Yes Man

• USA Yes Man (více)

maoc

Jako romantická komedie dobré, ale moc u toho raději nepřemýšlejte. To, co film hlásá, je celkem zvrácené. Po přesetí hrubým sítem se mi jako hlavní poselství, na které se dá kývnout, vynořilo, že se člověk nemá uzavírat, ale být otevřený novým příležitostem a myšlenkám, ale s rozvahou! Štestí to sice nezbytně nepřinese, ale aspoň není nuda. ()

Horxus

Tenhle film je morálně úplně špatně. Po první projekci jsem Carryho ksichty ocenila jen jednou hvězdou, jelikož jsem snad až na Your highness a Bad teacher větší a trapnější kravinu ještě neviděla. Dlouho mi to však vrtalo hlavou a tak jsem se rozhodla dát yes manovi druhou šanci. A musím uznat, že to přece jen tak špatné nebylo, ovšem na to, že to je komedie, jsem se u toho usmála zatraceně málokrát. Carrey mě vytáčel, Zooey je mi nesympatická a celé je to takové roztěkané a neůplné. Na poprvé 1* a napodruhé 3*, což dělá průměr 2*. ()

Syna.1990

Musím uznat, že po prvním zhlédnutí se mi tento film vážně nelíbil, ale po jeho druhém zhlédnutí došlo k rapidní změně mého názoru!! Jim Carrey, totiž žije naprosto stejný život jako já. Natolik mě to zaujalo, že uvažuji o tom, že také zkusím nějakou změnu .. Jako třeba měsíc říkat "ANO". Ale jak se znám, tak stejně k žádné změně nedojde, půjčím si film v půjčovně, zalehnu doma na gauč a povýšeně budu vytípávat kamarádům telefon. ANO, tento film mě přinutil k zamyšlení a proto dávám takhle vysoké hodnocení!! ()

helrohir

Nie že by som sa sem tam nezasmial, ale od komédie s Jimom Carreym v hladnej úlohe som očakával rozhodne viac. A ako tu už bolo spomínané, koncept filmu sa náramne podobá na ďalší film J. Carreym, a to Klamár, klamár. ()

kubilov

Jim Carrey v jednom ze svých nejlepších filmů, ve kterém dokazuje, že neztrácí svou vtipnost a herecký um, ani když mu věk neúprosně přibývá. K němu do páru Zooey Deschanel, která je tak odlišná, až se k němu snad i hodí. Tato nesourodá dvojice v opravdu silném a neskutečně zábavném scénáři, který je správně Carreyovsky praštěný. ()

Wooke

Žiť na plno vďaka jednému slovíčku, to je posolstvo tohoto filmu. Riskovať to nejdem, no pieseň, ktorú spieval Jim, mám stále v hlave. ()

zrx

Jen s tím zvukem u Ducati si to u mě pohnojili - místo krásně dunivého 2válcového zvuku pustit 4válcový jekot? Nikdy! ()

nikidummie

Nejdřív se mi do toho nechtěla, říkala jsem si "No jo, další koméédie s Jimem Carreym", ale tahle byla trochu jiná, protože měla opravdu zajímavou myšlenku, jak pohnout se svým životem a zajímavě zamíchat kartami, když jste zralí na odstřel. :D Ano! ()

Tashi

Příjemná zábavná komedie s originální vtipnou zápletkou, která obsahuje pár vydařených hlášek, ale postupem plynutí příběhu trochu ztrácí na tempu a ke konci filmu poněkud nudí. A i přes to, že herce Jima Carreyho nemám příliš v oblibě, tak jsem se po zdařilém snímku Věčný svit neposkvrněné mysli rozhodl podívat i na tento novější film a musím uznat, že se přeci jen na tyto "nepsychologické" jednoduché komedie hodí, se svým "gumovým ksichtem" (jak je často přezdíván), přeci jen více. ()

subic

Po delší době slušný a zábavný film s Jimem Carreym. Dále se je zde k vidění tehdy ještě ne tak úplně hvězdný Bradley Cooper a malou roli se zde střihl i Danny Masterson (z oblíbených Zlatých sedmdesátých (1998)). Slušné, i když je do filmu napumpovaná reklama na Red Bull a na Hypermotard od Ducati. 75% ()

Brano

Tak toto len ťažko považovať za komédiu. Autori si asi mysleli, že stačí obsadiť známeho komika a už to pôjde samo. Začiatok ešte ako tak pozerateľný, ktorý mal aspoň nejakú tu myšlienku a ešte pekný song od Carreyho, ale je to tak všetko z kladov. ()

Skendl

Perfektní komedie, na kterou se můžu dívat pořád a stejně se budu smát. Perfektní výkon Carreyho a k tomu moje milovaná Zooey. No prostě paráda. Já říkám, YES! ()

marek29

Film jsem viděl hned, jakmile vyšel ba DVD, dnes jsem měl možnost si jej připomenout v TV... A byl jsem ohromen. Je to skoro až na pětihvězdu and here's why: Jim Carrey je prostě třída. Navzdory tomu, že v době kdy ve filmu hraje má už 46 let, ze své komediálnosti z dob Masky a Božského Bruce neztratil zhola nic :) jeho xichty spolu s občasnými vtipy dotváří už tak dokonalé panorama ve spojení s originálním tématem. Toto je pro mě vzor originální vtipné komedie a smál jsem se nahlas! 4z5 ;) ()

zuzzuli

Opět se mi potvrdilo, že Jim Carrey nepatří mezi mé oblíbené herce. Přesto se mi film líbil. Byl pěkně natočený, a dokonce velice inspirativní. Možná po něm začnete přemýšlet jestli i vy sami, nezavíráte dveřmi před novými zážitky. Takže téhle ztřeštěné komedii dávám ANO! :-D ()

FrediaK

Vůbec nechápu, proč se mi to napoprvé nelíbilo. Po letech druhé shlédnutí a byla to opravdu sranda. A nebylo to hloupý. ()

JosefTomas

Jim Carrey předvádí (jako vždy) skvělý výkon a je asi jedna z věcí, která stojí za to vidět. Není to však film, který bych označil za ten nejlepší, nýbrž povedený. Srandy je zde málo a těch pár vtipů, kterým se zasmějete, je zde velmi málo. Celek asi 60%, protože Jim tomu dá šťávu. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí