Torgal

Po nemastnej-neslanej dvojke som k ďalšiemu pokračovaniu pristupoval so značným dešpektom. Avšak bol som milo prekvapený - tempo filmu je veľmi slušné, kadencia podarených vtipov je tiež na veľmi dobrej úrovni a Scratove eskapády rovnako nesklamali. Navyše sa tu objavila skvelá nová postava jednookého lasičáka. Po prvom zhliadnutí som skoro nadšený, ale pri opakovanom pozeraní očakávam pokles, lebo stále je tu hromada efektných a štýlových situácii, ktoré sú ale v rozpore z logikou a gravitačnými zákonmi. To je ale štýl Ice Age a keď ho človek akceptuje, tak bude spokojný. 8-/10 ()

aR3Zz

Opět příjemná a zábavná podívaná pro malé i velké diváky. Ale ani napodruhé se nepodařilo překonat senzační první díl. Na druhou stranu to nedopadlo ani tragicky, což je pozitivní, protože třetí a čtvrté díly obecně bývají rychlokvašky, kde se děj vaří z vody. Co mě trošku zamrzelo, tak Scrat sice dostal více prostoru, nicméně to filmu moc neprospělo a naopak vynikla postavička šíleného Jacka "Bucka" Sparowa . Celkově nadprůměrný animák a spokojenost. 75% ()

foundation odpad!

toto fakt neni moj styl..ani som to nedopozeral lebo ma to 1.vazne nebavilo a co bolo horsie 2. vrcholne sralo..charaktery z prveho dielu ktory bol celkom slusny sa premenili na infantilnych dementov..Sid, Manny aj ta retardovana mamutica..ani som si nezapamatal jej meno..jediny kto ostal aky taky bol Diego. Aj veverica Scrat uz nebola taka vtipna ako v prvych dvoch dielov..no a tie dalsie zvierata..ako tie male tyranosauri a maly mamut..no nieco strasne.debilne nakreslene ksichty mozno tak pre 7 rocne deti tam je jasne ze sa im to bude pacit..a o tom tragikomickom rodinnom humore ani nehovorim...no skratka toto je priklad filmu/resp rozpravky ktory vrcholne nenavidim ()

pepa3rd

Tak je tu nejspíš další výjimka potvrzující pravidlo, že druhé a třetí díly musí mít sestupnou tendenci. Tenhle díl totiž téměř šlape na paty jedničce a dvojku nechává někde hluboko pod sebou. Humor tu opravdu funguje a nově to není jen díky vloženým skečům šavlozubé veverky, která zde dostává oproti předchozím filmům o mnoho více prostoru, ale zaslouží se o něj i hlavní protagonisté. Kupodivu mnoho smíchu si užijete díky skvělým hláškám a různým narážkám a děti se zase budou chechtat klasickým skečům ala Tom a Jerry. Ideální rodinná komedie, kde si každý najde svoje. Neviděl jsem 3D verzi. Zatím zaokrouhluji dolu, takže tři hvězdy a 70 % ()

mi-ib

"Až toho Sida zachráníme, tak ho zabiju." Takový doboledovský standard. Jen asi 10 minut zhruba po hodině filmu bylo nadprůměrně, ba řekl bych dokonce neuvěřitelně, vtipných. Kdyby to vydrželo až do konce, nezdráhal bych se dát 4* hvězdy. Za deset minut nadprůměru, ale nemůžu dát nadprůměrný hodnocení, proto dávám 3*. Do toho doboledovského standardu počítám i to, že veverka opět excelovala. ()

Meiers

Když jsem seděl v letním kině s litrem vína a slyšel to děcko v řadě za mnou, jak se zaliká údivem a smíchy, napadlo mě, že být fotřík nemusí být zas tak špatný. Hned potom jsem ale přebral kontrolu nad svým sentimentem, líznul si okaru, zahnal myšlenky o capinách, co na ně mám dost času a bavil se animací a glosama prehistorických zvířat. Good Stuff ()

guri

K tretej Dobe ladovej som pristupoval opatrne - dvojka sice zarobila celosvetovo obrovske peniaze, no bola slaba. Bude trojka to iste len v 3D? Kdeze!! Trojka je plna napadov, je vtipna, je zabavna a u mna jej chyba iba kusok, aby dosiahla svojou urovnou jednotku z roku 2002. ()

