kacir

Ja nemam tomu pocinu co vytknut..skvelo som sa bavil a mozem hovorit za vsetkych piatich co sme boli v kine ze dam jasnych pat...a po slovensky je to 1000x lepsie ako po cesky...ked Sid nesusle, nie je o com...Skratka rozpravky slovaci dabuju lepsie...aspon nieco. ()

Spuggy

Vtipnosti jedničky dosahuje trojka jen vzdáleně. První půlka mi nudností trošku připomněla Hortona, ale v jeskyni se to naštěstí rozjelo, takže film svůj účel - bavit - splnil. ()

Goodmen

Do třetice všeho nejhoršího. Vtipy i gagy se pořád dokola opakují, nová postavička, kterou namluvil Simon Pegg je po celou dobu otravná. Na animaci se pořád evidentně šetří i přesto, že film vydělává miliony, ale svůj účel to plní. Smutné konstatování na závěr: Scratovi začíná docházet dech a mám tak obavy z příštího dílu. ()

Blazis34

Většinou bývá pokračování všech filmů na škodu, ale v tomto případě s tím nesouhlasím. Doba ledová 3 mě velice bavila, spousta skvělých vtipů i trocha romantiky, tak taková trojka je. Jen mě mrzí, že sem film neviděl ve 3D, to musí být ještě lepší. Vřele všem doporučuji. ()

bosquete

Animovaná zábava s mamutem v čele tentokrát s číslovkou tři si udržela vysokou laťku, což se od většiny trojek neočekává. Ačkoliv nápad s podzemní říší není příliš realný, vezmeme-li v úvahu smečku tvořenou dvěma mamuty, tygrem, lenochodem a dvěma sourozeneckými hlodavci a navíc v kreslené pohádce, pak to zas až tak nevadí. Možnost shlédnout film také ve 3D musím jen ocenit. Jediné co mi i v tomto pokračování vadí je opětovný neúspěch veverky, které je možná místy úsměvné, ovšem ze smíchu kina si dítě může odnést akorát ponaučení, že smát se neštěstí druhých je správné.:( ()

moviepill

Jednotka bola výborná, dvojka dobrá,... trojka je famózna! Najlepšia doba ľadová, srší energiou a vtipom. Milujem scénu, keď veverice tancujú tango. Myslel som, že sa od smiechu udusím. To vaše nízke hodnotenie je s prepáčením prúser. Mne sa to páčilo najviac z celej trilógie Doba ľadová. 4*. "I thought you were a female!" :-D ()

Allia

Jak už to bývá, když je první díl úspěšný a originální, druhý mu nesahá ani po kotníky... totéž platilo i u Doby ledové. ale kupodivu trojka tuhle sérii zachránila. Není tak originální ani skvělá jako první díl, ale i tak je dost povedená. Některé vtípky jsou vážně povedené a nové postavy stojí za vidění - šílený Buck s britským přízvukem mi tak trochu připomínal Petra Pana a možná i Jacka Sparrowa, což vůbec není špatná kombinace. ()

jack_scott

Možná zábavnější pokračování než jeho předchůdci. Řeklo by se že už to nebude vtipné...ale ono to stále překvapivě funguje,a to skutečně dobře. To je na komedii nejpodstatnější, proto dávám solidních 80% a ****. ()

vejfukCZ

Doba ledová 3 je prostě dalším pokračováním, není to žádná revoluce. Ale i tak dokáže příjemně pobavit, animace mi příjde na vysoké úrovni, ale to je dneska každej lepší animák. Dinosauři sou skvěle udělaný, zvlášť ty velký a hloupí býložravci a ty tři dinousauří mláďata sou opravdu roztomilá. Prostě dobrá oddychovka. ()

kenny79

Další super animák. Lepsí jak dvojka, ale jedničce se to nevyrovná. Starí známí zůstavají a objeví se tu i pár nových. Výborně jsem se u toho bavil. Škoda že jsem to neviděl v 3D. hodnocení by bylo jistě lepší. ()

Miloško

Veľmi pekný animák,aj po vizuálnej stránke.Nová postava Buck a jeho hlášky to pekne oživila a spolu s veveričiakom a jeho partnerkou patrili k hviezdam.Príbeh je jednoduchý,ako aj prvé dve časti,silnejší príbeh tu čakať nemožeme,na to je tu pri animákoch Pixar,ale nesklamalo ma to,splnilo to svoj účel. ()

quasar

Mýma očima ***, dětskýma **** až *****. Třeba šlo tvůrcům o to, aby film milovaly hlavně děti a něco málo si tam našli i dospělí. Povedlo se jim to na devadesát procent, takže dávám ****. Pobavil mě komentář jedné asifeministky, které se podpantofláctví veverčáka nelíbilo a harašení veverek ji nejspíš uráželo. Není radno si dělat srandu z některých vlastností. Co kdyby se v tom někdo našel? ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016