Wancohoff

(6.7.2009 CAM) urcite lepsie ako dvojka.vela vtipov ktore pochopia aj mali,a pobavia aj velkych..nove postavicky ktore su tam len k dobru,a hlavne plne lasky,ci uz k partnerom,priatelom,detom,alebo k jedlu :-) . jasnych 80% ()

TereziaCSR

Bylo to lepší jak dvojka, ale za jedničkou stále zaostává Úsvit dinosaurů hodně daleko. Scrat (a jeho partnerka) opět nezklamali. Tvůrci podle mě dělají chybu v tom, že kvantita vtipů jde na úkor kvality. V jedničce to nebylo přecpané joky, ale stáli za to. V trojce se je frekvence vtipů tak jeden za 10 vteřit, ale jsou to prostě vtipy pro nenáročné diváky :) No a hlavně doufám, že pokud se natočí další díly Doby ledové, zhebnou ti dva debilní vačičáci hned na začátku, protože další díl s nimi bych už asi nedala (a je to škoda). ()

Pawlisman

Klasika se vším všudy. Tři dobrí vtipy, jinak je fórů plný film. Nemohl by se takto udělat rovnou seriál? Konec už lehce přehlcený až nudný. Romantika, akce, vtip, dobrodružství, přátelství, strach atd... Smíška všeho. Star Wars, Indiana Jones, Terminátor..... whatever...... spleť všeho. 6/10 ()

Oxymoron

Taková ta stará dobrá prďácká pohádka - někdo někoho chce zachránit a tak musí projít nejdřív tudy, pak tadytudy a na závěr... tam už jde do tuhého... dokonce i tudy. A hurá - kamarád je zachráněn. Cestu zpět už nikdo neřeší. A všem se to líbí, včetně mě. ()

MIKESTEIN

O niečo lepší snímok ako jej predchádzajúci diel, no i tak už pomerne nudní a otrepaní. Bol som na to v kine s detským publikom a za celý film som ich nevidel úprimne sa zasmiať. Snad len pousmiať na troch alebo štiroch scénach. V samotnom filme sú zakodované dospelé prvky,ktoré majú pravdepodobne zasýtiť starších divákov,no zároven sú prevedené tak aby potešily deti. Celkovo sa tak na film díva dieťa iným pohladom ako despelý človek a vzniká úplne odlišný typ pohladu. Najmúdrejšie by bolo keby k tomuto filmu napísal komentár detský divák, ved koniec koncov práve pre takýto typ diváka bol tento film vytvorený. ()

Emzet

Co říct... Doba ledová tři je průměrný animák. Velice průměrný. Člověk se zasměje jen občas, na druhou stranu se ale taky nenudí. Aspoň ne moc. 3D efekt byl příjemným zpestřením a na oddechové, rodinně strávené odpoledne se IA docela hodí. Podruhé už ale ne. ()

Aldanar

Po ubohé dvojce se to celkem dalo, ale podle reakcí okolí sem čekal suprovej animák. Dočkal jsem se bohužel jen průměrné rodinné, naučně vtipné a dobrodružné podívané. Chápu, že to je pro děcka, ale těch moralitek tam bylo tak nějak přespříliš... ()

Luukec

Celkově by se to dalo schrnout jedním slovem.. slabé.. Už ani veverka není taková zábavná a to že přidají druhou taky nijak moc nepomáhá.. Jinak děj není tak špatný, je to docela zajimavý odpočinkový film, ale už to není tak zábavné jako předchozí díly.. myslím že tvůrci už by s touto sérií měli zkončit, protože ztrácí na kvalitě. ()

martalini

Je vidět, že Mannyho a Sidově sebrance ještě pára nedošla a stále maj co nabídnout. I přes (chce se mi říct nevyhnutelnou) recyklaci dokážou pořád ještě slušně pobavit a dokonce místama i překvapit. A samozřejmě Buck,že ano, bez jeho postavy by to byla jenom půlka filmu...Takže skrz naskrz slušný, pěkný a poctivý 3....jo a mimochodem, bezvadnej zážitek ve 3D ()

Gore

Už mě tyto animované zvířecí série začínají splývat. V průběhu jsem chvílemi přemýšlel jestli sleduju Dobu ledovou nebo Madagaskar. ()

Pavelos

Odpočinková podívaná nejen pro děti, která rozhodně pobaví.. A řekl bych, že se tento díl povedl o něco více než dvojka.. Animační provedení na úžasné úrovni.. ()

majo_svk

Deväťdesiat minút plných dobrodružstva, akcie a zábavy a to všetko zabalené v úžasnej animácii. Zabavia sa deti i dospelí. ()

(Z)denny

Nejslabší část trilogie (zatím) ochlupatém dlouhonosém Mannym, malém smradlavém Sidovi, šavlozubém Diegovi a jejich přátelích. Snímek jede tak nějak samospádem na vlně předcházejících filmů. Chybí mi tam takové ty jemné humorné vychytávky, na které jsme byli zvyklí.. ()

Jendus

Prvních 30 minut filmu je poměrně nudných a Vy si říkáte, že byla chyba věnovat svůj čas bandě zvířat v čele s mamutem a zápletkou rodící se "broskve". Jenže pak se na scénu dostane Bako a reliéf zábavy začne strmě stoupat nahoru. Věta typu "prestaň mi žrát kámoše, Adélo" mě pobavila snad úplně nejvíc. Nevím, čím to je, ale dabing v českých poměrech je u animáků úplně někde jinde, než u hraných filmů... ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016