Psema

Cheliosova nekonečná nasranost má pořád něco do sebe, ale Neveldine s Taylorem vytáhli na světlo nejlepší nápady už minule a tentokrát jen recyklují, anebo naopak přitvrzují tam, kde to není vůbec třeba. Neříkám, že to nemá pár geniálních scén, ale kromě nich je tu i pár opravdu hooooodně mizerných momentek, a ačkoliv běhá Chev po městě jen hodinu a půl, nudil jsem se celkem často. A konec je totální král WTF momentů. 5/10 Trojku, prosím, raději ne. ()

lesumir

Jsou to tak tři hodiny, co jsem to dokoukal a já si za boha nemůžu vzpomenout co v tom filmu vlastně bylo. A to je, si myslím, docela špatně. :-) __ Statham, jak s oblibou říkám, je člověk, který dokáže dělat salta s třemi vruty v autě a ještě k tomu popíjet kolu a dávat si koblih. To je sice fajn, ale pokud dostane prostor jen jako vylízaná mlátička, je to škoda. Opakuje se co v jedničce, Chev musí zase a zase sám sebe dobíjet, aby nám neumřel, takže naprostá vykrádačka plus pár rádoby ultracoolových scén s filtrem na kameře. A to je dost málo! ()

Fr

Chev je v průseru! Ty triádský kurvy mu vyřízly srdce a daly tam nějakýho uměláka…. Po pár vteřinách mne napadne, že TOHLE bude pořádná ptákovina. A ne snad proto, že J.S. je Angličan s velkým pérem. Efektní tu je i vyprsknutí ledu z pusy – jak moc, nechám na vás. Zběsilé tempo, hodně se ,,fakuje“, hudba dělá rámus a kamera je šílená. Nemohu říct, že by mi to vadilo, vlastně jsem ani nic jinýho nečekal. Jen kolikrát nevím, proč se to ,,tam“ děje. Chápu a nechápu. A do toho stávka pornoherců. Takové Sejmi je všechny byla taky šílenost, ale pobavila. Tady to je jen šílenost. A tak jsem se po 40ti minutách začal smát. Pokud si teda zrovna někdo neřezal bradavky. Nejsem normální! Šílená magořina, která se nebere nijak vážně a u které někteří budou litovat, že ji zhlédli. Jiní ji zase budou vynášet do nebes. Já na to nemám názor. PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE **** NAPĚTÍ ** Co uvidíme (možná) příště? Chev bude muset získat zpět svoji ,,mužnou“ pýchu. Uměláka bude muset držet stále při životě! Pomůže mu stávka pornoherců? Pomůže si sám? Pomůže mu někdo? ()

Lateef

... první potvrzení toho, že Neveldine s Taylorem jsou až příliš sví... asi všichni, co někdy pařili videohry, chtěli zažít to, aby si ve hře mohli dělat cokoliv, headshoty, ballshoty, střílet do všeho, rozjíždět autem lidi, co venčí psy apod. Ve skutečnosti ale když si to zkusíte, tak vás to bude po chvíli sotva bavit. Tady je tolik akčních wtf scén, že to nejdřív vypadá strašně cool, ale už po pár minutách jsem trpěl. Jak říká Les Grossman: "Udělej krok dozadu a naser si prdelí do ksichtu!" ... tak já bych to jenom minimálně pozměnil a říkám: "Udělali krok dozadu a nasrali nám prdelí do ksichtu!" A když i sem potřebovali nacpat Ghost Ridera, něco bylo fakt špatně... 20 miliónů dolarů(rozpočet)/34,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

T2 odpad!

║Rozpočet $-miliónov║Tržby USA $13,684,249║Tržby Celosvetovo $34,560,577▐ Tržby za predaj DVD v USA $16,771,162 //počet predaných kusov 955,117║ ono uletené to je dosť a takmer by to bolo aj zábavné, keby to nebolo až tak nechutne perverzné, úchylné,... mne sa občas NECHUTNE zdvíhal žalúdok a to nie je dobré /10%/ ()

• "Kaylo" je v kantonštině slangový výraz pro homosexuála. (Othello)
  • Vzniklo na 300 hodin digitálního záznamu. (Karlos80)
  • Na rozdiel od kino verzie sa tento film objavil na DVD and Blu-ray nosičoch aj s číslovkou v názve: Crank 2: High Voltage. (beso74)

Blonďaté posily

Blonďaté posily