Doghouse

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla. (.killer.)

Dexter1

V obdobnom absurdnom čierno-humornom príbehu ako Lesbian Vampire Killers si kráča i Doghouse. Partička chlapov, ktorí sú zničení nežnejším pohlavím prichádzajú na vidiek aby si poradili s nákazou, ktorá mení všetky ženské na mix zombie-cannibal-killer. Ak máte radi humor, ktorý je postavený na zosmiešňovaní žánrových pravidiel, dehonestuje ženy a popritom strieka krv takmer všade vôkol doporučujem túto relaxačnú oddychovku, ktorá vám vykúzli úsmev na tvári. Samozrejme si treba uvedomiť, že v tomto prípade sa ani tak nejedná o horor ako o komédiu. ()

Hadža

Perfektni uletarna pri ktere jsem se pobavil jako za starych casu.Parta mladych muzu,katastrofalne nepochopenych svymi protejsky se rozhodnout rozveselit jednoho s nich po rozvodu!A ze se jim to skutecne dari ,je videt ihned po prijezdu do zombicemi ovladane prdele nekde na konci sveta(respektive par kilaku od Londyna).Plni svebytneho sarmu,hrdinskych nalad a neutuchajiciho humoru se rozpadajicim krasavicim postavi ,aby dokazali,ze pany tvorstva,at uz pred smrti nebo po,zustavaji stale testosteronem nabiti samci!:D ()

Frajer42 odpad!

Údajně se mělo jednat o komedii. Ovšem komedii si představuji jako něco u čeho se alespoň 1x zasměju. Tady se bohužel nepoštěstilo, neboť je jedná o film hodně trapný. Partička strašně nesympatických Anglánů, kteří nenávidí ženy jede na výlet do městečka, kde zrovna čirou náhodou je pár desítek kanibalisticky laděných zombie žen. Asi bych se zde nebál ohnat odpadem, protože tento film je opravdu nepovedený, a to naprosto po všech stránkách. Dost velká nuda i zklamání. ()

ywo666

No to bola blbosť. Dávam to na úroveň Lesbien vampire killers. Keď sa raz za čas objaví takýto film, pobaví. Ale nesmie sa to s nimi preháňať. Som ochotný si pozrieť ešte Zombieland a potom chvíľu dosť. Kto máte chuť na komediálno-hororovú kravinu kde partička chlapov, čo šli na riadnu kalbu, zrazu bojuje o život všetkým čo je po ruke (a to im tvorcovia dali do rúk kadečo). ()

Astaroth12

To začiatočné zoznamovanie sa s hlavnými hviezdami bolo veľmi slušné spracované.Presne takýto štýl humoru vyhľadávam a mám rád.Gore tu je a vo veľmi silnej dávke.Čakal som všeličo ale toto nie a tak ma to prekvapilo v dobrom zmysle.Neholdujem Britskému humoru ale tento film je aj v tomto vynikajúci a konečne som sa schuti zasmial na ináč suchom Britskom humore.Tak nadržané a tak akčné zombie som hádam ani nevidel.K tomuto snímku som sa dostal náhodou a môžem povedať že mi bolo cťou spoznať ho.Stále sa tam niečo deje a vôbec som sa nenudil,lebo každé troška nudnejšie miesto je potom zaplnené akčnou jazdou.Je nás menej a nemáme zbrane ale sme nasraný,takže tam nabehneme trocha negalantným štýlom-to je úryvok s filmu ktorý ma pobavil. ()

• Společnost, se kterou jeli hrdinové do vesnice, se jmenovala West Tours, po režisérovi Jaku Westovi. (Chatterer)