Když někdo patří mezi fotbalové hooligans, je to navždy. Nezáleží na tom, kde je ani co dělá. Jeho tým je pro něj vším. Platí to všude, i ve vězení. I tam je to West Ham proti Millwallu. Tahle válka nepomine ani na jediný den. Úplatní dozorci zavírají oči před každodenní brutalitou. Jako kdyby nebylo jasné, že tohle nejsou žádné nevinné šarvátky. Tady jde o život... (TV JOJ)

Nowasek22

No, když pominu, že to má být pokračování prvního dílu na který to skoro vůbec nenavazuje, tak ok..ale nechápu zbytečné obměnění všech herců až na 2-3 vyjímky. V tomto díle už se nejedná o žádný fotbal, ale jen o mlácení 2 Hooligans. Někdy na mě rádoby brutální scénky zapůsobily lehce směšně, ale nebylo to tak špatný, jak jsem očekával..na jedničku to však nemá ani náhodou...proto srážím 2 hvězdičky za nenávaznost na první díl a odfláklý děj. ()

megajalec

Film má jeden problém: nemôžete sa na neho pozerať ako na dvojku GSH. Potom to celkom ujde, i keď nebudeme si klamať, je to len priemer. ()

ShortyIC

Ach, ach... Po vynikajúcej jednotke prišla nudná dvojka z prostredia veznice. Čakal som od dvojky bitky na uliciach, poprípade na štadiónoch a nie veznicu... V Hooligans 2 môžme vidieť iba o niečo brutálnejšie bitky a na konci nudný futbal, v ktorom už bolo jasné kto zvíťazí... 5/10 :( ()

SenFlxr odpad!

The Football Factory mám velice rád. Tohle ovšem je jakoby scénář napsal dvanáctiletej retardovanej kluk. Velká kravina. ()

Mustaffa odpad!

Hrozná blbost. Po pár minutách mě to přestalo bavit, hlavního hrdinu vybrali snad někde na castingu Superstar, protože mi připomínal kohokoliv jen ne fotbalového fanouška natož fotbalového chuligána. Zápletka, děj, herci, všechno prostě o ničem. ()

Crybaby

Oproti jednotke tu veľa futbalu nečakajte. Ten je až na tretej koľaji. Prostredie väzenia je pre mňa v drvivej väčšine filmov veľkým pozitívom a tak tomu bolo aj teraz. Samozrejme v porovnaní s prvým dielom toto bolo po mnohých stránkach slabšie, no na prekvapenie nie tak zlé ako som predpokladal. Absencia hl. hercov nebola až tak citeľná, pretože príbeh sa uberal smerom do ktorého by možno ani nezapadli tak dobré ako v jednotke. ()

Flamik

Tak drama z vězení ok, ale s fotbalem/fanděním to má asi tak 0. Kdyby se to jmenovalo jinak, ještě lím kdyby to nenavazovalo na GSH, asi bych hodnotil líp, ale takovýdle pokračování si parádní jednička nezasloužila. ()

HERP

Tento film ma veľmi sklamal, po úspešnej jednotke som očakával podobne dobrý film. Viac ako ** som nemohol dať ()

MiniRecenze

Snímek jehož scénař je tak jednoduchý ,až to bolí.Ve své podstatě budete vědět,jak film skončí už po deseti minutách od jeho spuštění.Pokud film vypnete,tak se připravíte o sympatické herce,kteří nešetří vtipem,ale ani ránou pěstí.Narovinu,u ženského pohlaví snímek moc neuspěje.Ani mužské pohlaví nebude jásat,ale máme zde jednorázovou záležitost u které se pousmějete a budete chtít už jenom z principu vidět ten předvídatelný konec.NENÁROČNÉ!!! ()

hony23

Pěkné drama z anglického vězení, kde na sebe narazí Hooligans dvou znepřátelených týmů. Ne, nečekejte ohýbání se pro mýdlo ve sprše, tady si vězni vytloukají mozky z hlavy za laskavého dohledu zkorumpované dozorkyně. Mírným zklamáním je jen role Matthiase Huese, který místo bojového umění předvádí fotbalové neumění. ()

Easykill

Film kde má režisér, asistenta režie, ten asistent má také asistenta režie, a i asistent asistenta má asistenta režie, se přesto nepovedl. Jak je to možné? Toť otazník za milion, ale vzhledem k tomu jak tento snímek vypadá,musel být rozpočet nejspíš stejně mizivý. Americký(!) snímek green street hooligans 2, neboli rváči, je volné pokračování Hooligans (UK) z roku 2005. Bohužel jediný herec, který byl i v prvním filmu celý druhý film neutáhne. A taky neutáhnul. Tady je tolik mínusů, že to občas dost bolí. Scénář je otřes, film nedává vůbec smysl a navíc to není tak docela náhled na chuligány. Nýbrž na americkou věznici, která má pro všechny vězně dostatek svobody a kde dozorci jsou (až na jednu pizdu, mimochodem ta je asi na tom celém nejlepší) úplně v pohodě. Filmy z Vězeňského prostředí mám rád, ale tohle je jinde. Lepší tohle vůbec nespojovat se skvělým prvním filmem. Dívat se na to dá, ale... ()

Ponocnej

Pekne,pekne sice casto kdyz se mlatili tak machali tak nejak divne rukama jako par buziku ale kdyz se tomu pridali zvuky jak rana dunive dosedla a dynamicka hudba tak to slo :-) jinak pekny film o nenavisti mezi dvema skupinami a eskalaci nasili a dost to teda prehnali s happyendem :-) smrt sparte :-) ()

badett

"Jednou ste členem party a je úplně jedno jestli ste ve vězení nebo na svobodě" Tato fráze z filmu přesně vystihuje děj. Povedené pokračování prvního dílu. Probírající kurupci ve vězeňském systému. Samozřejmě nechybí pořádná akce. 70% ()

copstp

Tak tohle fakt ne!!!Jak někdo může film takhle zmrvit???Jo a Libor Bouček je opravdu dabér na úrovni.Tohle je pokažený od a až do z. ()

Stinger78

Své hodnocení začnu takhle. Vycházím ze tří hvězd za snímek, od kterého nic neočekávám a pouštím si ho na oddech *** Hudba - perfektní, hvězda nahoru **** Matthias Hues - další hvězda nahoru ***** Matthias Hues hrající fotbal a vůbec ztvárnění "fotbalového" zápasu - hvězda dolů **** Pro mě naprosto nepochopitelná postava bachařky, která tam sedla jako pěst na oko - dvě hvězdy dolů ** West Ham vs. Chelsea a posléze West Ham vs. Millwall - hvězda nahoru *** Takže za tři... ()

Simi89

Tenhle film se mi velmi líbil.Líbilo se mi hlavně to ,že ani ve vězení se nezapomíná na klubovou příslušnost, věrnost a bratrství. ()