matusb

Nenapadá ma nič iné len super pecka a naozaj vrelo odporúčam. Uz som myslel že to pokazia keď sa do toho možno trochu nelogicky pripletú dinosaury ale naopak. Všetko do seba zapadalo, každá postava ma svoj príbeh, ktorý sa v priebehu filmu rozvíja, nádherné 3D zábery a hlavne kopec humoru, ktorí k dobe ľadovej určíte patri. Zopár klišé sa nájde (malý mamutik:)), aj začiatok je trochu spomalený, ale potom to už je parádna jazda až do konca. Bránice nachystať hlavne na scénu v héliu, to sa im fakt podarilo a samozrejme už tradičné Sirove hlásky a tento krát romanticky poňatý Scratov večný boj o orech. 5* a pre mňa po WallE-im najlepší novodobý animák. Inak tu fakt nechápem tie priemerne hodnotenia, takéto niečo sa neštuduje ale vychutnáva ;-) ()

honeybunn2

Celkom podarené to bolo. Zabavila som sa, zasmiala, oddychla...aj dojimave to bolo občas. nebola to animovana spička, nebudeme si klamať nebol to pixar, ale nemala som pocit, že by som zbytočne isla do kina :) 3 hviezdy ()

mekele

Převážně vyzuální stránka (3D)je velmi povedená a nejvíc sem se nasmál, kde se nasmáli hlavní hrdinové:)) ()

Elegnor

Slušná porce zábavy v relativně krátkém čase.. Některý hlášky jsou naprosto špičkový a některý záběry (poklepání na oko padajícímu pterodaktylovi) jsou krásně symbolicky parodický a nutno uznat, že díky takovýmto vtípkům jsem se smál často a intenzivně.. Akce se od začátku téměř nevytrácí, některé klouzací scény trochu dlouhé, ale dle ohlasů dětí v sále i ty mají své místo.. Hodnotím samotný film, 3D technologie mě nějak zvlášť nenadchla a nechci tím kazit přínos samotného filmu ;) Parádní zábava na zpestření odpoledne - doporučuji.. ()

Mykhaluu

Ano, v porovnání s Bergmanovou Sedmou pečetí to do hloubky obsahu trochu pokulhává, ale zase je to moc hezky animované a sranda (nejen) pro děti!! :) Obzvláště, pokud nesledujete předtím dva díly na DVD a pak přesyceni informacemi se nenudíte při porovnávání v kině... :) ()

RCecko

Od tohoto dílu jsem, narozdíl od předchozí neúspěšné 2, čekal něco, ve snaze ještě vymačkat něco na této značce. Ale výsledek mě velmi potěšil, film mě bavil, 90 minut uteklo velice rychle a musím konstatovat, že od předchozího neúspěchu vsadili tvůrci na barevnější džungli, novou postavu a u veverky Scratche jsem se nasmál nejvíc ze všech tří dílů. Jestli se vám líbila jednička, tento díl by vás jistě neměl zklamat. ()

Lennie

Smutné, jak se z hezké jedničky může vyklubat strašná dvojka a o něco míň strašná trojka. Ano, animace byly pořád hezké, ale to prostě nestačí...pár vtípků mě sice rozesmálo, ale jinak mi to celou dobu přišlo docela ubohé...ovšem lepší než dvojka ()

Křepi

Film se bohužel zaměřuje na roztomilé děti s velkýma očima. Ani jsem se tolik nesmál vtipům, jako v předchozích dílech. Zatím nejslabší díl série. PS: Zaujalo mě, že ptáčkové se nežerou, ale kus masa je v pohodě :) ()

Korbelka

nad očekávání se mi to líbilo, nové vtipy zajímavá zápletka a pokud to vidíte 3D tak je to skvělej zážitek :-D ()

Borecz

Vzhledem k tomu, že se jedná už o třetí díl série, je určitě dobře, že ani tento nezklamal a přináší spoustu "akční" zábavy především pro dětské publikum. Některé pasáže a detaily jsou velmi vtipné a i já jsem se u nich dost nasmál, ovšem jinak je film poměrně průměrnou, slušně ubíhající akční animovanou komedií, za což si zasluhuje slušné 3*. ()

Soubi

Po DĚJOVÉ stránce překonává oba své předchůdce. I zpracování dinosaurů se mi velmi líbilo. Co mi ale hrubě vadilo byla nechutná a naprosto nezastřeně mířená roztomilost mladého mamuta, kterého jsem měl sto chutí nakopat do jeho... něžného chobotíčku :) ()

boombang

Sice je to pouhopouhá recyklace osvědčených a opakovaných nápadů, ale drží to pohromadě - a to se taky počítá. "A nastal konec Samotáře Sida." :-) ()

Ernie_13

...bavil som sa..nebolo to zle...ale celkovemu dojmu mozno trocha uskodila neskora hodina a SVK dabing na ktory som tu neni zvyknuty!?? ()

HarlanWade

Ice Age je série, která si diváky získává tím, že v každém díle najde někomu z hlavních hrdinů někoho do páru, potažmo nového člena celé smečky a scény se předhánějí v tom, kdo v nich koho efektněji zachrání před pohromou. Mrzí mě, že ve trojce nejvíce utrplěly ty veverčí kreace. Děti to napumpuje pozitivní energií do života, poučí je o tom, že ve dvou se to lépe táhne, dospělák by možná chtěl ještě více odkazů a vyspělých hlášek, ale čert to vem. Konekonců příjemná, neškodná oddychovka pro stmelení kolektivu se dneska taky cení. ()

pekas

Tak se to do třetice povedlo na pět. Jasně, je to do značné míry jen sled humorných událostí, ale co naplat, zafungovaly zatím nejlíp. ()

Džasman

Tak vidět tohletov 3D bylo naprosto úžasné, prostě paráda a strašně moc jsem si to užila, takže kdo neviděl, udělal velkou chybu :-) Když on ten lenochodek je tak nááádherně miloučkej :-) ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016