Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Petula007

Tenhle film jsem ohodnotila už během jeho sledování. Dlouho jsem se u nějaké komedie tak nepobavila. Navíc v něm hraje Gerard Butler, který je k sežrání a skvělá sexy Katherine Heigl. Velmi doporučji. ()

Revelate_17

Na romantickou komedii to není až tak zlé. Celkem vás pobaví i když samozřejmě od začátku víte, jak to dopadne, zase... Dvě hvězdy za Gerarda Butlera. ()

Mana

Komedie, která ctí žánr a nemá zapotřebí absurdity k pobavení. Jednoduché zpracování, jednoduché charatery postav a spousty klišé. Ale celé to spolupracuje a vytváří romantický snímek hodný nejednoho shlédnutí, stejně jako Gerard Butler. ()

El_Barto

96 Minut pohoršující trapnosti, afektovaný český dabing, otřesný překlad (co to proboha je sexuální harasment?), Butlerova postava sice většinu času říkala pravdu, ale to nic nemění na tom, že po tomto filmu se moje averze k romantickým komediím velice prohloubila... ()

sabatko

Nebýt Gerard Butler Gerardem Butlerem nebyla by krutá pravda tak krutá. Obvykle se mi k jeho jménu vybaví 300: Bitva u Thermopyl, ovšem po dnešku by mohlo být vše jinak. Jako nelítostně oplzlý je sice mnohem více sexy, ovšem jakmile je zkrocen láskou, taky není k zahození. Celé "drama" je nemilosrdně sladké, takže o dávkování se poradte prosím s lékařem;) ()

Baruska92

Prima odreagování a jak už tady někdo psal... "Většinu času jsem se královsky bavila". Herecké obsazení hlavních rolí se mi taky moc líbilo a jejich výkony byly super :) ()

ferda12

Hahaha, to zase byla komedie. Probudil jsem se druhého rána s křečemi a nemohl pohnout ústy. No nic, přestanu být ironický a radši se pokusím najít nějakou metodu, jak zhodnotit tenhle "film" (čti paskvil). - Po chvíli dumání. - Nenacházím jakoukoliv metodu tak to berte tak, že se mi to prostě nelíbilo. ()

DavidAAAA

Příjemný pokoukání na vývoj vztahu zásadový a slušný holky a docela buranskýho šovinisty.. Od nenávisti po lásku. Docela pohodová pohádka, žádnej extra hit, ale příjemně koukatelný.. ()

sun.eagle

Typická komedie která neurazí, ale zařadí se do zástupu filmů na které si za chvíli nevzpomenete. I když Heigl to tu fakt sluší a předstírání jí taky jde. ()

mirika39

Vcelku obstojná odľahčujúca komédia, ale nič extra. Tak trochu typicky americky umelá, ale pozerateľná. Sem-tam sa človek fajn zasmeje, ale záver filmu mi pripadal, ako keby to rýchle potrebovali ukončiť, kvôli minutáži a efekty so scénkou v balóne vyzerali ako spred štyridsiatich rokov. Ale, posledné dve vety boli stobodové. Učí sa rýchle, holka.. :-D ()

phoenix9

Prvá hodinka je v rámci žánru veľká zábava , a prijemné prekvapenie , zvyšok spadne do lepšieho priemeru , ale ani tu sa nestráca tá chémia medzi ústrednou dvojicou na ktorú sa dobre pozerá , snáď aby ešte spolu niečo natočili. 75 % ()

mpet

Žánr romantických komedií nikdy nebyl můj oblíbený šálek čaje, ale The Ugly Thruth mě dokonale přesvědčila, že i v tomto typu filmů se najde něco, co stojí za shlédnutí. Úžasně vtipná komedie, u které jsem se opravdu od srdce zasmál. ()

Yossaretix

Průměrná romantika, začátek a konec podprůměrný (jestli ta obloha plná balónů na konci nebyla parodie), líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny v mezidobí, když jí šlo o toho vyrýsovaného doktora, radostné tanečky Katherine Heigl byly šampaňské a jahody celého filmu, jinak to bylo lepší krabicové víno. ()

pupidup odpad!

nevím, proč jsem se na tuhle předlouhou snůšku stupidit prostě už potřetí znovu nevydržela dívat. Snad nebudu vypadat feministicky, ale takhle tupej snad nemůže nikdo být... a už vůbec ne někdo s ksichtem Katherine Heigl.... oteklý Butler žádné charisma nemá.... uffff.... ()

penny24

Tento film mě bavil od začátku do konce, i když bylo zcela jasné od prvních chvil, jak film dopadne a k čemu bude směřovat. I přesto byl klasickým příkladem rozdílného myšlení mužů a žen a jejich naivity. Krásně se poodhalilo typické myšlení mužů a žen a i když to všichni moc dobře známe, tak opětovné připomenutí v tak vtipné verzi prostě pobaví. ()

MiLuka odpad!

Popravdě, na tenhle film jsem se dívala jen kvůli Gerardovi Butlerovi, ale vzhled není všechno. Po jeho výkonu v 300: Bitva u Thermopyl to bylo jakoby spadl z hereckého nebe rovnou do kanálu ! S Katherine Heigl jsem byla smířená - hezká tvářička, ale o hereckém umění se tu nedá mluvit ani náhodou. Film jsem protrpěla až do konce, ale již nikdy více něco podobného, prosím..!! - 100% BRAK. ()

Foltest

Chceš mě, chci tě mě velmi mile překvapilo. Jasně, není to žádný super-inteligentní námět a děj z Olympu taky snesen nebyl, ale Boha, kdo by se na romcom díval kvůli tomuhle? Jako romcom totiž snímek funguje naprosto zanmenitě. Hlavním nosičem děje, jak už to tak bývá, je zcela jistě ústřední dvojice, mezi níž to jiskří jak mezi dráty spadlého elektrického vedení. Ta chemie tam jednoduše funguje SKVĚLE. Jejich vztah prochází vývojem a především z něj sálá uvěřitelnost. Ve filmu zároveň vidím hlubší smysl, když tam výborně funguje kontrast mezi oběma hrdiny a jejich přístupem k lásce, kdy se každý divák musí po konci sám rozhodnout, jak to tedy vlastně je. Jestli je láska plánovaný systém pravidel nebo věc nepředvídatelná, která tě vždycky potká tam, kde ji nečekáš. Kdo ví? Ve snímku výborně funguje i druhá podstatná složka romcomu a to je humor. Nestává se mi moc často, abych se u filmu opravdu zasmál, ale ano, u Chceš mě, chci tě jsem se smál přímo zuřivě.Film tak rozhodně doporučuji ke zhlédnutí a to klidně jen pro tu čtvrthodinu, jež se odehrává na konci filmu v restauraci a v hotelu, protože ta čtvrthodina je prostě skvost. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami