Britt Reid je synem Jamese Reida, vydavatele novin Los Angeles Daily Sentinel. James jednoho dne zemře na alergickou reakci na včelí bodnutí. Po Jamesově pohřbu se Britt seznámí s mužem jménem Kato, což byl Jamesův zaměstnanec, automechanik a přítel, který ovládá bojové umění a učiní z něj svého asistenta. Britt a Kato se rychle stanou nejlepšími přáteli a společně se opijí. Oba se shodnou, že Jamese nenáviděli. Navštíví hřbitov, aby usekli hlavu Jamesově pamětní soše. To také udělají. Britt vidí, jak nějací zloději přepadnou muže se ženou. Když se je pokusí zastavit, zmlátí ho. Naštěstí ho Kato zahlédne a pomůže mu. Britt přesvědčí Kata, aby se z nich stali superhrdinové, kteří budou chránit město před zločinem. Britt si začne říkat Zelený sršeň. V boji se zločinem jim zdatně pomáhá i nově najatá sekretářka Lenore. Kato sestrojí auto vybavené několika kulomety a dalšími zbraněmi. Obrněnému autu začnou říkat Černá kráska a bojují s ním proti všem zločincům... (TV Nova)

Ivan_kucera

Zaujímavý, nie prevratný. Hlavný hrdina (Green Hornet) v snahe "pomáhať a chrániť" pokazí čo môže a podobne ako pri filme Kick Ass som mal pochybnosti, či je hrdina vlastne hrdinom. Myslím, že sa o tom snažil prehovoriť koniec, ktorý ale (aspoň u mňa) všetko pokazil. Prehnane veľa akčných scén, ktoré pôsobili, ako keby chcú spraviť z filmu niečo, čo od začiatku nebol, len pokazili celkový dojem. Všetko zničené, každá negatívna postava mŕtvy a zápletka vyriešená inak, ako by sa dalo čakať od správneho "hrdinu" vo mne zanechali zmiešané pocity. Priemer : 3 hviezdy. ()

qantip odpad!

Postavy jsou tak blbé, že je ani člověk nemže brát vážně a na druhou stranu tak nevýrazné, že to ani není zábavné. Od prvních pár minut je jasný jak to vše dopadne. Dlouho jsem přemýšlel zda najdu nějaký klad, proč by se na to člověk měl podívat. Bohužel toho moc není. Snad jen káva od Kata .. ()

rhodos

Vtipné, celkem solidně akčně nabušené a ač má tento snímek skoro dvě hodiny vůbec se nenudíte, až tak rychle děj plyne. Přeměna prominentního synáčka, který se celé dny a noci jenom fláká a baví na večírcích v superhrdinu je zábavná. I když podobný Kick - Ass se mne líbil více. Z negativ tu stojí za pozornost zbytečné 3D a představitel hlavní role Seth Rogen, který mi tu moc nesedl. Jeho parťák tchajwanský zpěvák Jay Chow mne bavil více. I rakouský herec, který má patent na zloduchy Christoph "Landa" Waltz byl okouzlující a nezapomenutelný. ()

MéďaSV

Super oddychovka! Hlavní dvojici to náramně šlape a celej film jsem se tak spokojeně usmíval a párkrát fakt vybuchnul smíchy :-) A to mi od filmu tohodle ražení stačí-co jsem chtěl to jsem dostal. Rogen je vážně dílo, pro mě něco jako Will Ferrell - objeví se na plátně a už se musim smát :-) Ještě bych tu ocenil dobrej dabing-sednul mi. Do toho stále rajcovní Cameron...no klidně si to za čas pustim znova! Jinak je to samozřejmě hrozná ptákovina, která se v žádnym případě nesmí brát vážně, ale to by snad ani nikoho nenapadlo:-) ()

papinak

Perfektně zpracovaná oddychovka, která je plná humoru a pekelně odsýpá. Svojí originalitou bych tento film přirovnal ke KICK ASS. ()

beaverkiller

Příběh o rozmazleném spratkovi, který se spojí s moderní verzí Bruce Leeho kříženého s Leonardem DaVincim. Pokud někdo chce srovnávat tento absolutně nezáživný brak s charismatickým Iron Manem, tak asi není normální. ()

