• Aluska88
  ****

  Geniálně řešená komedie s dokonalými herci. Filozofické úvahy o "hmotnu" a "nehmotnu" ve mě spolehlivě vyvolávaly úsměvné reakce a dost časté salvy smíchu s následkem slz:)(24.3.2008)

 • Turiec
  *****

  „Věř, ale komu věříš měř!“ alebo dôveruj, ale komu veríš preveruj. Skvelá komédia s výbornými hereckými výkonmi všetkých hlavných predstaviteľov. Z každej scény cítiť, že sa musel celý štáb výborne zabávať. Vytvorili úžasnú kritiku socializmu a komunistických praktík. Takmer každá veta je „perla“ parodujúca našu nie veľmi vzdialenú minulosť. Je to karikatúra toho, čo tu bolo a tak trochu aj je a možno i bude. Alebo nie? Dnes však už „nepotřebujeme strašidla, když máme Národní Výbor.“ Nemôžem inak, musím dať *****.(8.12.2003)

 • TheDarKnig
  ****

  Nezvykle stavěná komedie postavená na legendě o paní Perchtě oplývá silným politickým podtextem. Jestli jste se ted lekli, že to bude nějaká komunistická propaganda, není tomu tak. je to přesně naopak, vtipná, ostrá satira plná sarkasmu a ironie, reagující na neomylnost předsedy atd. baví od úvodu až do konce, stejně jako postava Brodského jako idealisty, který chce být vždy na správné straně. Konec hořkosladký a hlavně zase zábavný.(18.4.2012)

 • Faidra
  *****

  "Drž hubu a plav!" Aneb heslo vhodné do každého režimu a mnohé další.(30.8.2007)

 • LiVentura
  ****

  Roztomilá protikomunistická blbůstka s jasným záměrem, kritizovat a co možná to půjde.(30.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace