geek.ondra

Velkolepá dobrodružná taškařice kde funguje fakt všechno co chcete ve velkým odpočinkovým animáku pro celou rodinu mít.  7,5/10 ()

Jonatána

Doba ledová mě prostě baví a v 3D zpravcování je to moc fajn zábava. Adoslescentní dítko se na animák nehrnulo, byla jsem tam s přítelem a královsky jsme se bavili. Takže doporučuji (ale vyberte si 3D verzi, jak už tady někdo napsal, jinak by se animáky snad už ani dělat neměly). ()

Šípek

Nuda v prostoru. Kde že ty originální gagy prvního dílu jsou, tady jsem se zasmál celkem asi dvakrát. Opakovaný vtip není vtipem ani když dostane třetí dimenzi. Pokud to chtějí vidět děti, prosím, dalšími díly už nás snad animátoři doufám trápit nebudou. ()

Tamten

Stále stejné jaké předchozí dva díly a i když třeba není o nic horší, tak už je prostě třetí. A u třetího dílu už víte, jaký vtip kdy přijde, takže Vám vtipný moc nepřijde. ()

lokol

vyborne som sa pobavil...lasice a vevericka nemali chybu...podla mna najvtipnejsia zo serie...lahka oddychovka ()

Rincewind

Trojku Ice Age jsem očekával s celkem velkými obavami, aby to s ní nedopadlo jako s třetím dílem Shreka... Ale moje obavy byly naštěstí zbytečné. Je pravda, že s příběhem si tvůrci moc starostí nedělali, zápletka je jednoduchá jak bulharská striptérka, nějaký vývoj postav či vztahů mezi nimi (což bylo v prvních dvou dílech) je taky odbytý. Zato ale děj rychle a místy hodně akčně letí a na vtipech se taky určitě nešetřilo. Já osobně jsem s nadšením uvítal novou postavu Bucka, která je namluvená britskou angličtinou, a pro tenhle přízvuk mám slabost:-)) Pohodová zábavná komedie, pro mě za 4 hvězdičky. ()

E lan

Důstojné pokračování, které přidává možnost sledování ve 3D. Popravdě už se toto téma ždímá co to jde a určitě už tenhle díl nechytne tak za srdce jako první. Přesto se na to dá dívat, s rozostřovacími brýlemi je to trochu nový zážitek. Přesto lze plačky vzpomínat na jedničku... ()

alienemo

Táto trilogia ide dolu vodou. Pekná vizualizácia to nezachráni. Pri jednotke som sa smial pomaly celý čas. Pri dvojke pomenej a pri tejto tretej časti som sa pár krat pousmial a zvyšok som sa nudil. Túto čast nezachraňuje už ani krysoveverička. Je tu nudná a všetko je to už sto ráz videne. Prekvapivo ma najviac chytila nová postava a to jednooká lasica. Pár scen s malymi dinosaurami a slušný koniec však tento diel ťahaju len na slabé dve hviezdy. ()

Karmina

Musím říct, že jedničce se nic nevyrovná, ale film mě nezklamal, pobavil a přesvědčil, že veverka stále vede :-D ()

Panacek

Není to taková slabota, jako obvykle třetí výluhy bývají, ale stejně už by autoři měli uložit veverku a Sida k ledu, protože příště už nejspíš nebude z čeho brát a technologie to nezachrání. ()

dessa

Tak tohle byl z mého pohledu propadák, jenom způsob, jak se lidem dostat do peněženek a vyždímat pár mega z mrtvoly... Film jsem viděl v kině těsně po UP! a toto srovnání odhaluje všechny nedostatky IA3 v plné nahotě. Špatná animace, debilní příběh, zkrátka jenom dojení zlaťáků... ()

R4D0

Nie, nie nebol to vôbec zlý snímok ale nemôžem ani s ďaleka povedať že film je kultové dielo zase film bol miestami pekný ale miestami dá sa povedať aj pekne trápny a šedý teda možno trápny pre určitú skupinu ľudí dole v prvých radoch sa malé deti smiali na každej scéne ktorá nám starším možno nepripadala vôbec ale vôbec smiešna kto vie za tým všetkým možno stojí vývoj človeka každopádne hodnotím a komentujem za seba a chcel by som pripomenúť dosť výrazný nedostatok samé pády, skoky, rôzne preskoky s jednej kryhy na druhú mi nevytvárali veľmi silný dojem áno vtedy som si povedal že film je celkom isto určený pre tých mladších cinefilov pretože zatiaľ s každým novím animákom som bol ako tak spokojný čo ma prekvapilo nie teda príjemne bol veľmi dlhý koniec tím chcem povedať že koniec mal veľa koncov a napätý a možno aj príliš romantický teda na môj vkus pretože som radšej za upálenie Pichlerovej ako za podporu filmov ale každopádne sa jedná o priemerný béčkový animák s detským koncom. ()

waska

Po trochu slabší dvojce jsem se zase dobře bavil. Malincí Rexové se hodně povedli a škodolibý výraz Rexe-mámy po té, co mláďata sezřala maso, mě dostal :) Veverka a veveřice? Skvělé oživení. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016