prasatko

Celkem vtipný(i když někdy trochu hloupá zábava), dějově zajímavý ale zároveň tak trochu parodie na Batmana s podobností Arthura Bacha(film Arthur), dobré efekty, nápad s normálně vypadajícím superautem se mi zamlouvá. Zpomalené záběry rvaček jsou nezajímavé a označovaní zbraní protivníků mi připomíná nějakého terminátora a je ve filmu zbytečné. Celkově mám rád filmy o superhrdinech ale tenhle film mě moc neoslovil. ()

marky.04

Pokud máte rádi bláznivé komedie ve stylu Kick Ass, určitě by jste se měli podívat na tento film. Pohodová komedie s trochou krimi, sci-fi a dobrými, vtipnými akčními scénami. Celkem zajímavá dvojice hlavních postav. A Cameron Diaz jako plus. Možná pár přehnaných scén, ale kdo má rád takové komedie, určitě mu to vadit nebude. ()

Vonter

Dobrý večer. Á ono je teprve poledne. To začínáte chlastat pěkně brzo, ale to je vaše věc. Takže, co si dáte? Něco opravdu ostrého, nebo radši slabšího? Máme tu i vynikající archivní víno! Něco slabšího. Dobře. Dnes nějak při zemi, že? V tom případě doporučuji 10ti stupňové pivo, nebo aperitiv. Co třeba becherovka? Stále moc silné? A drahé? Aha. Pak už tu máme jenom nápoj zvaný Zelený sršeň. Ovšem upozorňuji, že je značně vyčpělý a bez chuti. Nevadí? Výborně. Franto, hoď na dvojku jednoho sršáně! ()

kratajirka odpad!

Nevím, přišlo mi zbytečné něco takového točit. Využít Cameron na takovou nicjakou roli - prostě zbytečnost. 20% ()

Herrydos

Parádní oddychovka s dobrým obsazením a skvěle zvládnutou akci. Waltz opět jako záporák válí a nebojí se ze sebe udělat osla. Naopak co mě zamrzelo bylo podle mě až žalostně málo prostoru pro Cameron je vidět že postava jí sedla a užívá si jí a skoro každý záběr s ní je legrace ale nemohu se zbavit dojmu že toho prostoru měla mít o trošku více. No abych to shrnul skvělá lehce bláznivá akční komedie která dokonale zabaví na jeden zimní večer ovšem má jeden zásadní problém pobaví vás ale za pár dní si na ní vzpomenete jen matně což je obrovská škoda za mě s odřenýma ušima 4* i za Cameron a Waltze ()

mpet

Až na ten začátek, který byl hodně nezáživný a nudný, to byla výborná akční komedie. Hlavní hrdina mi neskutečně sednul a hned jsem si ho oblíbil. Ten jeho nemotorný, bizardní a bláznivý styl boje se zločinem, mě neustále dostával do kolem a k tomu mu ještě skvěle sekundoval jeho parťák, který byl jeho pravým opakem. A spolu dohromady vytvořili opravdu jedinečnou dvojku komiksových hrdinů. To že tam hrála Cameron Diaz už byla jen příjemná třešnička na dortu. ()

copterfish

Nebylo to špatný,mělo to docela dobrej příběh atd.,ale dost mi tam vadilo,že to bylo všechno tak hrozně cenzurovaný a ikdyž tam někdo někomu prostřelil hlavu pistolí, nebo ho rozstřílel kulometem tak tam nebyla ani jediná kapička krve.A to působí dost nereálně. ()

io.

Řadím to mezi bláznivé komedie. Pobavily mně dialogy, Kato se svými hitech udělátky, strašně hodně drsní gangsteři a nechyběl ani senátor (nebo co to bylo za funkci) spolčený s mafií, krásná novinářka a spousta akce "Co nejde rozstřílet, to zboříme velikým autem" ... já jsem se pobavil. ()

somme

Ac Seth konecne vypada lip, moc to nepomohlo. Misty vcelku zabavne, obcas napadite, ale cellkove spis nuda a zmatek. No,jednou stacilo. ()

Zeleného sršně čeká drsný reboot

Zeleného sršně čeká drsný reboot

16.11.2016

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

03.07.2013

Tak to asi není představa, kterou by s producenty ze Sony a firmy Naughty Dog sdílelo mnoho fanoušků. Ti si v roli videoherního lovce pokladů Nathana Drakea odjakživa představovali Nathana Filliona.… (více)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

23.02.2011

Michel Gondry, jeden z nejosobitějších současných režisérů, dokázal Zeleným sršněm, že dokáže svůj originální rukopis odstavit na vedlejší kolej a natočit zcela standardní „hollywood“. Máme jej ale… (více)