Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

Fony

Je to slabý odvar Uvolněte se, prosím, Genzera se Suchánkem nemám rád, ale čekal jsem to daleko horší. Měl jsem tu "čest" vidět několik dílů a překvapivě jsem to přežil bez újmy na zdraví, což o Tele Tele říct nemůžu. Tak možná za to slabší 2**. ()

giovanni3

Eben to je extratřída, Kraus a Šíp jsou skvělý a pak tu máme opačný pól a to členy Tele Tele v první řadě s touto dvojcí... snaha vyrovnat se konkurenci se jaksi vůbec nepovedla = ze soucitu 1z5 ()

Mr.Nigga

Slabší odvar "Uvolněte se, prosím", těžící hlavně ze ztrapňování hostů a toho jejich pošuka, co hraje na klávesy. Musím ale uznat, že je většinou sranda a v mnohém G a S překonávají Tele Tele ()

Wilston odpad!

Geňa a Suchánek nejsou špatný, ale na mě tenhle pořad moc nezapůsobil. Přijde mi to, jako vykrádačka "Uvolněte se prosím"... :-/ ()

kisha odpad!

Ona nevídaně vtipná dvojka, smějící se vlastním čtvrtořadým gagům, se ve dvacet minut trvajícím, avizovaně prý zábavném pořadu snaží parodovat a shodit vytříbený Krausův humor ()

Maynard. odpad!

Hmm, tak toto už je opravdu silná káva. Na pomoc si přibrali ještě dálšího baviče. Klobouk dolů před těmi, kteří pravidelně sledují tuto "zábavnou talk-show" a před těmi, kteří přijmou pozvání do tohoto pořadu. Mistři GS jsou snad jediní, kteří ve mně vzbuzují stoprocentní nenávist. Vlastně né, pak jsou to ještě komunisti. ()

Lukoboss

Udělat to samé, jako je Uvolněte se, prosím, není jednoduchá věc. Tady se to jenom potvrzuje. Přestože mám Suchánka s Genzerem rád, hodnocení nemůže být vyšší. Nekteré vtipy působí nuceně a občas to prostě skřípe. ()

ranp

No snad tak špatný, aby to mělo průměr 29%, to není. Spousta lidí sice asi Suchoše a Geňu nemusí, a taky už se během těch let na obrazovkách okoukali, ale já vidím Mr. GS minimálně jako průměrný televizní pořad. Co se týče vtipnosti, tak imho jde i o lehký nadprůměr, hodnocení *** to dobře vystihuje. ()

lskala

Jednou jsem slyšel, jak jeden ze skvělých Českých komiků let minulých říkal, že skvělý bavič se pozná podle toho, že se ZÁSADNĚ nesměje svým vtipům! Viz.Ivan Mládek. Dvojice Genzer/Suchánek si pozve do pořadu hosta a po jeho úvodních pár slovech se začnou chechtat svým přízemním narážkám a debata jde do pr... Pak když vidí, že se směje i Novou zdegenerované publikum, tak ještě přidávají až se z toho stane nehorázně trapný kýč!!! 20% - 1* ()

Cejny

Nově se zachtělo kopírovat, ale nějak se jim to, jako obvykle, nepovedlo. První díly byly ještě celkem v klidu a docela jsem se u nich i pobavil, ale s přibývajícím časem šla tato show bohužel do kytek... ()

Kanibal

Tam kde selhává Jan Kraus (nadhled, nestrannost), tam ho Suchánek s Genzerem zastoupí. První díly byly lehkým oťukáváním, nyní se již našli. Je to něco jiného než Krausova politická párty... a asi si to myslím sám :-O ()

rozbris

Odpusťe mi to, ale musím takhle a za to může jeden díl - hostem byla pilotka letadla, a já jako student letectví musím dát za 3*. ()

Maark

Srovnání s Uvolněte se prosím, mně přijde absurdní. Já osobně mám humor Genzera a Suchánka rád. I když jsem byl ze začátku v rozpacích, tak jsem tomu nakonec přišel na chuť...Nenáročný a občas i celkem vtipný... ()

Testament

Evidentní napodobenina obdobného pořadu s Janem Krausem. Občas příjemně vtipné, povětšinou spíše jen lehce úsměvné. Ale při určité hladině alkoholu v krvi, jako kulisa- proč ne? ()

DonQ odpad!

Není jiné cesty. Tihle dva pánové jsou již delší dobu za zenitem slušných komiků, nemají co nabídnout a typ pořadu talk show vyloženě nezvládají. Srovnání vedle Krause či Šípa by byla v podstatě urážka a to i přesto, že chápu - "to" zřejmě chtěli dělat jinak, neotřele. Zdá se to jen mně nebo jejich humor zamrzl na diváckém spektru 10-15 let ? Tato dvojice mi asociuje již jediné - trapnost. ()

MareT.

Viděl jsem jeden díl-ten s tou Nesvadbovou-a musím uznat, že určitý potenciál to má! Je to střeštěné, milé a místy vitpné...a ty dva mám rád! ()

xmozek

Ta hvězdička je spíš z nostalgie, která se dostaví při vzpomínce na TELE TELE, u kterýho jsem se bavil jako mladší. ()