Komentáře uživatelů k TV filmu (35)

 • Tosim
  **

  Detektivka s velmi mělkou psychologií a dlouhou expozicí, ve které se věci dovídáme buď překotně, nebo moc pozdě.(10.3.2008)

 • Enšpígl
  **

  Scénář napsala asi veverka, která v dětsví dostala velkým žaludem po hlavě. Nebýt fantastických hereckých výkonů tria Chýlková, Kňažko, Nárožný dávám odpad. To se mě totiž snad ještě nestalo, abych vinou špatnýho způsobu vypravění, byl donucen znát pachatele proti své vůli a dřív než je ve finále odhalen. A největší bžunda je, že film dál dělá jako že je napínavej :-)(7.9.2009)

 • Oskar
  **

  Budete-li hodinu a půl přebírat čočku, prožijete napínavější večer než při sledování této kostrbaté detektivky. Okruh podezřelých se poměrně záhy zúží na dva lidi a o jednom z nich už z podstaty vyprávění víte, že to neudělal. ;-) Skutečný pachatel se navíc nepřizná pod tíhou důkazů, ale ve chvíli, kdy už je opravdu neúnosný jejich nedostatek. Očekávání, že vše by mohla napravit nějaká nečekaná pointa, se ukážou jako lichá. V hodnocení ale musím zohlednit výborného Petra Nárožného v neobvyklé roli a Milana Kňažka, kterého režisér přiměl hrát bez obvyklé manýry. 40%(6.3.2008)

 • gudaulin
  *

  Slavíkův televizní film se tváří a chce být kriminálkou a jako takový bohužel nefunguje a rozuzlení zápletky je až urážlivě toporné, takže nakonec musím jít na pouhou 1* a 25 % celkového dojmu, jakkoliv pro zkušeného a dobře hrajícího Milana Kňažka je to nezaslouženě krutý výsledek. Jako psychologické drama stárnoucího muže, který dosáhl profesního vrcholu a už může po pracovní stránce i v mezilidských vztazích jenom ztrácet a který je nucen bilancovat vztahy se svým okolím a příbuzenstvem, by to fungovalo nepoměrně líp.(25.12.2014)

 • paascha
  **

  Oto, no toto, to je tedy divné, proč se mi zdá podivné vše toto? Oto, no toto, to je asi blbost, nebo je to jinak, řekni Oto? není, Drahuš, je to blbost, ale tváří se to jako něco, co ty nemůžeš pochopit:-)))(5.4.2010)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Kňažka jsem si celkem užíval, bylo to napínavé a občas i smutné -snad jen víc rozvleklé než by se slušelo/// Na film V hlavní roli jsem se celkem tešil, protože mě zajímal námět. Ve výsledku to vypadá jinak a je to o něčem jiném než bych čekal. Ale nestěžuju si, herci tento snímek tahají do nadprůměru./// Celkem 67%///(7.9.2009)

 • Crocuta
  ***

  Film na kriminálku postrádá trochu více napětí, dramatičtější podívané se divák dočká až v poslední čtvrthodině. Nad televizním průměrem drží celý příběh dobré herecké výkony, zvlášť dvojice Kňažko - Nárožný hraje bravurně, což ale u těchto pánů nepřekvapí.(2.3.2008)

 • sharky
  ***

  fantastický Kńažko díky jehož výkonu vypadá tento tv film mnohem lepší než ve skutečnosti je. Závěr je dost nepovedenej (jak z americkýho akčňáku, do salóní český detektivky se fakt nehodí). Ovšem Petr slavík je velmi talentovaný režisér, škoda že nedostal lepší látku.(23.3.2008)

 • Slarque
  **

  Psychologické drama hrající si na detektivku je sice dobře obsazené, ale jinak většinou nezajímavé, ke konci přímo k smíchu.(2.3.2008)

 • triatlet
  ***

  Příběh si na detektivku víc hraje, vinu na tom má slabší scénář. Ale herecky přesvědčivé hlavně díky Kňažkovi.(7.9.2009)

 • Skip
  *

  Napsat a natočit takovou stupiditu, to je vlastně také umění. Ještě že aspoň ty herecké výkony nebyly úplně hrozný.(23.3.2008)

 • veronikav
  **

  Trochu moc rozvláčné --až nudné :-((10.3.2010)

 • willow666
  **

  Za Kňažka a Chýlkovou. Největší nuda.(2.3.2008)

 • Tommassi3
  ***

  "To jsi mi neřekl, že ten tvůj policajt je tak nepříjemnej !! Vypadá jako sňatkovej podvodník a přitom z něj jde strach !!" ;)(6.10.2013)

 • civalII
  **

  Toporný příběh + toporný Kňažko = SLABOTA.(17.12.2012)

 • Mylouch
  **

  Statická nuda se snaživým herectvím, kterému podráží nohy režie, kamera i ♫ hudební "koncepce" bez rytmu a oddechu(6.10.2013)

 • Piškotka
  **

  Nemělo to základ, který dobrá detektivka má mít. Zejména vystupňované napětí, které spěje k překvapivému vyvrcholení. Sice jsem zaznamenala snahu o dojem, že najednou jsou v podezření oba, ale bylo to nevěrohodné. Úsměvná byla úkazka policejních postupů. Milan Kňažko bezchybný.(7.9.2009)

 • brooklyn73
  ****

  Nektere dialogy mi prisly dost neuveritelne, v normalnim zivote neuskutecnitelne.Film mne vtahnul, citil jsem atmosferu.Pekna vila. Fantasticky MIlan Knazko,skvela Lucie Vondrackova,pro mne dost fajnovy Petr Narozny.Za tu atmosferu a pro mne prekvapeni v podani Vondrackove davam hvezdy ctyri. "Jestli ho nastves, tak te zabije!"(1.5.2008)

 • Kuny27
  ***

  spomalená detektivka.(17.12.2012)

 • Véronique
  ***

  Dávám 3 hvězdičky - dobrý nápad, příjmeně tajemná atmosféra, herecké obsazení, ... Jen kdyby to tvůrci "dotáhli" do lepšího konce/výsledku. Dalo se z tohoto tématu vytřískat mnohem více. Souhlasím s tím, že se to celé jakoby "vleklo" - škoda jen, že ten konec byl tak unáhlený, slušelo by tomu obsáhlejší vysvětlení. 64%.(13.9.2009)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace