Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Arsenal83

Moje nesympatie k Heigl mohol vyrovnať iba sympaťák Butler. A podarilo sa mu to, hoci komédia mohla byť oveľa lepšia, keby zbytočne miestami nezachádzala až do presexualizovania. Navyše s jasne stanovenou líniou - každý vopred vie, ako to skončí. ()

Happens

Jediné sympatické ve filmu je demonstrace toho, že se neustále v třenici dvou světů mužů a žen vydáváme do propastí rolí, abychom byli přijati. Film to vidí prostě, muži jakožto přímé jednoduché bytosti a ženy jako pomatené emocionální stvoření. ()

Chrustyn

Typický romantický průměr, který kupředu táhne hlavně sympatická hlavní dvojice. Prostě standard o tom, že se dva milujou ale zjistí to až na konci filmu. ()

klerik

Veľmi sympatickí herci na správnom mieste. Príliš jednoduchý scenár. Nieže by som čakal viac, ale aj napriek sympatickosti to bolo skrátka príliš často neoriginálne. Nemám problém si to pozrieť ešte raz, ale medzi štorhviezdičkovky (napr. PS: MILUJEM ŤA) to skáta nepatrí... ()

ainny

Ať si kdo chce, co chce říká... Gerry Butler je prostě můj kůň a Chceš mě, chci tě patří k mým evergreenům. Pro někoho možná oplzlá scéna s vibračními kalhotkami, pro mě skoro nejlepší scéna filmu. Smála jsem se dlouho, předlouho a směju se ještě pořád. Když k tomu připočtu Gerryho úsměv ve chvíli, kdy zjistil co a jak... wow! :^))) Mám ráda romantiku a když je ještě ke všemu vtipná, tak to je naprosto ideální stav. ()

bassator

Naštěstí se ještě v této době dělají i komedie které byť jsou do puntíku předvídatelné jak zápasy Barcelony, tak jsou i vtipné a milé jako tato. Mezi Abby a Mikem to opravdu jiskřilo a to dávalo filmu ten správný náboj, nebo jinak řečeno tito dva udělali z obyčejného filmu opravdu povedenou, zábavnou a ztřeštěnou komedii... - 8. 12. 2012 - 65% ()

Marze

Počáteční nevraživost hrdinů ani jejich závěrečné sblížení včetně plačtivé hodiny pravdy se neliší od jiných romancí. Režisér Robert Luketic projeví invenci jedinkrát, když při opatrně „hříšném“ tanci nechá kameru vyprodat výstřih Katherine Heiglové z nadhledu.Gerard Butler zapadá do vzorku sedlácky podsaditých typů, kterými současný Hollywood nahrazuje někdejší módu manekýnů – právě na jednoho takového ideálního prince má hrdinka políčeno. A celá zábava, jíž se jinak neplýtvá, se odvíjí od jejího lovu na pana Dokonalého, při němž ji coby poradce dálkově řídí pan Nadsamec. Vrchol situační komiky představují vibrační kalhotky u firemní večeře, ale měla si je obléci lepší herečka. ́Butler sice Heiglovou s lehkostí přehrává, ale robustní prostořekost jeho role se musí vychutnávat rychle jako oběd u stánku, protože nátěr nekorektního hrubiána se brzy začne drolit. Ukáže se, že je v jádru dobrák, že jeho cynismus zavinilo zlomené srdce, že miluje děti... prostě do vší té tuctové unylosti přibyl i další romantik pod drsnou maskou.Jakmile jeden druhého poučí, napraví a rozněžní, začnou milenci zákonitě nudit. Ani jednu ze tří scenáristek nenapadlo, že by slzavá údolí přemostilo vtipem více prodané televizní zákulisí. Bohužel vděčné kulisy posloužily jen poslednímu klišé – vyznání v přímém přenosu. Ošklivá pravda je ve skutečnosti hezounká lež, učesaný bezkrevný románek. ()

heyda

Ach ty vztahy :-)...moc pěkný filmeček plný různých teorií o vztazích, přičemž skoro ve všech jsem se našel i já, tudíž něco na té ošklivé pravdě bude :-D Kromě toho dvojice Butler a Heiglová se k sobě neuvěřitelně hodí. 75% ()

jojinecko

Prekvapujúca výnimka medzi tými všetkými kvázi komediálnymi romancami. Vtipná, rýchlo odsýpajúca, nápaditá..Bavil som sa tak dobre, až som sa sám sebe čudoval...:) ()

Darneth

Průměrná romantická komedie, která neurazí. Občas slabé, naštěstí potrhlá Katherine a komik Gerard dobře válí :-) ()

rikitiki

Kdyby hlavní hrdinka neměla mozek a chování šestileté rozmazlené holčičky, takže se neustále dostává do trapných situací, kterým by se - být dospělá - dokázala s přehledem vyhnout, není o čem hrát. Humor je násilný a nepřesvědčivý. Trapný film. /20. 5. 13./ ()

Ivoshek

Takový slabší tři kousky, hlavně za první část, kdy je Gerard ještě vostrej. Pak to - jak je v žánru zvykem - sklouzává do romantický noty... Každopádně se tu dá najít dost povedých hlášek a fórků, takže v rámci téhle kategorie je to koukatelná věc. ()

honajz

Moc mě to zklamalo, protože začátek je skvělý a střet dvou světů uhlazené produkční, která si na rande zjišťuje vše o svých protějšcích a chce být vždy na koni, a buranského, machistického a šovinistického chlapa sliboval mnohou bžundu. A prvních tak dvacet minut skutečně šlapalo skvěle. Včetně všech těch pouček o vztazích mužů a žen, které ale vždy úspěšně ignorujeme, a pak se divíme. Spousta rozehraných situací pak ale zmizí do ztracena (existuje tedy pan dokonalý, nebo je jen bájnou chimérou?, jak to bylo s Mikeovými prvními láskami a zklamáními?, proč není víc využita jeho sestra a synovec?) a ze všeho se stane bublinková selanka bez jakýchkoliv již zajímavějších zvratů, která už jen těžce supí k očekávanému konci. Butler by se asi měl držet těch akčních filmů - sice jsou přehnané a blbé, ale jde mu to tam líp, a aspoň odsýpá nějaká akce. ()

HellFire

I když komedie, které jsou založeny na sprostých slovech a dvojsmyslech nemám rád, tak kombinaci Gerard Butler a Katherine Heighl jsem odolat nemohl. ()

Thomick

EVERY MAN WANTS THAT! Na tyhle vztahový řeči jednoho rádoby zvrhlíka jsem ještě asi moc velká "konzerva" a "liberál" v jednom, sorry. Romaťárna bez sympatickýho charakteru (hlavně přehrávající Katherine v roli děsivý nány u mě dost klesla), vtipu, hloubky i pointy. Hergot, však ji v tom kýč-balonu ani na tu otázku "proč?" nezvlád odpovědět! ()

eraserhead666

Prvních dvacet minut to ještě jde, je to docela sranda, jenže pak sranda skončí a nastoupí klasické romantické a předvídatelně šablonovité kydání zvratků (a předstíraných orgasmů) a prakticky se na to nedá koukat (protože budete vždy minimálně o minutu napřed před dějem, který jede jako podle té nejvšednější a nejokoukanější šablony. ()

Sofia

Hodně předvídatelný film zachraňuje sympaťák Gerard Butler. Dočkáme se několika vtipných scén (vibrující kalhotky), ale celkově nic nového pod sluncem. Navíc mi je Katherine Heigl a její image cukrové panenky strašně nesympatická. ()

Necrotongue

Tohle byla dobrá komedie dokud se jednalo o Ošklivou pravdu, ve chvíli, kdy se film zlomil do Chceš mě, chci tě, ztratil grády, s romantikou přišla tradiční slaďoučká rozpatlanost, a kdybych na takový závěr nebyl psychicky připraven, zkazil by mi dojem z celého snímku, naštěstí jsem vše v klidu useděl. Gerard Butler mě bavil, Katherine Heigl mi tentokrát nevadila, přestože ten její brutálně falešný úsměv opravdu nemůžu vystát, a boření ideálů bylo výborné. No jo,není nad střet s krutou realitou. Každopádně jsem filmu i přes fiasko v poslední čtvrtině udělil 4*-. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami