• blackrain
  ****

  Velmi příjemná a sympatická TV pohádka s výborným hereckým obsazením. Hezká vzpomínka na Laďku Kozderkovou a ostatní herecká esa.(28.3.2010)

 • dr.fish
  *****

  Pořádná hastrmanská pohádka s příběhem, který by dneska mohl závidět lecjaký scénárista a režisér. Přehlídka hvězd, každá má prostor a nezklame. Vtip, emoce, svěžest. Skvělé...90%(15.6.2012)

 • nash.
  ***

  Příjemná pohádková pohodovka na nedělní odpoledne. Vydařený scénář, který netlačí na pilu, nevtíravá režie a prvotřídní obsazení s krásnou Libuškou Šafránkovou, které to sluší i v hadrech, mile zamilovaným Oldřichem Víznerem, neodmyslitelným Pepou Dvořákem a skvělou Laďkou Kozderkovou, vytvářející možná nejvýraznější roli, byť rozsahem nevelkou. Televizní dílko, které potěší každého pohádkového staromilce.(2.4.2012)

 • triatlet
  ***

  Pohádka podle Drdovy předlohy je tak uvzdychaná vodnickým fňukáním, až to nudí. Přitom herecké obsazení je 100%, ale krom chvilkových slovních hříček Tatanáška (V. Menšík) zaujmou pouze tanečky, písničky a jarmarečné prostředí. Výprava je sice na studiovou pohádku výborná, ale scénáristka Anna Jurásková měla nechat vodníky víc jednat než jen fňukat.(1.4.2010)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Pohádka, kde se to zelenou jen hemží a není z vojenského prostředí. Jestlipak mají i jinde tak fešácké vodníky, jako jsou u nás?(2.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace