Cesta do středu Země

• USA Journey to the Center of the Earth (více)

Geolog Trevor Anderson přednáší na univerzitě o tektonice zemských desek. Od nepřejícího profesora Kitzense se dozví, že laboratoř, v níž pracoval s bratrem Maxem, bude uzavřena a jako neefektivní zrušena. Doma navíc Trevor zjistí, že zapomněl na třináctiletého synovce Seana, kterého slíbil švagrové Elizabeth na několik dnů pohlídat. Ta současně Trevorovi předá krabici s věcmi po Maxovi, který před deseti lety zmizel během jedné ze svých výprav. Uvnitř Trevor objeví starý výtisk Verneovy Cesty do středu Země, plný bratrových poznámek. Později si v laboratoři všimne seizmického čidla, které Max umístil na Islandu. Pochopí, kam by se měl vydat, aby zjistil, co se s bratrem stalo. (TV Nova)

LooX

Příběh je sice asi tak pravděpodobný,jako to,že bych přestal pít a kouřit,nicméně audiovizuální zpracování má rozhodně své kouzlo a jako letní podíuvaná,to není zlé. ()

Ponocnej

No jako 3D film v kine to nemusi byt spatny to bych dal asi hvezdicek vic protoze by to byl prvni film co sem kdy videl ve 3D kterej neni uplna blbost ... jenze ja to videl doma na PC takze musim dat jednu hvezdicku film neni vylozene spatny ale jako zadne napeti a podobne veci neocekavejte .... navic nechapu ze slejvak holka jen v tilku a mela ho suche :-( za coz teda primo hvezdicku nestrhavam ale je zkratka jasne ze to s temi filmy pro deti prehanej ()

Tealc_EU

Nejnovější verze na motivy knihy Julese Vernea - Cesta do středu Země. Tentokrát v hlavní roly Brendan Fraser a mladičká blondýnka Anita Briem. Podle mě zatím nejlepší zpracováni tohoto románu. Osvědčený humor Brendana Frasera dodal tomuto filmu přitažlivost. Ve 3D to musí být jízda, já jsem bohužel vyděl jen verzi na DVD ale i tak jsem se hezky bavil. Rozhodně doporučuji. ()

pavont

Film podla Julesa Verna? No neviem ci by bol s tymto vytvorom spokojny. Pribeh je tupy ako rohy starsieho barana a tie efekty sa hodia tak do TV v nedelu pred poludnim. Co vlastne cakat od rezisera Xeny. Skor mi to prislo ako pilot k nejakemu zbytocnemu serialu. Brendan se snazi ale topi sa v ubohostim scenara. Tato cesta nevysla. ()

Naranyan

Úplně nejvíc nejzaslouženější hodnocení :). Zatím se mi nestalo, že bych měl tak naprosto jisto -> tohle sou zkrátka 3 hvězdičky jen to praští. Jasně, vidět to v IMAXu, je možný, že by i jeden, dva kousky přibyly. ()

fikee

50% Ukoukatelné a většinu času i zábava. Nicméně inteligence to moc nepobralo a i když věřím, že v 3D kině to bude podstatně větší zážitek (minimálně jedna hvězdička navrch) než na plochém plátně, postavit film JEN na technologii není to pravé ořechové. P.S.: Nevím, čím to je, ale Brendan Fraser se do role béčkového dobrodruha vážně hodí, byť svůj výkon v první Mumii nezopakoval. ()

Skunkiee

Hodně slabej odvar Indiany Jonese ale je pravda že jsem se většinu filmu dobře bavil a tak nevidím důvod proč nedat tři hvězdičky.Brendan Fraser se pro role dobrodružných hrdinů vskutku celkem hodí, blondýna s klukem mi tam moc neseděly. Naopak oceňuju že tvůrci přeunuli děj do dnešní doby a pěkně to tam zakomponovali to se jim povedlo. Naprosto mi tam vadily srdceryvné scény uprostřed filmu ten křečovitý pokus o romantiku se fakt nepovedl.Vcelku tedy hoďka a půl vám uteče v klidu pokud se na to budete dívat jako na nenáročné béčko které rozhodně nemůže soutěžit s filmy typu indiana jones nebo mumie ale na druhou stranu neurazí.72%.Tak vstříc dobrodružství!!! ()

Chlo0opek

Triky by u tohoto filmu měly být základ, ale bohužel se mi moc nelíbily. Taková projížďka vozíkama v dolech byla např. uplně strašná. Škoda, jinak téma je to velmi vděčné.. A herecké výkony také 2x neoslnily.. ()

Martens14

Okopírovaná scéna důlních vozíků z Indiana Jonese. Ne, to se nedělá a Jules Verne by se divil. Je to příliš umělé a efekty se mi zdají lacinné. Možná opravdu v 3D. Ale jako rodinná podívaná? Proč ne. ()

Naby

Podle mého jde o rodiný film, protože jde spíš víc o pohádku a tak je třeba asi celý film vnímat. Neříkat si, že fyzikálně by třetina scén opravdu neprošla ;-). Ja to jako filmovou pohádku bral a celkově jsem se bavil víc než průměrně. PS: Videl jsem to klasicky ne 3D, ale v Avatarovym 3D by to bylo urcite zajimavy. ()

Tomulka odpad!

kdyby raději vzali ty prachy co dali na tento film a dali je do nějákého kvalitního filmu, který potřebuje prachy. než točit takový brak to raději netočit vůbec. Hrozné efekty hlavně když herci chytají něco co tam není tak je to fakt paráda. Asi by to měli lépe nacvičit. Třeba světelkující ptáčci tak na ně se dívali dosti komicky jako slepuni. Pár nelogičností bylo taky celkem zábavných. Např velmi zajimavé, že zrovna když vytahuje to sejsmické čidlo tak začne být bouřka. Ta bouřka tam nikdy nebyla a proto čidlo přežilo 10 let. Jenomže v momentě když se objeví oni tak najednou je hrozně vodivé a najednou je bouřka a blesky jsou tak přesné, že mají snad laserový záměřovač. lidi dělají z nás blbce a my jim to baštíme. :( ()

h.madlenka

Tohle bylo hodně trapné, ale zábavně trapné. Béčko až céčko, postavené na efektech - a rozhodně nic, co by bylo třeba vidět. ()

svist10

Svižné rodinné dobrodružství. Popisek sedí jako u málo čeho. Sprintující děj, relativně krátká stopáž, sympatičtí herci, solidní režie. Co na tom, že některé úseky jsme už viděli u jiných, často lepších filmů. Jen ve zkratce, jízda důlními vozíky á la Indy 2, honička s dinosaurem jako vystřižená z Jurského parku a tak by se dalo pokračovat. Nehledě na to, že Film jako takový je noční můra každého vzdělanějšího člověka, od geologa po fyzika. Nicméně je mi to sympatické, takže objektivně o fous lepší průměr, pocitově čtyři chlupaté tečky. ()

Pixu

Skvělý film na sobotní večer. Ze tří herců hraje tak maximálně Fraser, ale kde tvůrci spasili zbytek to mi není vůbec jasné. Scénář má tolik logických děr, že to ani snad není možné. Normálně si takových věcí nevšímám, ale tady jsem byl schopný napočítat několik během jedné scény. A abych nezapoměl, triky jsou příšerné. Hvězdička za to že to poměrně odsýpá. 20% ()

kakapo007 odpad!

Nemůžu jinak - stupidní film s nelogickými vývoji děje, špatnými hereckými výkony a hloupými trikovými efekty. Měl jsem z toho filmu po celou dobu hodně špatný pocit. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

Jules Verne potřetí a počtvrté

Jules Verne potřetí a počtvrté

18.08.2014

Ačkoliv z letošního Hercula filmová série nejspíš nebude, Dwayne Johnson naříkat nemusí. V minulých letech totiž infiltroval hned tři jiné a žádná z nich zatím není u konce. Rychle a zběsile 7… (více)

The Rock jede na tajuplný ostrov

The Rock jede na tajuplný ostrov

02.09.2010

Fotky a videa z Faster a Fast and Furious 5 ukazují Dwaynea Johnsona zase jednou v akci a je to fajn. Na rodinné filmy se ale nevykašlal – nahradí totiž Brendana Frasera v pokračování Cesty do středu… (více)

Dan Aykroyd je méďa Béďa

Dan Aykroyd je méďa Béďa

08.11.2009

Nahradí tak Dawse Butlera, který poskytl hlas původnímu kreslenému Béďovi (alias Yogimu). Ve filmu studia Warner Bros. Yogi Bear, který kombinuje živou akci a digitálně animované zvířecí hrdiny,… (více)