Když někdo patří mezi fotbalové hooligans, je to navždy. Nezáleží na tom, kde je ani co dělá. Jeho tým je pro něj vším. Platí to všude, i ve vězení. I tam je to West Ham proti Millwallu. Tahle válka nepomine ani na jediný den. Úplatní dozorci zavírají oči před každodenní brutalitou. Jako kdyby nebylo jasné, že tohle nejsou žádné nevinné šarvátky. Tady jde o život... (TV JOJ)

kaylin

Žádné skvělé herecké obsazení, pár postav z prvního filmu ("Hooligans") a do toho prostředí věznice, kde se to má s morálkou docela špatně. Postavy jsou nezajímavé, někdy až protivné, místy je to na efekt, aby vyniklo násilí, které se zde děje. Ničím však nevyniká, scény nejsou nijak překvapivé. V konečném důsledku je to jen vězeňská nuda, která nemá s "Hooligans" nic společného. ()

Cl3ricK

Pokračování Green Street Hooligans? Jak se to vezme. Fanoušci West Hamu zůstali, jen se přemístili do vězení. Musím říct, že jsem se při sledování dost bavil. Furt se někdo řezal, nadával, takže si nemám na co stěžovat. Celý film doprovází perfektní hudba. A poslední zápas, lahůdka. ()

PavelVanekArt

Nemám rád fotbal, nenávidím fotbal. Tohle je ale tak perfektně natočenej footflick z prostředí vězení a jen otřené o blbý fotbal. TV film jako dělaný pro mé béčkové oko. Soundtrack od Strawberry-Rise up je jen bonus. Viděno minimálně 10x spolu s prvním dílem. ()

ecceHOMMO

Oproti fantastickej jednotke, ide len o slabé pokračovanie, ktorému zjavne došli financie. V jednotke bol nosným piliérom samotný príbeh s kvalitnými hereckými výkonmi, ...čo by sme v dvojke hľadali márne. Nečudo že ide len o video film....V tomto konkétnom prípade toto označenie hovorí samo za seba a je smerodatné. ** ()

swe

Tak ubohý příběh můžou vymyslet jenom Američani. Je mi blivno jen si pomyslím, jak ten film může asi vypadat. ()

Mishqo

veľmi úbohé voľné pokračovanie prvého filmu a v podstate ani viac nemusím dodať, veď uvidíte sami....alebo radšej ani nepozerajte ()

BuryGol

Vemte film Mean Machine, přidejte trochu Felona, přisypte Animal Factory a zalejte Never Back Down. Nechte 90 minut v troubě a vyjde vám z toho tohleto. Co to ti Amíci zase vyvedli? V tom filmu bylo takovejch blbostí a chyb, že by mi upladly prsty. Sám Ross McCall to nezachránil. Proč se do toho USA vůbec motá, když nemá o slovu "Hooligans" ani tušení? Námět byl dobrej, ale to zpracování..achich ouvej. Obrovský zklamání. Dvě hvězdy, víc dát nemůžu. Za námět, muziku filmu, britskou ájinu, bitky a vedoucí strážců. Ta se jim teda povedla, napadaly mě takový přestavy co s ní udělat, že to ani nemůžu publikovat... ()

Tjaden

S jedničkou to má společné opravdu jen jméno. Na to, že to trvá jen 91 minut jsem se dost nudil, příběh byl navíc hrozně neuvěřitelný a vykonstruovaný. Pár světlých chvil se najde, ale ty mé hodnocení nevytáhnou. ()

Giggs

Problemom filmu je, že s hooligans (hoci to ma v nazve) nema veľa spoločneho. Je to len klasicky film z väzenskeho prostredia. Nič moc. ()

Hanys_

Felon i jednička GSH kope mnohem vyšší ligu. To je bez debat. Každopádně zábavnost Rváčů (připomínající víc Felona než GSH s Frodem) je chvílemi až neskutečná a hvězdičkově neohodnotitelná....:) ()

MulaNula

Doufám, že to je jen vtip. Jednička se mi velice líbila. Ale todle? Americký film o angličanech? Tak tenhle se nepovedl. Naprostý fail. ()

Sufferer

Po úspešnej a obľúbenej jednotke je pokračovanie iba prázdne volanie do tmy. Nemá tú scenáristickú hravosť, rafinovaný príbeh vrývajúci sa pod kožu, hudbu, ktorá pohladí po duši či pôvabné obsadenie. Chýba v ňom aróma anglickej trávy a ohlušujúce chorály, ktoré tak zdobili jednotku. Navzdory stále kvalitným rvačkám je film iba stelesnenie morskej panny vábiacej na opätovné napravenie si chute originálom. ()

Phorbo

Začátek mě málem unudil k smrti. Roztahanost která mě málem odradila a málem mě přinutila film vypnout. Ale kdyz si to kluci začali dávat víc a víc, tak to bylo už o něčem jiném. Docela to začlo bavit, ale potom přišel debilní fotbálek, kdy bylo jasný že v tom bude nějakej háček, který se hned vyřeší a koněc filma. Kam se todle hrabe na první díl... ()

KM Phoenix

Nesmyslný scénář naprosto postrádající logiku. Ostatně logika nebo aspoň uvěřitelnost (postav, dialogů, prostředí, apod.) tu úplně schází. Je to hodně špatný film a bohužel není skoro vůbec zábavný, celkově je tak maximálně na necelou jednu hvězdu, ale Marina Sirtis v bizarní roli zkorumpované násilnické bachařky to vytahuje na jednu a půl. ()

kubyno

Nalinkovaný a scénáristicky naprosto neoriginální patok, ve kterém je od začátku do konce předem dané jak to skončí a co se stane. No jo, jenže bitky, i přes naprostou nereálnost, kde každý vše vydrží, jsou natočeny tak dobře a zábavně, že celý film má spád, takže já jsem se vůbec nenudil. Hold občas ten konzum i potěší... ()

majo_svk

Rváči (Green Street Hooligans 2) je ďalším snímkom o futbalových chuligánoch, ktorí robia všetko možné i nemožné pre česť svojho obľúbeného mužstva a svojej skupiny. Už dopredu je jasné, že s fanúšikovaním futbalu to nebude mať veľa spoločného. Príbeh sa tentokrát odohráva vo väzenskom prostredí, čo veľmi pripomína filmy Trestná lavica, Zločinec a pod. Filmu Hooligans 2005 sa zrejme nevyrovná, rovnako nie je ani zďaleka tak vtipný ako Trestná lavica a chýba mu aj patričná atmosféra Zločinca. Svojich fanúšikov si však určite nájde už len kvôli akcii, zábave a maličkému kúsku napätia. Ja som rád, že som to videl. PS: Vybojuj si rešpekt, inak zomrieš. ()