Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Skejpr

Příjemná romantika, prakticky neustále vyvolávající imbecilní úsměv a bohužel čas do času zklouznuvší k roztahané trapnosti (pohříchu třeba vibrační kalhotky). Katherine je SLAĎOUNKÁ, Butler je KRÁL! And that's the ugly truth.. ;) ()

Shit

Po všech stránkách průměr, zábavný to je tak akorát, aby to nenudilo, příběh je už 100x viděnej a bohužel naprosto ničim ozvláštněnej a hlavní dvojička Heigl - Butler taky nezanechá nějaký výraznější pozitivní dojmy. Nenudil sem se, ale to je asi tak všechno, co to zvládne ()

Dragoni

Docela vtipná a střeštěná romantická komedie u který je hned jasný jak to dopadne, ale mě stejně dobře pobavila. Trošku domu pomohla i Katherine Heigl. 60 % ()

ORIN

Navenek rádoby inovativní, svým námětem ozvláštňující a tvářící se originálně. Při bližším pohledu ale film (a jeho forma) standardně tenduje ke klasické romantice. Naštěstí to mezi hlavní dvojkou jiskří (až na tu přepálenou stopáž) hned od začátku tak, že mi málem chytly džíny. ()

gudaulin

Inu, příznivcům romantického žánru by se tahle záležitost mohla líbit, protože se pohybuje přesně v těch mezích, na které jsou fanoušci zvyklí a navíc je okořeněná humorem, ovšem také takovým, který jsme už mnohokrát viděli a slyšeli. Katherine Heigl při svém profesním postavení disponuje až nepřiměřenou dávkou společenské naivity a Gerard Butler je zase lehce provokativně přidrzlý a nekonformní, ale opravdu jen tak, aby film neriskoval nějakou kategorii nepřístupnosti a nedej bože nevybočoval z mainstreamu. Celkový dojem: 40 %. ()

Gilmour93

Decentně naivní husa na učení u šovinistického lišáka se lví hřívou. Chvilku to vypadalo na frontální atak proti zavedeným stereotypům romantických komedií, aby je nakonec vykreslili tučným písmem a dvakrát podtrhli, nicméně jiskření mezi ústřední dvojicí nelze přehlédnout - až by z toho klidně zkratoval výtah.. Marně čekám na romanci, kdy ústřední pár nebude finančně nezávislý produkt vyšší střední vrstvy, ale dělník ze slévárny přesných odlitků a pokladní ze supermarketu, co bydlí s dětmi na ubytovně pro sociálně slabé. To by ale asi moc netáhlo, co..? Apropo, z toho balónového konce by se zvedl kufr i Montgolfierovi.. ()

Psema

Než se do sebe Butler s Heigl zakoukají, jede Luketicův stroj co to dá jak do tempa, tak hlášek a romantiky. V závěru to jde bohužel silně do háje (nemastné finále bolí), ale těch 63 minut (odhadem), během nichž se budete skvěle bavit, vám už nikdo nesebere. V době žánrové krize jsou podobné jedno(a půl)hubky k nezaplacení. 7/10 ()

robbiee

[imdb: 6.6/10] | me: Ďalšia pohodová komédia z kategórie On - Ona :) Tentokrát s K. Heigl a G. Butlerom. Obom im to pasuje výborne - chémia funguje a vlastne film je už potom len o vzájomných situáciách a konfliktoch, ktoré sú fajn a funny. Heigl (Knocke up) je veľmi príjemná, asi tak ako vždy a Butlerovi rola frajera zarezeala. Tým pádom sa na film pozerá fajn a vďaka celkovej myšlienke sa s jeho podstatou stotožnia aj chlapi :), čo môže byť u žánrovo podobných kusov problém. Ako to už u týchto komédii chodí, všetci vieme čo a ako :) a tak ide len o to ako to bude podané. Táto dvojica je veľmi prirodzená (zladená) a tak je aj film celkovo veľmi príjemný. Ako som už odporúčal pri filme The Proposal :), ... tak ja toto je kúsok vhodný pre pohodový večer vo dvojici. Celkovo: úplna pohodka. ()

Tuxedo

V rovině jednotlivých sympatií a vzájemného špičkování fajn (místy výborné), v rovině jiskření a průběžně vznikající romantické zápletky přehnaně suverénní, málo vypjaté a předvídatelné. ()

Brouk

Tak jsem tak s rozpaky očekával, co mi tady "Leonidas" se "svatbami posedlou blondýnou" pod nějakým vyšroubovaným scénařem naservírujou a hle, on to byl nakonec vcelku sympatický koktejl... :-) ()

Aluska88

Katherine Heigl je pohledná blondýna. Gerard Butler je skotský fešák s patřičnou dávkou charismatu. Chemie mezi nimi funguje na plné obrátky a jiskří to mezi nimi v každé scéně. Společně s výborným scénářem a ostrými slovními přestřelkami společně vytvořili základ této parádní komedie. Dokonalá je scéna s vibrujícími kalhotkami. Takové "orgasmické stolování.":) Moment při společném tanci mezi Mikem a Abby je úžasný. Ta vzájemná vášeň a cit, který mezi nimi postupně sílil, se tady ukáže v plné síle. Jeden jim prostě musí přát, ať skončí spolu, protože se přece tolik milují:) ()

Hakha

Velice příjemná oddychovka s mnoha zábavnými momenty, kde to hlavnímu hereckému páru neskutečně jiskří. Už od prvních minut se dá předvídat jak film dopadne, ale přes všechno klišé mě tato romantická komedie napumpovala pozitivní náladou. Mé hodnocení 3,5 hvězdičky… ()

Botič

Katherine Heigl je SEXY. Gerard Butler je také SEXY. Ale tenhle film NENÍ SEXY ani omylem, kde se asi stala chyba? ()

Arachneuss

„I'm going to make this guy your bitch." Guilty pleasure od prvního plácnutí přes zadek po poslední orgasmus. Film do puntíku splnil mé očekávání, ať už se jedná o nadsamce Butlera či vibrující kalhotky Katherine Heigl. Zastánkyně feminismu mlátí hlavou o zeď, romantičky to raději po deseti minutách vypnou a já se při sledování směji na celé kolo. Suck it! ()

3DD!3

Připadal jsem si jako na horské dráze. Výborné a vtipné pasáže střídali vyloženě podivné a kýčovité scény. Přesto z THE UGLY TRUTH přetrvaly spíše ty kladné dojmy. Velkou zásluhu na tom má Gerard Butler, který celý film, i přes zvláštní, ale přesto očekávatelný vývoj postav, dovedl do uspokojivého konce. Po určitém časovém odstupu jsem byl nucen snížit na 2. ()

Le_Chuck

Po týždni si pamätam tri veci. Butlera so čvachtajúceho sa so želatínovými dvojičkami, výstavný chrup Katherine Heigel a intergalaktický megagýč vo finiši v balóne. Ako romantika nulové, ako komédia 2-krát lepšie ;-). 50% ()

NinadeL

Asi bych měla přestat léčit svoje frustrace skrze romkom s Katherine Heigl, protože už je začínám znát všechny. Au. ()

Spiker01

Nečekal jsem vůbec nic, ale nakonec jsem se vcelku bavil. Geraldovi Butlerovi to bude sice vždycky víc slyšet v sandálech nebo s pistolí v ruce, ale minimálně tato komedie se dá v klidu snést. Spolu s Katherine Heigl tvoří "harmonický" pár. Některé vtipy jsou možná někdy až za hranou, ale občas jsem se i smál, zvlášť když u toho byl přímo Leonidás. Jinak je to ideální film pro zamilované páry, které zřejmě divný scénář řešit nebudou...70% ()

Falko

Katherine Heigl - (Abby) +++ Gerard Butler - (Mike) +++ Bree Turner - (Joy) +++ Eric Winter - (Colin) +++ Nick Searcy - (Stuart) +++ Jesse D. Goins - (Cliff) +++ Cheryl Hines - (Georgia) +++ John Michael Higgins - (Larry) +++ Produkcia: Katharine Heigl, Nancy Heigl, Tom Rosenberg, Steven Reuther +++ ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami