• triatlet
  ***

  Pohádka podle Drdovy předlohy je tak uvzdychaná vodnickým fňukáním, až to nudí. Přitom herecké obsazení je 100%, ale krom chvilkových slovních hříček Tatanáška (V. Menšík) zaujmou pouze tanečky, písničky a jarmarečné prostředí. Výprava je sice na studiovou pohádku výborná, ale scénáristka Anna Jurásková měla nechat vodníky víc jednat než jen fňukat.(1.4.2010)

 • blackrain
  ****

  Velmi příjemná a sympatická TV pohádka s výborným hereckým obsazením. Hezká vzpomínka na Laďku Kozderkovou a ostatní herecká esa.(28.3.2010)

 • honajz
  ***

  Nehrát v tom Pepa Dvořák, je to chvílemi nuda k uzoufání. Až ta pražská anabáze konečně má něco do sebe, ale jinak skutečně přímo a přesně pohádka na nudné nedělní popoledne. S pár nezapomenutelnými scénami (u kašny, zlomené srdce Kozderkové, miklíkování, pohlednice).(11.3.2013)

 • Tommassi3
  ***

  "A vohlídni se taky ve světě po nevěstě !! A ne, aby sis přived kdejakou mantlu pantlu nebo bůhvíjakou hudrmanici !! Koukej si najít někde takovou pěknou Boženu, jakou si vzal ten kníže Oldřich !! Vona stejně musela bejt vodníkova dcéra, když se tak ráda šplouchala ve vodě.." ;)(28.9.2015)

 • dr.fish
  *****

  Pořádná hastrmanská pohádka s příběhem, který by dneska mohl závidět lecjaký scénárista a režisér. Přehlídka hvězd, každá má prostor a nezklame. Vtip, emoce, svěžest. Skvělé...90%(15.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace