Veľké sklamanie. Kopírovanie boratovského štýlu príbehu (odchod do Ameriky z dôvodu neúspechu, asistent, vytúžený cieľ) a celej vizáže filmu je zjavné od začiatku do konca, vtipy nemali takú razantnosť, drzosť ani vypointovanosť ako v dokonalej komédii spred troch rokov, miestami mi film prišiel dokonca trápny. Očakávaná komédia roku sa teda nekonala, párkrát sa síce podarilo Cohenovi dostať ma do kŕčov smiechu, ale čakal som ich väčšiu frekvenciu. 55%.(20.8.2009)

Cohen si dělá srandu úplně ze všeho, častokrát velice nevkusným způsobem, ale prostě mu to vychází. Pekelně vtipné, satirické, politicky nekorektní, trapné jen záměrně. Pouze děj, respektive jeho filmovost trochu hapruje. Ale komu by to vadilo, když se divák po celou dobu královsky baví?(29.8.2009)

Říkal jsem si, že nejhorší problém téhle komedie by mohl být fakt, že by se v tom hrozně viděl Borat, jenže ono tomu tak vůbec není. Scénky jsou absolutně jiné než by člověk čekal, plno toho překvapí, plno toho znechutí, ale nutno dodat, že Sascha Baron Cohen se vším neskutečně zabruslí do autu, že to vlastně vyjde zábavně. Není to totiž ani sprosté, nechutné nebo úchylné. Tohle je, zdá se mi, totiž uplně nová dimenze humoru, jakou ještě neznáme a jakou nám může v současnosti skutečně nabídnout jenom Ali G, Borat nebo právě Bruno. Jde o zvyk a zvládnout se dá všecko. Když jsem nad tím vším přemýšlel, asi bych i teď Boratovi slevil o jednu hvězdičku na tři. Kvalitně si totiž mohou oba podat ruce, protože u tohodle se stopro zasmějete, a některé scénky se stanou legendárními, že na ně jen tak nezapomenete, ale furt je to jenom souhra různých scének, do kterých se ještě občas přimotá nějaká ta citově vypjatá vsuvka...jako v Boratovi, že mi to přišlo vlastně filmové, ale přitom je to jenom takový obal. Už to není ani tak o demenci Amerického národa jako spíš o ponížení jednotlivých lidí, protože jak se zachovat v daných situací, které si sám hlavní herec vytváří, si nedokážu ani sám představit a vtipné chvíli nenechají diváka dlouho čekat. Plno nápadů mi ale přišlo, že to všecko je trošičku moc nucené, ne ze strany Bruna, ale ze strany jeho okolí. Každopádně u tohohle jednou a dost i když je to vlastně nesmírně autentické, každopádně už ne přecijen tolik jako Borat. Sascha Baron Cohen ale stále zůstává komikem 21. století a zůstane už asi na furt.(19.8.2009)

Přál bych si víc autenticky působících scén, ale jinak spokojenost. Je to prostě holub míru.(20.8.2009)

Mohutný vodopád trápnosti... ktorá je ale často veľmi vtipná a poukazuje na problémy dnešnej Ameriky (a sveta) trefnejšie a smelšie než všetci Stoneovia a Pennovia dohromady.(29.8.2009)