybral příliš konkrétní cíl, nad jehož smysluplností by se dalo navíc ještě slušnou dobu přemýšlet. Na jednu stranu tu máme břitké satirické scénky z Blízkého východu, z kanceláře přeléčovatele gayů nebo televizního studia plného homofobních (!) černochů, na tu druhou opravdu nedokážu pochopit, jak má o homofobii Američanů vypovídat svádění Rona Paula (ona vůbec ta zmiňovaná linie o tom, jak snadno popkultura přijímá neschopné a netalentované celebritky, nestojí moc za povšimnutí), trénování obrany proti homosexuálnímu znásilnění nebo celá swingers party (chci vidět někoho, kdo by nezareagoval stejně). O poznání slabší a řidší než Borat, a to i co se humoru týče, ale přesvědčí to člověka o nutnosti bělit si řitní otvor? Na ja, selbstverständlïch.(19.8.2009)

Těžko by jste hledali nevkusnější a vyhrocenější komedii, už jen za to si zaslouží uznání. Tentokrát jsou hlavním terčem gayové, oproti BORATovi ale větší zmatek a menší sranda.(3.9.2009)

Scénář: Sacha Baron Cohen, Anthony Hines, Dan Mazer, Jeff Schaffer .. The Bruno failed. For the second time this century, people chased the most courageous man. Why was only brave enough, to try something new. They turned their backs on Bruno. The first drop ... It will become the most famous Souperstar, after Hitler. ___ Vzhůru do prdele a ještě dááál.(6.8.2009)

• gudaulin

Jak vidím, má v současnosti Brüno velmi pěkných 61 % diváckých sympatií. Za sebe můžu říct, že bych raději podstoupil menší vivisekci než si Brüna pustit ještě jednou. Co na tom, že tu a tam Cohen tne do živého a nějaký ten vtípek zafunguje, když je to jako celek nefunkční a roztříštěné, plné vaty anebo trapných pokusů o vtip, které se se mnou úplně míjí. Ano, trpěl jsem, a to velmi. Borat mě svého času minul a i když jsem byl rozhodnutý se k němu časem propracovat, už k tomu nemám chuť a vlastně ani odvahu. Celkový dojem: 20 %.(16.12.2009)

Veľké sklamanie. Kopírovanie boratovského štýlu príbehu (odchod do Ameriky z dôvodu neúspechu, asistent, vytúžený cieľ) a celej vizáže filmu je zjavné od začiatku do konca, vtipy nemali takú razantnosť, drzosť ani vypointovanosť ako v dokonalej komédii spred troch rokov, miestami mi film prišiel dokonca trápny. Očakávaná komédia roku sa teda nekonala, párkrát sa síce podarilo Cohenovi dostať ma do kŕčov smiechu, ale čakal som ich väčšiu frekvenciu. 55%.(20.8.2009)

• - Spoiler: Když se Brüno pokusí svést starého prezidentského kandidáta Rona Paula v hotelovém pokoji, celá scéna byla ve skutečnosti natočena ve studiu a Ron Paul byl ve skutečnosti vyjevený z toho, proč ho místo rozhovoru strčili do napodobeniny hotelového pokoje. (m4xp4yn3)

• - Sacha Baron Cohen se sám jednu dobu živil jako model. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Bruno se dostal nepozorovaně na vojenskou akademii ve Fort McClellan v Annistonu. Prozradil ho až jeden z kadetů, který jej poznal z filmu Borat. (HellFire)