Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

Oyer odpad!

Fórky v tele tele byly asi takovéto: jeden skvělý frk na deset pokusů. Tady není ani jeden. Koho si tito dva šašci pozvou, toho nepustí ke slovu a jen předvádí svou pokleslou zábavu. Chlapci by si měli od té travky chvíli oddáchnout... ()

tom.cube

Snaha o imitaci "Uvolněte se, prosím" dopadla přesně tak, jak se od Novy dalo čekat. Suchánek a Genzer již dávno nejsou vtipní a jedna kvalitní hlaška za pořad to bohužel nespraví. ()

Vlkys odpad!

Můj Bože! To je tak nevtipná snaha napodobit Uvolněte se, prosím, že se z toho chce člověku skoro až plakat. ()

Emzet odpad!

Kvalita počinů pánů G a S od Tele Tele ještě víc klesla. Dobrá zpráva? Níž už to asi nepůjde. Je něco horšího než vykrádání zámořských talk-show? Ano, jejich špatné vykrádání. ()

D@ve odpad!

Viděl jsem 2 díly a ani u jednoho jsem se nezasmál. A to jsem od Genzera se Suchánkem nečekal.... no dobře viděl jsem ještě pár dalších dílů a dalo se to přežít, na mém hodnocení to nic nemění. ()

laFei

Poprvé a naposled :D...Je fakt, ze jsem narazil zrovna na blby dil s Barou Stepanovou, ale pochybuji, ze i tak si celkove porad zaslouzi lepsi hodnoceni. ()

Rekpet

Jediná talkshow, která mě opravdu dokáže rozesmát. Pravdou je, že to není zrovna "inteligentní" zábava jako u Krause, ale Kraus mě pobaví jen málokdy. ()

Blue.Shark odpad!

Desetinásobný odpad. Genzer se Suchánkem jsou neuvěřitelně trapní a vtip, který by byl alespoň trochu inteligentní se jim povede asi tak jednou do deseti let. Hosté, kteří přijdou, a mohli by být velice zajímaví, jsou pravidelně zesměšňováni moderátory a když už se blíží něco zajímavého z úst hosta, Genzer nebo Suchánek do toho skočí a udělají nějakou kravinu. Host pak kolikrát ani nic neřekne a pořad prostě postrádá význam. Kopta, ze kterého byl v tomto pořadu udělán naprostý vůl je však velmi dobrým hudebníkem a pro tento exkrement je ho velká škoda. ()

wollo

Nevim co je vtipného na tom, když se dva blbečci tleměj sobě navzájem a ještě k tomu to není ani k smíchu. Chabá odezva na "Uvolněte se prosím". ()

AnnaClark

Jednu * za uchechtnutí nejspíše při nějakém pitomém vtipu. Bohužel zde je důkaz, že jedna dvojice na stejném principu nemůže fungovat věčně, stejně tak jako ani nejlepší komik nemůže vymýšlet stále nové a hlavně stále dobré vtipy ve stejných situacích a stejně jako vtip také nemůže žít věčně, a tak se po desátém a stém opakování toho samého dostáváme k ohlodanému, vykoštěnému a vykleštěnému zbytku toho, co dříve fungovalo a bylo vtipné. P. S. pro Suchánka s Genzerem: "Rozejděte se prosím". ()