Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Gesicht

Průměrná romantická komedie s příjemným rozjezdem, které ale v druhé půlce dojde dech a postavy začnou až příliš šustit papírem. Svou cílovou skupinu si film najde, ale pokud máte nakoukáno alespoň tři jiné rom-komy, tak vás film ničím nepřekvapí. Což ale nemusí být vždy ke škodě věci. ()

Matt2626

Je to zvláštne, ale výnimočne mi nevadilo, že to bolo americké, sladké a predvídateľné... Proste som sa bavil. Do mnohých scén sa im podarilo vložiť nezameniteľné gegy čo dalo filmu nový náboj. (Tak tú vašu čičinu pozdravujte...) :D Dobrý výber songov a Mike s jeho ošklivou pravdou to celé len dotvorilo. 80% ()

shinlove

Velice mě tato komedie pobavila :D Navíc dobré rady míněné pro chlapy i ženy tak, že si z nich každý musí aspoň něco vzít, ne?! :D Rozhodně ho někdy ještě zkouknu znova ;) Butler se stal mým velkým oblíbencem! 4* ()

kpt.Marťas

Jednoduché ohrané schéma, ve kterém má každý svoje místo a svoji chvíli danou od první minuty. To by ani nijak moc nevadilo, zvlášť když ze začátku jde o docela vtipnou taškařici. Ta se ale postupně vytratí a zbyde jenom romanticky zamilovaný Butler. A přesto, že jsem se na to připravoval celý film, opravdu jsem mu to sežrat nedokázal. Žádná živá voda ve svém žánru. ()

JPM

Úžasně šovinistický Butler a taky ..... no jo, ale co .... ? Tak nic. Možná, že to zvládnu ještě jednou... někdy ..... za hodně dlouho :-( ()

Sindymindy

Film, u kterého předem víte, jak dopadne. Trochu jsem se pobavila, trochu zasmála, trochu se i pohořšila nad zbytečnou vulgaritou. Pokoukala jsem na hezkou Katherine Heigl a svaly Gerarda Butlera, ale od něj stále čekám něco víc. Druhý den už jsem si téměř nevzpomněla, že jsem byla v kině. Nic extra. ()

Hellbilly

Je to dokonale šablónovité, ale to je pre tento žáner typické. Lenže medzi jemnou a upätou Katherine Heigl a namachrovaným machom Gerardom Butlerom (ten si tú rolu evidentne a nepokryte užíva) vo filme všetko funguje perfektne a chémia funguje. Pripočítajte k tomu kopec sexuálne tematických dialógov a hlášok a je to až prekvapivo zábavný koktail. A Jack Magnum ma fakt dostal-"Pred vami stojí muž, ktorý mal sex s viac než 137 ženami, a väčšina bola pri vedomí". ()

Ailly

Môj komentár obsahuje SPOILERY. Mám problém s romantickými komédiami, ktoré sa odohrávajú akoby v reálnom živote pritom je naprosto nemysliteľné aby sa niečo také naozaj niekde udialo. Buď točte evidentnú fikciu alebo si dajte trošku záležať na tom ako to bude vyzerať. Nikde v žiadnej televízii si producentka nemôže robiť čo chce, nikde žiadna televízia by ju nenechala on air v tom balóne a už vôbec by ju nebola schopná snímať z blízka zo zeme kým si letí. Navyše schéma - idem ti povedať že ťa milujem, ó nie ty tu máš frajera, tak odchádzam, buď šťastná, a nejaký čas sa nedozviem že si sa s ním rozišla aby som sa to mohol nakoniec dozvedieť, pobozkať ťa a budeme žiť happily ever after je aj pre nenáročného diváka ako som ja príliš lacná aby som to kúpila opäť a znova. Čo na tom že sú obaja krásni a dobrí herci, scenár bol nanič a nezasmiala som sa ani raz - asi som sa mala smiať pri scéne v oných nohavičkách na večeri ale to mi prišlo veľmi veľmi trápne. Aj dve sú veľa. ()

jay are

Zábavné. Ústřední dvojice mi seděla, dokonce ani K. Heigl nebyla tak otravná jak ve své ostatní tvorbě. Po nějakém tom roku romantická komedie, která mě bavila. ()

chatwenna

Je to sice predvidatelne, ale i presto jsem se bavila od zacatku do konce. Presne splnuje to, co se od nej ocekava. Velmi rada se k filmu vratim, az zas budu brecet nad nejakym nepovedenym romankem. Jsem proste holka :) ()

schindler

Nedávno jsem viděl s Butlerem Exmanželku za odměnu a téměř stejný koncept je i zde. První polovina obsahuje několik vtipných scének a ta druhá jede už klasických předvídatelných romantických kolejí. Butler by měl natočit už konečně něco pořádnýho v trochu jiném žánru. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie, jež nabídne dostatek srandovních situací a povedených hlášek, kterým se zaručeně zasmějete. Nicméně pořad s názvem Ošklivá pravda mi moc vtipný nepřišel. Dále musím říct, že nejsem nějaký velký fanoušek romantiky a hodně naivní romantická zápletka trochu zkazila dojem z celého filmu. No, aspoň to skončilo happyendem. ()

Psokocka

Neurazí, nezaujme, nepotěší, nezabaví, nenudí, vidět, nevidět, nechválim, nekritizuju, znova ale vidět nepotřebuju. ()

Tomulka

No tak to byla hrůza nejen ,že člověk ví jak to dopadne a nejen, že se musí koukat na Katherine Heigl, která vypadá jak barbina bez špetky hereckého umu (což ona umí slušně hrát už jsem to viděl). Ale Gerard Butler, který umí hrát perfektně také nepředvedl nic světoborného. Fim je vybudován na klišé, které nefunguje na vzdoru a rozdílnosti hlavní dvojice, která není až tak transparentní. Příjde mi to jako podle mustru, ale chladně bez emocí uměle nacvičené - nemá to kouzlo, je to spíše povrchní. ()

misuleee

Nemám ráda romantické komedie, protože jsou neuvěřitelně hloupé, trapné, nudné a předvídatelné. Většinou nemají ani pořádný děj. The Ugly Truth mi připomíná hezké vstávání. Jenom trošičku, ale přece. Tam byla jediná zbraň Harrison Ford, tady je to dokonale fungující páreček Katherine Heigl a Gerard Butler. A víte co? Ono to funguje! Sice už od začátku bylo poznat, jak to dopadne, ale minutu za minutou CELOU tu hodinu a půl jsem se mohla zbláznit smíchy. Jestli něco stojí za vidění, tak tohle. ()

uuuuups

Pro mě odpočívárna, něco co hledám když nechci u fimu přemýšlet a jen se tak koukat a bavit.Nic smysluplného, ovšem zajímavého minimálně.Doporučuji všem ženám aby konečně pochopily jak fungují chlapi. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami