Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Liquigas

"Chceš mě, chci tě" je komedie se zajímavým námětem, ukazující jak tváří v tvář opačnému pohlaví myslíme penisem. Má ale dvě části. První část je zábavná, chlap se ženskou se popichujou, je tu spousta komických situací a skvělých hlášek. Prostě všechno to, na co nás nalákal trailer. V druhé části ale humoru ubývá a stává se z toho podprůměrná, neoriginální romantika. Posledních 30 minut je vyloženě klišé. Pokud si chcete uchovat dobrý dojem, odejděte raději z kina před koncem, o nic nepřijdete. ()

Pavlinkaxx

Přiznejme si, že originalita žádná, řemeslo průměrné, ale... Občas jsem tam postřehla velké životní pravdy, které mě dokonce donutily přemýšlet ;) ()

Rustita

Realita ukončená klišovitým hollywoodskym happy-endom. Butlera môžem (nielen v akčných filmoch), Heiglovú (už) tiež a keďže som sa dobre bavila, tak toho záporného vydalo len na 1*. ()

nogi

Prostě o něco pikantnější romantická komedie... Musim říct, zajímalo by mě, jestli se Butler hooodně bavil při tom koupání v želé? xD ()

Teddy11

Na film Chceš mě, chci Tě jsem se hodně těšil. Trailer mě navnadil dosyta a tak jsem se vydal s kamarádkou do kina. Téměř prázdné kino nevěstilo nic moc dobrého, ale už jsem byl několikrát téměř sám v sále na nějakém filmu a odcházel jsem nadmíru spokojený. Ze začátku se mi film opravdu líbil, Butler a jeho show mě bavila a celkem jsem si užíval průměrnou romantickou komedii. Sice je už od začátku jasné, jak vše dopadne, ale vtipné scény, které Vás pomalu vedou ke konci jsem si celkem užíval. Samozřejmě to bylo často trapné a v reálu neuskutečnitelné, ovšem u takových filmů není realita na prvním místě. Jde jen o "love story" s "happyedem":D A to je přesně, co očekávejte od tohoto filmu. Dva lidé, hezké holky, nějaká třetí osoba, aby bylo na koho žárlit a konec ve stylu "Žili spolu šťastně až navěky". Je to film pro odpočinek nebo nudné sobotní odpoledne. ()

mskarabeus

Téma sice obehrané , ale i přes to zábavné, vůbec mi nevadilo že je vše předvítalné, tady šlo o zábavu kterou jsem dostal, a když se s vámi dívá manželka nebo přítelkyně, tak se po filmu možná dočkáte i vy ..........:-) Líbil se mi i český dabing, ať si říká každý co chce ale komedie jedině s dabingem, který umíme, zvlášť u komedií.... ()

Dusan-Be

Holky se kouknou na Butlera, kluci na Katherine Heigl, občas se společně uchechtnou a jde se domu. Komerční flák s ucházejícím trailerem, který je lepší než samotný film. ()

Lion438

Dám tomu jako jeden z mála 5 hvězd. A to hlavně proto, že si tahle komedie zaslouží dostat se do červených procent hodnocení. Jinak bych dal asi čtyři. Vtipný Gerard Butler a správně potrhlá Katherine Heigl dali dohromady skutečně příjemnou romantickou komedii. Při sledování podobných filmů se většinou tolik nezasmějete, ale tady mi basballová a kalhotková scéna dokonale zbouraly a já polykal slzy smíchu. Pro mě to mělo všechno, co od takového filmu očekávám. I tak trochu kýčovitý konec. ()

dINsA

Příznám se, mám slabost pro romantické komedie... Přiznám se, mám slabost pro Butlera... Nepřiznám se, jsem hetero! ()

Thrakan

Další film na téma dvou lídí, kteří se zpočátku nenávidí a pak se do sebe navzájem zamilují... nutno říct film velmi předvídatelný, i když u některých pasáží jsem se i upřímně zasmál. Bohužel mě hlavní ženská postava neskutečně iritovala - tupá, naivní, neschopná. Bohužel ani hlavní mužský hrdina s jeho světobornými názory na vztahy mi k srdci nepřirostl. Dle mého pohledu béčkový film bez jiskry. ()

tomkat

3 a 1/2 hvězdičky. Vděčný námět "vztahy" a navíc dva neokoukaní herci, kteří překvapují svým umem. Jistě, příběh není vždycky zrovna reálný - ale vzhledem k tématu na to rádi zapomenete. (Schválně, co víte o soukromí opic Bonobo?) ()

smazilek

tak mě to opravdu pobavilo, jak se dlouho žádnému filmu nepovedlo. Určitě nebude uložen do síně slávy, ale úkol pobavit diváka zvládl na výbornou. ()

KcarlosK

Tak si to ujasníme - tohle není film pro romantiky žádného, především však ženského pohlaví. Milé dámy, takhle to totiž v životě skutečně chodí. Ať už si budete nalhávat cokoliv. Butler hlásí naprosto dokonale a i když nejsem takový dobytek jako on, naprosto mu rozumím. Heigl není ani trochu hezká, ale jako herečka je ucházející. Orgasmus v restauraci jsem jí skoro věřil. ()

Elles

No tak musim říct že sem fakt rád že sem to viděl.Romantický to bylo jen někdy spíš sem se u toho nasmál,v hodně věcí musim dát tomu perverznímu chlapíkovi za pravdu sice jo mam rád ty krásný chvilky ae bez vystrčenejch koz nadrženýho pohledu to taky neni vono :D ... ale závěr je že na každýho perverzáka dojde :) ()

Slavusko

Konecne som natrafil na jeden z mala romantickych filmov, ktory ma napriek tomu, ze nie som zena, chytil za srdce a dojal pri jednej sceny takmer az k slzam : ) A myslite si co chcete. Takmer realna romanticka komedia s hereckym obsadenim, ktore k sebe pasuje, dojimave sceny a humor, ktory mi reze, mi dovoluje hodnotit tento film styroma hviezdickami, aj ked neviem neviem, ci by som ich nemal dat kludne aj pät. Katherine Heigl je opat uzasna, nie len vyzorovo, ale najmä herecky... Super super super. Jedn z mala romantickych filmov, ktore maju nieco skutocne emocialne, napriek svojskemu humoru a mimike Gerarda Butlera... ()

Pattrick

Dějově mě romantické komedie vůbec neberou, absolutně bez gradace děje a nějakého překvapení, tudíž jsem šel do toho s tím, že žeru Katherine a Butlera mám rád a snad se zasměju.. Naštěstí jsem se párkrát fakt zasmál = ) příjemná odechovka ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami