kacir

Ja nemam tomu pocinu co vytknut..skvelo som sa bavil a mozem hovorit za vsetkych piatich co sme boli v kine ze dam jasnych pat...a po slovensky je to 1000x lepsie ako po cesky...ked Sid nesusle, nie je o com...Skratka rozpravky slovaci dabuju lepsie...aspon nieco. ()

Spuggy

Vtipnosti jedničky dosahuje trojka jen vzdáleně. První půlka mi nudností trošku připomněla Hortona, ale v jeskyni se to naštěstí rozjelo, takže film svůj účel - bavit - splnil. ()

Goodmen

Do třetice všeho nejhoršího. Vtipy i gagy se pořád dokola opakují, nová postavička, kterou namluvil Simon Pegg je po celou dobu otravná. Na animaci se pořád evidentně šetří i přesto, že film vydělává miliony, ale svůj účel to plní. Smutné konstatování na závěr: Scratovi začíná docházet dech a mám tak obavy z příštího dílu. ()

Blazis34

Většinou bývá pokračování všech filmů na škodu, ale v tomto případě s tím nesouhlasím. Doba ledová 3 mě velice bavila, spousta skvělých vtipů i trocha romantiky, tak taková trojka je. Jen mě mrzí, že sem film neviděl ve 3D, to musí být ještě lepší. Vřele všem doporučuji. ()

bosquete

Animovaná zábava s mamutem v čele tentokrát s číslovkou tři si udržela vysokou laťku, což se od většiny trojek neočekává. Ačkoliv nápad s podzemní říší není příliš realný, vezmeme-li v úvahu smečku tvořenou dvěma mamuty, tygrem, lenochodem a dvěma sourozeneckými hlodavci a navíc v kreslené pohádce, pak to zas až tak nevadí. Možnost shlédnout film také ve 3D musím jen ocenit. Jediné co mi i v tomto pokračování vadí je opětovný neúspěch veverky, které je možná místy úsměvné, ovšem ze smíchu kina si dítě může odnést akorát ponaučení, že smát se neštěstí druhých je správné.:( ()

moviepill

Jednotka bola výborná, dvojka dobrá,... trojka je famózna! Najlepšia doba ľadová, srší energiou a vtipom. Milujem scénu, keď veverice tancujú tango. Myslel som, že sa od smiechu udusím. To vaše nízke hodnotenie je s prepáčením prúser. Mne sa to páčilo najviac z celej trilógie Doba ľadová. 4*. "I thought you were a female!" :-D ()

Allia

Jak už to bývá, když je první díl úspěšný a originální, druhý mu nesahá ani po kotníky... totéž platilo i u Doby ledové. ale kupodivu trojka tuhle sérii zachránila. Není tak originální ani skvělá jako první díl, ale i tak je dost povedená. Některé vtípky jsou vážně povedené a nové postavy stojí za vidění - šílený Buck s britským přízvukem mi tak trochu připomínal Petra Pana a možná i Jacka Sparrowa, což vůbec není špatná kombinace. ()

vejfukCZ

Doba ledová 3 je prostě dalším pokračováním, není to žádná revoluce. Ale i tak dokáže příjemně pobavit, animace mi příjde na vysoké úrovni, ale to je dneska každej lepší animák. Dinosauři sou skvěle udělaný, zvlášť ty velký a hloupí býložravci a ty tři dinousauří mláďata sou opravdu roztomilá. Prostě dobrá oddychovka. ()

kenny79

Další super animák. Lepsí jak dvojka, ale jedničce se to nevyrovná. Starí známí zůstavají a objeví se tu i pár nových. Výborně jsem se u toho bavil. Škoda že jsem to neviděl v 3D. hodnocení by bylo jistě lepší. ()

Miloško

Veľmi pekný animák,aj po vizuálnej stránke.Nová postava Buck a jeho hlášky to pekne oživila a spolu s veveričiakom a jeho partnerkou patrili k hviezdam.Príbeh je jednoduchý,ako aj prvé dve časti,silnejší príbeh tu čakať nemožeme,na to je tu pri animákoch Pixar,ale nesklamalo ma to,splnilo to svoj účel. ()

quasar

Mýma očima ***, dětskýma **** až *****. Třeba šlo tvůrcům o to, aby film milovaly hlavně děti a něco málo si tam našli i dospělí. Povedlo se jim to na devadesát procent, takže dávám ****. Pobavil mě komentář jedné asifeministky, které se podpantofláctví veverčáka nelíbilo a harašení veverek ji nejspíš uráželo. Není radno si dělat srandu z některých vlastností. Co kdyby se v tom někdo našel? ()

blackmonic

Nejlepší díl z třech zatím natočených. Mělo to šmrnc, nápad a hlavně výborné dvojsmyslné hlášky. Myslím, že tenhle díl spíše více pochopí dospělí než děti a o to více se mi líbil. Veverky klasicky nejlepší, obzvláště v poslední scéně zařizování bytečku a v následném "boji". ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016