Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

jafuska odpad!

ach jo, jestli tohle mělo být dobrý film, tak pak už všechno, nedívala jsem se do konce, je to hloupé, o ničem, vlastně možná pro náctileté a pubertáky, ale ani jim tento film nic nemůže dát. ()

LukKon

Mne sa táto komédia páčila, keďže mám rád Road Trip a aj American Pie a toto by som nazval ich kombináciou. Celkom slušné obsadenie, ktoré síce film nič moc nevylepšuje, ale hlavne ani nekazí. Nádherné muscle car, dobrá hudba a vtipné dialógy. Čo viac si od polobláznivej komédie priať? PS: Seth Green so svojím sarkastickým Amišom superopravárom sa mi kupodivu páčil tiež. ()

Pagliacci

Od bezvadného antré necenzurované verze až po koule v titulkách jedna velká jízda. Skvělí herci, bezvadné vtipy u kterých se člověk zasměje i se třemi křížky na krku a v neposlední řadě, pravdivost základní myšlenky. Díky ní a Joshi Zuckermanovi, který zvládl těžkou úlohu ztvárnění loosera s pěkným ksichtíkem, jsem se dokázal s příběhem ztotožnit a bavit se, i přes to, že se v jádru jedná o předvídatelnou road movie, která dost často spoléhá na perfektní prsa, ultrakrátké sukně, úzké topíky, překrásné zadečky, odhalené spodní prádlo, roztleskávačky převlíkající se skoro na pódiu a.........Vlastně je to perfektní filmek. ()

Mr.Roman

Tak primitívne, neoriginálne a zároveň úprimné a šialene zábavné. Videl som uncut verziu a napriek počiatočnému varovaniu samotnými tvorcami, že je to blbá blbá verzia len pre fanatických fanúšikov (tento film má takých asi ťažko) a radšej sa mám pozrieť na normálnu verziu, som si ju pozrel. Lenže práve ono očividné pridanie nahých slečien s umelým poprsím "na silu" do záberu, malo neotrelý parodický charakter na iné komédie, horory a teenagerské filmy všeobecne, ktoré lákajú na pridaný obsah a nakoniec sú tam maximálne dve/tri nepodstatné scény plus jeden cecok navyše a tým to hasne. A James Marsden ako nástupca Stiflera je fucking awesome :D (len to "prekvapivé/šokujúce" rozuzlenie na záver týkajúce sa neho, si mohli tvorcovia odpustiť). Štyri hviezdičky sú ale aj tak trocha zavádzajúce, keďže u tohto filmu veľmi záleží aj v akej nálade sa naň pozeráte.. ()

Mire

Páčilo sa mi to a ako prvú som pozeral tú necenzurovanú verziu, načo sa budem s tým istým filmom srať dva krát :) Aj keď občas tie ženské boli dosť odveci :D Ale akože kvalitka v teenage žánri. Ako bonus krásna Amanda Crew a Katrina Bowden, aj keď tá si tu zahrala len v záverečnej fáze filmu :) Ešteže aspoň ukázala "dvojčatá" :D ()

kabul

Fakt dobrá komédia... Neni natolko trapná a fekálna jak filmy s podobnou tematikou, napriek tomu jej nechýba nič, čo sa od takýchto filmov očakáva. ()

BadAs

Seth green jako amis opravar co udela z retizku,5 sroubu a trakare super mustanga.-D clark duke ktereho zname s kick ass je tu velkej bohem ktereho nic nevystrasi krome srani na telo fekalni sex nedava ani on za to si tu narazi kazdou rostenku co potka..neuveritelne sexy amanda a simpos zukerman ktety podnika cestu za svim odpanenim s chikaga do knoxville v tenesee.-D a jeho tvrdej bracha rvac playboy silenec co vsechny mlati a sikanuje..vyborna komedie ()

Brano

Veľmi priemerná teen komédia u ktorej som si spočiatku myslel, že to bude iba ďalšie dno humoru, no ono to bolo prekvapujúco občas aj zábavne a tých stupídnych scén zas až tak veľa nebolo, ako to býva zvykom pri amerických komédiach. Herecké obsadenie mi nevadilo, až na Dukea, ktorého by som ani v tom najvtipnejšom sne neoznačil za lámača ženských sŕdc. Skôr mi pripomínal nejakého kockáča, čo vysedáva celé dni za wowkom. Chcelo to viac postáv typu Marsden, alebo akou bola dvojica kamarátov, ktorý náhodne oslovovali baby a možno by to bolo zábavnejšie. ()

erapo

Milión krát spracovaný námet, ale aj tak tento počin je tak trochu iný - divný! Pôvodne som chcel dať takých 3* ale nakoniec som sa rozhodol dať 4* a to hlavne kvôli sountracku (ktorý je kupodivu až príliž dobrý na takýto žáner) a Alice Greczyn, ktorá stvárňuje Mary - sexy Amish slečnu. ()

Blazis34

Pohodová celkem předvídatelná komedie dvou kamarádů. Jeden s nich - nesmělý panic Lance hledá svou lásku daleko od rodného bydliště aniž by věděl, že jeho největší láska je vedle něj a druhý - zkušený lovec žen mu na jeho cestě pomáhá. Režisér zakomponoval do filmu i pár možná až přehnaných scén, které se hodně podobaly prcičkám a jiným teen-komediím. Sex Drive mě velice bavil a dvě hodinky mi uběhly jako voda. U jiných filmů už koukám po hodině filmu, kdy už bude konec, ale tento film mě velice bavil a když byl konec, byl jsem smutný, že ještě nepokračuje. Ve filmu se objevili dobří a vtipný herci i krásné ženy, možná proto dávám čtyři hvězdičky. ()

Saljack

Po dlouhé době pořádná komedie, u které jsem se opravdu zasmál. Nejhorší je, že z toho sálá pokračování, ale to by byla škoda. Snad se mílím, ale silně pochybuji, že na to nebudou chtít navázat. ()

Efreeti

Teenagerovská slátanina/roadmovie, která bohudík nepostrádá i pár zábavných momentů. Perlou tohohle filmu je postava světáka a donchuana, kterého hraje Clark Duke. To je figurka opravdu k popukaní! ()

johnson

No, prostě jen další teenagerovská komedie. Tři hvězdy dávám ze tří důvodů: 1 - Prostě musím ocenit ten Pontiac GTO, 2 - záběr jak Amanda Crew močí do chladící nádrže mě dostal, 3 - Seth Green je můj oblíbenec a opět nezklamal. ()

matej700

Zase po dlouhé době se podařilo tvůrcům natočit pořádnou teen road movie. Po Sexbombě od vedle nejlepší teen komedie.Naprosto bezchybný zde byl Seth Green. Žeru AmanduCrew :-) ()