chrustie

Stále doba ledová, více veverky, méně žaludů a stále stejně dobré. Narozdíl od jiných v Době ledové 3 hledám to, co už bylo v původních dvou dílech, ale vylepšené (od toho se to taky jmenuje Doba ledová že, protože kdyby to mělo být něco jiného, nejspíše by se to už nejmenovalo Doba ledová =) ). Krásná animace, kdy mě možná ovlinilo, že sem trojku viděl ve FullHD, kde podle mě tepre animáky ukažou svojí sílu. ()

rafix

Milé, překvapující a především moc vtipné. Vždy mě dostával ten šavlozubý veverčák s tím žaludem. ()

p.i.t.b.u.l

A opět zpátky na vrcholu. Po méně povedeném druhém díle tady máme zase skvost. Tohle je vážně pecka. Má to vše co jsem očekával. Jednou větou vtipné, zábavné a plné humoru. Mně se to prostě líbilo. ()

Seuata

Jak už to bývá, první nápad = užasný film, druhá verze spíše komerční a trojka nedívatelná, ale v tomhle případě to rozhodně NEPLATÍ! Jsem nadšená, uchvácená a pobavená. Já nevím co dodat, ten film utekl nějak rychle, byla jsem naprosto vtažena do děje a stále ho narušovala svým smíchem. Co jsem teda obdivovala, tak největší konečnou zápletku, bylo to napínavé a přitom tak vtipné. Umění tohle zkombinovat. Zkrátka kloubouk dolů! Tohle jsem nečekala! ()

Reapper

Tento díl je určitě ze všech nejslabší. Vtípky, které jsme viděli již v prvních dvou dílech, jsou naprosto hloupé a vytvořené, aby pletli hlavy dětem( např. Sid vnucuje dinodětem vegetariánskou stravu). A netřeba mluvit o gigantických nelogičnostech na které se autoři asi vykašlali. Snad jenom občasné trapné scény, u kterých se člověk může opravdu pouze zasmát. ()

keyzar

Film se mi velmi líbil, určitě se autorům povedl víc než dvojka. Příběh sice trochu pokulhával, ale to bohatě vynahradily vtipné scény a hlášky. Vlastní kapitolu si zaslouží úžasné animace, zvlášť se mi líbili malí animovaní T-rexové. Co dodat víc, skvělý film pro celou rodinu si zaslouží čtyři hvězdičky. ()

Ltblue

Nadupaný animák ktorý fičí od prvej minuty.Hlavne ten začiatok.Len škoda toho dabingu(čo som po 10min vypal a pozrel si ENG verziu).Stvorený pre deti aj dospelých.Ale hlavne pre deti :-).Čo som aj ja teda ak bereme ohlad. ()

(fjw)

Jsou tady zase, ale je to stále úsměvné. Dobrý nápad s dinousaury, ty mám rád :-) A veverka opět prohrála :-( ()

Matamoroz

Předně nechápu, proč ,,úsvit"... spíš soumrak, ne? Za další by se mi líbilo, kdyby tvůrci vytvořili dinosaury ještě třikrát větší. Pak už by v porovnání s němi vypadali mamuti uplně jako kolibříci...ale je to říše fantazie, tak budiš. Narozdíl od jedničky, kde se neděje nic, je ve trojce akce až moc. Zvířecí páry a několik vykradených scén tomu také moc nepřidalo. ()

lobo87

Tak a do tretice všetko dobré. Tretí diel obľúbenej Doby ľadovej sa dá kvalitatívne porovnávať s dvojkou, ale za prvým dielom jednoznačne zaostáva. Trojka je veľmi akčná, neustále sa niečo deje a často to pôsobí chaoticky. Ale zostali skvelé a obľúbené postavy, Scrat dostal dostatok priestoru a Buck sa stal najväčšou devízou filmu. Myslím, že nielen deti sú spokojné... 75% ()

W.E.N.D.Y

Už trošku slabšie pokračovanie 1 a 2 ,no stále zábavné na večerné posedenie ako rodinný film. Najlepšou a najvtipnejšou časťou stále ostáva príbeh o šabľozubej veveričke. ()

Petr59

Trojka a čtyřka jsou nejlepší díly série Doby ledové. Třetí díl je asi nejvtipnější. Na rozdíl od jedničky a dvojky tady skutečně dost vtipů přibylo. Hlavně lenochod Sid je velmi legrační, některé jeho výroky skutečně způsobují exploze smíchu. Sid dostává opět více prostoru a stává se vlastně jádrem příběhu trojky, protože trojka je o tom, že smečka se rozhodne zachránit Sida. Opět je to sice cesta z bodu A do bodu B, ale úplně v jiném provedení, než ve dvojce. Nápad, zapracovat do Doby ledové dinosaury, byl skutečně dobrý a vydařil se. I když dalo se z toho vytěžit ještě víc, tak to bylo velmi dobré. Nových postav tentokrát moc nepřibylo a Buck byl skutečně vydařenou postavou, kterou si dokážu představit, jako plnohodnotného člena hlavních postav Doby ledové. Ve trojce rozhodně zazářil a bylo i jeho zásluhou, že děj byl skutečně svěží a velmi zábavný. Po Sidovi byl rozhodně Buck nejvtipnější a zároveň i drsnou a akční postavou. Z mamuta Mannyho se postupem dílů stal spíše takový měkota, na rozdíl od prvního dílu. Ale tak to mi až tak nevadilo. Vačičáci už nedostali takový prostor a charakter těchto postav se naštěstí trochu změnil. Zajímavé bylo i těhotenství a porod Ellie. Jinak skutečně velmi zajímavé místa, na které hlavní hrdinové narazily na cestě. Se čtyřkou nejlepší díly série a trojka nejvtipnější. Opravdu jsem chytl několikrát záchvaty smíchu. I veverka mě v tomto dílu více sedla. Už to nebyla jen honba za ořechem, ale byla tam také ta samice, což dodalo veverce na zajímavosti. Záporák opět slabý, ale tady to moc nevadilo. Víceméně ten velký dinosaurus, který byl považován za záporáka se ve filmu objevil pouze na konci. Ale vtipnost, zajímavost, animace, to byly faktory, které překryly jakékoliv nedostatky filmu. ()

Darth Kedr

Pohodová podívaná, změna prostředí a nové postavy, hlavně Buck, zajišťují novou porci zábavy na starém základě. A pořád to funguje, což je potěšující, páč se to už dneska moc nevidí. ()

Marty_cz

Bezkonkurenčně naprosto nejlepší díl ze všech Dob ledových. Autoři prokázali trošku iniciativy a pořádně se zamysleli na tom, co chtějí natočit a výsledek byl pro mě šokující a skvělí. Říkal jsem si, že třetí díl už bude o ničem, bude to samý co předchozí díly a nenabídne nic nového, ale v kině jsem se opravdu skvěle bavil. Od úžasných animací, které fungují už od prvního dílu až po velkolepé dinosaury a vtipné scény byly skvostné. Kdykoliv se rád k tomuhle filmu budu vracet a budu se vždy hezky a příjemně bavit. Od animovaného filmu bych takhle super pokračování ani sám osobně bych neočekával a nevěřil v něj. ()

blondboss

Po slabšej dvojke pokračuje Ice Age vo svojom kvalitnom štýle a nabieha s dinosaurou témou tak, že vás to nebude ani na chvíľu nudiť. Navyše Scrat si vyskúša aj rodinný život a s tým spojených kopec skečov, ktoré naozaj stoja za to. Tento diel sa naozaj podaril a ja som si pohladil časť mojej detskej duše vo vnútri. Určite na oddych ako stvorené. 75 % ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016