Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dadel
  *****

  Tento film z produkce studia Üniversal je velmi gay ve všech smyslech tohoto slova. Borat sice zůstává lepší, ale i tak je zde spousta neuvěřitelných situací. Nevím, co bylo nahrané a co ne, ale Cohen v každém případě pravítkuje. A doufám, že Palestinci ty pyramidy co nejdříve vrátí.(7.8.2009)

 • J*A*S*M
  ****

  Cohen si dělá srandu úplně ze všeho, častokrát velice nevkusným způsobem, ale prostě mu to vychází. Pekelně vtipné, satirické, politicky nekorektní, trapné jen záměrně. Pouze děj, respektive jeho filmovost trochu hapruje. Ale komu by to vadilo, když se divák po celou dobu královsky baví?(29.8.2009)

 • Falko
  ***

  Premyslal som pocas filmu, ake dam Brunovi hodnotenie, ale tak zostal som pri tych troch hviezdickach. Sacha Baron Cohen je dobry komik a Borat sa mi ako tak pacil, ale toto uz bolo trosicku prehnane. Akoby si Sacha pomyslel: ,, Tak a teraz vam ukazem nieco, co ste nevideli ani v Boratovi". Este ze to malo znesitelnych 80 minut, pretoze boli tam chvilky, pri ktorych som sa trosku nudil, ale boli tam aj sceny, pri ktorych som sa naopak s chutou nasmial. Napriklad scena z bicovanim a nasledny vyskok z okna :-) ________ Sacha Baron Cohen - (Bruno) +++ Gustaf Hammarsten - (Lutz) +++ Bono, Chris Martin, Elton John, Slash, Snoop Dogg, Sting, Paula Abdul, Harrison Ford +++ Produkcia: Sacha Baron Cohen, Jay Roach +++ Hudba: Erran Baron Cohen +++(24.1.2011)

 • Tom Riddle
  ****

  HOLY FUCK!(28.10.2009)

 • DaViD´82
  *

  Brüno, postav se tomu čelem. Derek Zoolander je prostě hezčí, ale opravdu hezčí klasa chlap. Tvoje smůla je především v tom, že si byl až příliš okatě "ten třetí do počtu" i v dobách kdy byl Sacha Baron Cohen ještě velmi vtipný a originální (tedy v době krátkých skečů s Boratem a Ali G). A co teprve nyní, kdy již pouze recykluje sebe sama a neví co si počít s celovečerní stopáží. V důsledku tak věnuje více času špulení análu na kameru než trefování se do zažitých pořádků. Jinými slovy si myslím, že Cohen již nemá skrze Aliho/Borata/Brüna co říct a měl by začít uvažovat o jiném alter egu.(9.12.2009)

 • - Hudbu složil Cohenův bratr Erran Baron Cohen. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve scéně kdy Bruno (Sacha Baron Cohen) jako Straight Dave strhává šaty z dívek, stojí vlevo blondýna a vpravo bruneta. V dalším záběru jsou však jejich pozice opačně. (Investman)

 • - Z mierového aktivistu Ajmana Abú Ajtu si Sacha Baron Cohen vo filme vystrelil a znázornil ho ako teroristu. Palestínčanovi sa odvtedy skutoční teroristi vyhrážajú smrťou, a preto si pýtal odškodné 77 miliónov eur za ublíženie na cti. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace