Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí

Crank: High Voltage

Zastaneš a neprežiješ 2

Crank 2 - Zastaň a zomrieš

Crank 2: Zastaň a neprežiješ!

Akční / Thriller / Krimi / Komedie

USA, 2009, 96 min

SOLIDNÍ NÁŘEZ! Jednička mě ani tak nechytla, ale dvojka si absolutně na nic nehraje. Vše je totální pochcávka, nadsázka a ironie. To jste vážně nepoznali, že to tvůrci nemyslí vážně? Dvojka obsahuje to nejlepší z prvního dílu a přidává další porci sraček a akce, tohle jsem letos ještě neviděl a dost mi to scházelo. Perfektně nabušený film, který vrhá jednu hlášku za druhou a já při prvních 30 minutách nemohl dělat nic jiného, než se stupidně tlemit. Perfektní výmaz, který tady dlouho nebyl! 80% 04.12. 2010(4.12.2010)

Sirup neředěný vodou je sice mamrdsky hustej, ale pít se moc nedá. 60% Zajímavé komentáře: imf, Visáč, Fr(17.5.2009)

Pokial sa mi prva cast este velmi pacila a sialene tempo akcnych a videoklipovych zaberov reziserov Neveldinea a Taylora mi tam vobec nevadilo, tak pri tomto pokracovani mi nezostalo nic ine, len sa smiat od zaciatku do konca. Niektore zabery su tu opät dost brutalne, podobne ako aj v jednotke, ale ak vypnete mozog a budete sa chciet len bavit, tak sa mozno aj budete. V opacnom pripade sa vydrzite divat mozno maximalne polhodinu a potom to vypnete alebo odidete z kina. Aj keby mala byt niekedy natocena trojka v podobne sialenom tempe, uz sa tak na nu tesit nebudem a nepomoze tomu ani Jason Statham... 29.04.2009 ___ Jason Statham - (Chev Chelios) +++ Amy Smart - (Eve) +++ Dwight Yoakam - (Doc Miles) +++ Efren Ramirez - (Venus) +++ Reno Wilson - (Orlando) +++ Keone Young - (Don Kim) +++ Art Hsu - (Johnny Vang) +++ David Carradine - (Poon Dong) +++ Corey Haim - (Randy) +++ Geri Halliwell - (Karen Chelios) +++ Hudba: Mike Patton +++ Videl v kine 28.04.2009 +++(29.4.2009)

"Cheve, prosím tě, v lednici máš chleba namazanej Flórou (na to tvoje srdíčko, vždyť víš!) a k večeři si vem něco lehčího, víš přece, že se vždycky po tučným zadejcháš. Na zejtřek máš objednanýho kardiochirurga, tak neběhej a hlavně se zase nerochni v těch připitomělých stereo- věžích. Vždycky dostaneš ránu a nechceš přece, aby doktor našel nějaký nesrovnalosti. Jo a volali Neveldine a Taylor, prej nějací klucí od filmu. Chtějí něco o tobě natočit. Nějakej adrenalinovej film. Já jim ale řekla, že seš furt doma a nějakej adrenalin si neviděl ani z rchlíku. No ne? Na poště máš ještě doporučenej dopis od nějaký skupiny...Linkin Park? Asi tak nějak si říkaj. Tak se měj. Pac a pusu, máma. P.S. vynes smetí!"(1.8.2009)

Největší nálož pod sluncem naprosto gigantických rozměrů, já měl dost už po 30ti minutách a nebýt toho,že Chev pak malinko zvolnil, tak bych to bez duševní úhony prostě nedokoukal, protože něco tak brutálního, adrenalinově namakanýho, super drsnýho sem snad ještě neviděl, dokonce i Jason Statham je tady ještě tak 2x vostřejší než v jedničce a místo aby si zvyšoval adrenalin, tak do sebe pumpuje proud ze všeho možnýho, co má zrovna po ruce, počínaje výchovným elektrickým obojkem pro psy, přes policejní shockery, až po dráty vysokýho napětí, protože mu nějakej čínskej sráč sebral srdce, nahradil ho umělým a měl ještě zálusk na Chevovo péro, což byla pro Cheva poslední kapka a tak se vydal toho čínskýho sráče najít a vzít si svoje srdce zpátky a mezi tim stačí ještě zabíjet hajzly všeho druhu a vystřihnout si jedno excelentní šukací číslo s Amy Smart, který mnohonásobně předčí to z jedničky. A navíc tohle všechno je podporovaný tou nejklipovitější, nejcoolovitější, nejakčnější, nejnadupanější a nejdynamičtější režíí a kamerou, co sem kdy vidět. A teď když dovolíte, tak si jdu vyměnit spodky a pak si upravit TOP filmy a herce(3.5.2009)