emdvojka

Pekný a zábavný animák, ktorý aj keď to nieje úmyselné dal opať ochutnať kvality slovenského dabingu... Američania vedia kde nájsť novú myšlienku a s 3-dielu urobiť vlastne ten prvý, pretože aj keď ste nevideli jednotku či dvojku 3 Vás nebude mučiť žiadnymi odkazmi na predchádzajúce časti a nechá Vás plne si vychutnať túto nevšednú a vtipnú animovanú komédiu....určenú síce hlavne pre deti,ale vytovrenú dospelími, takže zasmejete sa a pobavíte, či už máte 7 rokov alebo 40! ()

Pekisan

No pain no gain. What pain? Aaaaaaaaarrr:))).....ok tak celkovo seriu ice age ako aj zeleneho poloobra nemam rad, ale musim povedat, ze na tomto som sa skvelo bavil. Aj ked poslednu dobu sa mi zda, ze sa smejem uplne na vsetkom a to som mal vcera iba spetku alkoholu:))) Obrovske prekvapenie a som rad, lebo smiech a slnko lieci. Slnka nemam vela (anglicke pocasie) tak aspon, ze ten ice age. Astala vista, birdy ()

Porp

Myslím si, že doba ľadová nemala nikdy mať toľko pokračovaní. Opakovaný vtip totiž nikdy nebýva vtipný. Mamutove moralistické drísty už nikoho nedojímajú, leňochodové šaškovanie už nie je smiešne, ale trápne a niečo podobné sa dá povedať aj o tigrových komplexoch mužnosti, nehovoriac o tej slonici, tú som nemal rád nikdy. Celé to zachraňujú naozaj iba nové postavičky a pomerne duchaplný dej vsadený do originálneho prostredia. ()

longercz

Doba ledová, je asi nejlepší animovaná série a mě tenhle třetí díl bavil skoro stejně jako ten první, i když musím uznat, že jednička je pořád o něco lepší, zábavnější, kouzelnější. Dalšího dílu se nemůžu dočkat. ()

Fat'Fatal

Asi nejlepší film z Doby ledové. Spousta osvěžujících nápadů, dinosauři jsou skvělí a hlavně Buck, ten mě rozesmával pořád (Simon Pegg no :). Pro mě má tahle série zatím vzestupnou tendenci, jsem zvědavý na čtvrtý díl. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

tranquill

Řekl bych, že spousta místních kritiků se opravdu nechce bavit, ale pouze kritizovat... Já si to krásně užil... vtip, skvělá animace, výborný dabing... spokojenost! ()

misbos

No, tak zatím zdaleka nejzdařilejší filmová inkarnace jednookýho boha Odina, jakou jsem kdy viděl (Gangy New Yorku jsou v těsným závěsu, za nima se belhá Refn, a pak už to nestojí za řeč). Je to s podivem, ale všechno, co ta šílená lasička říká a vyvádí, sedí na atributy toho božstva jako prdel na hrnec, včetně jejího final goal, kterým není Bestii zabít, ale - osedlat si ji. A i do celkovýho schématu filmu (sestup do podsvětí - podvědomí jako součást snahy vyrovnat se s novou situací - rodičovstvím, plazoidní dinosauři - pudový síly..atd.) ta figura zapadá. Někdo hold přemejšlel hlavou, když tohle psal, protože svoje předchůdce to přesahuje nejmíň o třídu. ()

PEZ

Dobra detska zabava. Skoda, ze nie viac. Koncept sa uz viac-menej vycerpal, tak sa to tentokrat zachranilo zelenou divocinou (v dobe ladovej! :)) a hlavne novou postavou - Buckom (skvelo ho nahovoril Simon Pegg). Ten a - uz klasicky - Scrat, to opat tahaju vyssie. I ked treba povedat, ze aj mimo tychto dvoch vtipnych postaviciek sa predsalen podarilo pripravit pre nas viac vtipov a napadov, ako v mierne slabsej dvojke. A aj niektore akcne sceny boli natocene vskutku zrucne. Ku koncu vsak bolo tej akcie az nadbytok. Celkovo fajn - najma pre tych, co maju deti. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016