Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Škoda, že se Bruno rozhodl místo chytrého napadání americké vztahu k homosexualitě a všem těm nesmyslným paradoxům světa pod vlajkou s pruhy a hvězdičkami, raději věnoval co nejkontroverznější snaze "být hvězdou" a objevit sám sebe. Bruno totiž jako další z alter-eg Sacha Barona Cohena funguje výborně a pro mě je zajímavější i příjemnější než kazach Borat. I potenciál je o hodně větší, protože zmíněný vztah amerika-homosexualita je potenciálem nabité téma, které chvílemi Bruno skvěle kritizuje a předvádí všechnu tu stupiditu lidí, aby pak předvedl stupiditu vlastní. To ani nemluvím o prvních asi 15nácti minutách, v kterých předvede Bruno víc odvážných scén než kdejaká hvězda za celý svůj život nejen na tajných domácích nahrávkách... Podívat se na Bruna nebo ne? Nebo lépe ... ochutnat kontroverzi, který mohla být mnohem chytřejší a zábavnější než perverzní a zvrácená, nebo neochutnat, protože je hodně přehnaná a váš šálek kávy to není? Já se chvílemi smál až mě to samotného děsí a jediné, co si divák odnese je, že Cohen má víc odvahy než homosexuál s tričkem "I love dick" na wrestlingu... (právě tahle parodie a kritika ze strany Bruna na "mužský svět" a Ameriku jako "zemi svobody" tam má opravdu skvělé momenty).Více zde.(3.9.2009)

 • B!shop
  ****

  Bruno je sice ultimatni homoklada, jenze to je tak vsechno, co muze nabidnout, z trojice filmu Ali G, Borat, Bruno je Bruno jasne nejslabsi. Film nijak zvlast nedrzi pohromade, jen pospojovany scenky na tema Bruno se chce stat hvezdou, ale to by zas tak nevadilo, problem je, ze se obcas opakuje a nebo to kolikrat moc vtipne nevyzni. Jenze pak sem jednou za cas soupne tak nehoraznou masakralni scenku, kde se nesere absolutne s nicim, ze to cloveka vzdy nakopne a vydrzi mu to az do dalsi masakralni scenky. Takze jako celek je to docela zabavna 75 minutova jizda, ale cekal jsem, ze se nasmeju daleko vic.(30.8.2009)

 • kiddo
  ***

  Brunův hlavní problém tkví v tom, že oproti Boratovi si Cohen vybral příliš konkrétní cíl, nad jehož smysluplností by se dalo navíc ještě slušnou dobu přemýšlet. Na jednu stranu tu máme břitké satirické scénky z Blízkého východu, z kanceláře přeléčovatele gayů nebo televizního studia plného homofobních (!) černochů, na tu druhou opravdu nedokážu pochopit, jak má o homofobii Američanů vypovídat svádění Rona Paula (ona vůbec ta zmiňovaná linie o tom, jak snadno popkultura přijímá neschopné a netalentované celebritky, nestojí moc za povšimnutí), trénování obrany proti homosexuálnímu znásilnění nebo celá swingers party (chci vidět někoho, kdo by nezareagoval stejně). O poznání slabší a řidší než Borat, a to i co se humoru týče, ale přesvědčí to člověka o nutnosti bělit si řitní otvor? Na ja, selbstverständlïch.(19.8.2009)

 • Slasher
  ***

  Těžko by jste hledali nevkusnější a vyhrocenější komedii, už jen za to si zaslouží uznání. Tentokrát jsou hlavním terčem gayové, oproti BORATovi ale větší zmatek a menší sranda.(3.9.2009)

 • Morien
  odpad!

  Pořád si říkám, kdy lidem přestane stačit před ně náměty jenom bez ladu a skladu naházet. Co takhle nějaký opečovávání? Zalívat květinku, aby vyrostla? Přivazovat kmínek, aby se nezlámal? Obírat housenky, aby nesežraly lístečky? Prosit sluníčko, aby se kvítek vybarvil do červena? Ha? Že to baví Barona to chápu, rychle vydělaný peníze se asi hoděj, ale co my, diváci, jak dlouho si necháme strkat do zadku láhev šampaňskýho, aniž bychom se ji pokusili sami otevřít?(13.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace