Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt.

Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

shantim

Tolik skvělých herců v takové blbosti, jaká to škoda! Nicméně na Novákovou a Kocurovou se dívá moc dobře a Klepl dodává snímku i určitou přirozenost. 32% hvězdiček ()

Timak

Další český film, co se chce tvářit světově. Ach můj bože. Jitku mám moc rád, ale prosím, už nikde nehraj, protože to je opravdu děsný. Jestli chcete opravdu dobrý film o golfu, pusťte si Legendu o slavném návratu. Tohle je opravdu dobrý jen na jízdu autobusem s osmákama na základní škole. ()

Všivák

Film je hloupý, předvídatelný. Některé pasáže působí tak nastrojeně, že to těm hercům prostě nevěřim. Co tam sakra třeba dělal ten kluk na motorce. Postava trenéra by byla lepší, kdyby celou dobu zůstal jak na začátku. Pak nějak vyměkl. Co ta ženská z agentury viděla na číšníkovi, že mu dala šanci? Vždyť ho před tím viděla jen jednou odpálit? No nic. Alespoň jsem to dokoukal. To ale není moc chválihodný. ()

faraon

naivná pohádka, ktorá sa na nič nehraje... no divná podľa tvorcov "novátorská" kamera a pokus o prievan v českej kinematografii nevyšiel tvorcom ani zďaleka. Aj keď golf nehrám, myslím, že takto táto hra nefunguje, či áno??? (tak to idem na pľac... ) ()

Jigsaw88

Nechápu jak tento film může být tak podhodnocen. Pro mě to byl po dlouhé době velice povedený český film. Poslední dobou české filmy nestojí za nic, ale tentokrát musím pochválit za tento film. ()

Kuny27 odpad!

apsolutní propadák, když jsem viděl ukázky docela jsem se na tento snímek od Pavla Göbla těšíl, ale po první časti jsem neveřil vlsatním očim, co je to za ptákovinu ()

Eraserhead

Bezduché, neoriginální, předvídatelné, na druhou stranu nijak neurážející. Kdo má chuť na nenáročnou podívanou, při které netřeba použít mozek, přijde si na své. Plusem filmu je především Bob Klepl... A záverečná proměna Jitky Kocurové v drsňačku... inu úsměvné :-) ()

Hanys_

Jedna velká reklama na všechny možné firmičky, zabalená do hávu "moderní" pohádky o chudém Honzovi, který k penězům a Kocurové v posteli přišel. Trapný příběh, nefungující dialogy - klasická poznávací značka českých filmů ze života. Další zbytečný film, dokazující akorát tak to, že Jitka je vážně hot, ale na hraní se moc nehodí (teda není hraní jako hraní), a že by z té Sandry možná něco mohlo být..2.5/10 ()

Paity odpad!

Komedie z golfového prostředí, tak by se dala popsat ve zkratce tahle blbost, ve které opět hrál Tomsa, Nováková a bohužel i Bob Klepl. ()