Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ***

  Slabší dojem ako z Borata, ale dobré. Zasmiala som sa, to je pri Sachovi hlavné. Polovicu filmu som otvárala ústa, že na čo si ten chlap trúfa :-D(31.8.2009)

 • J*A*S*M
  ****

  Cohen si dělá srandu úplně ze všeho, častokrát velice nevkusným způsobem, ale prostě mu to vychází. Pekelně vtipné, satirické, politicky nekorektní, trapné jen záměrně. Pouze děj, respektive jeho filmovost trochu hapruje. Ale komu by to vadilo, když se divák po celou dobu královsky baví?(29.8.2009)

 • DaViD´82
  *

  Brüno, postav se tomu čelem. Derek Zoolander je prostě hezčí, ale opravdu hezčí klasa chlap. Tvoje smůla je především v tom, že si byl až příliš okatě "ten třetí do počtu" i v dobách kdy byl Sacha Baron Cohen ještě velmi vtipný a originální (tedy v době krátkých skečů s Boratem a Ali G). A co teprve nyní, kdy již pouze recykluje sebe sama a neví co si počít s celovečerní stopáží. V důsledku tak věnuje více času špulení análu na kameru než trefování se do zažitých pořádků. Jinými slovy si myslím, že Cohen již nemá skrze Aliho/Borata/Brüna co říct a měl by začít uvažovat o jiném alter egu.(9.12.2009)

 • BadoXXII
  ****

  Borata sa prekonať nepodarilo. Latka bola nastavená príliš vysoko. Bruno je jednotvárny a nie je tak nápaditý čo je škoda. Borat bol predsa len rôznorodejší a keď sa aj nejaká tá scénka úplne nevydarila, nasledovalo niečo iné - menu bolo bohatšie. Bruno však boduje svojou obrovskou drzosťou a to mne imponuje. Kadencia vtipu je ešte stále aj po úspešných predošlých filmoch (Ali G a Borat) na úrovni guľometu. Zabavil som sa a to je to hlavné. 70%(14.9.2009)

 • LIVINGDEAD
  **

  Je opravdu šokující, jak se z chlupatého Borata stal model Brüno..... ale v tomto filmu je nadmíru přegay-ováno. V každé větě gay a místami scény byly vyloženě nechutné. Bohužel nuda, nuda a nuda. Dávám 2* za šokující výrazy diváků, při sledování bojů v kleci....(30.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace