Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt.

Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

zette

Nevim, kdo mohl napsat tak dementni scenar a jeste ho udat pro film... Skutecne husarsky kousek:-). Nekonecna nuda, misty clovek nedokaze uverit, jak dlouhych muze byt 95 minut. Jedine, co me opravdu bavilo, byla postava bohateho mladeho blbecka, kterou vtipne ztvarnil Jaromir Nosek.Myslim, ze filmu nepomohl ani Gott nebo Skamene. Kocurova neni zadna herecka, za jeji obsazeni se ale asi zadny divak (muz) zlobit nebude. Ac jsem tedy film dost sepsul, cekal jsem daleko horsi pocin a za to pridavam hvezdicku. ()

c.tucker

Prvotřídní béčková zhůvěřilost a ještě k tomu špatně natočená. Vysvětlí mi někdo ty stupidní kamerové objezdy? (Možná tím chtěli divákovi hned zezačátku zamotat hlavu, aby se dále na nic kontrétního nesoustředil, ale tím by zase pokazili ten product placement) Závěrečný golfový turnaj také ukazeje velké hovno a občas míček a trochu trávy a písku. Goťák byl stylovej a jeho vážné rozebírání golfových situací mě na celé čáře rozesmálo až se po mě všichni otáčeli. O scénáři nemá cenu ani mluvit. A nevíc to dokurvili tou nedořešenou romancí a jedním mraženým hráškem. Tu jednu hvězdičku za Ústí n. L., Karlovy Vary a Mariánské Lázně. ()

otík

Jednoduchá nekomplikovaná česká komedie - pohádka o prosťáčkovi, kterak ke golfovému štěstí přišel. Především ke konci zdatně kýčovité, ale jinak určitě přeživší bez větších problémů. Prostě jednohubka na nedělní televizní večer. Hudba: Karel Mařík ()

dr.fish

Sváteční předvelikonoční večer nemohl být korunován zásadnějším filmovým počinem, který dokonale ukazuje stav našich filmařů. Oni by opravdu měli vyjet mimo Prahu a podívat se jak lidi žijou a přesvědčit se, že za flašku šampáňa z karlovarskýho hotelu někteří lidi vyžijou i týden. Tyhle jednovečerní hi-society telenovely jsou fakt únavný. Navíc Filip Tomsa hraje takovýho tupouna, že mu nikdo na světě nemůže fandit ani omylem. Kocúrová a Nováková by možná byly jediným důvodem, proč bych se díval, ale zrovna mne nějak nebavily (asi stárnu já nebo ony). No a tak nezbylo proč film sledovat a po hodině jsem zmáčkl tlačítko STOP...20% ()

lucieK odpad!

Příšerně nudná komedie s ještě horšími hereckými vykony(. Celé to bylo jedno velké trapné cliché. ()

ecceHOMMO

Film ako kampaň na šport - konkrétne golf. Avšak jeho príbeh je tuctový...nič zvláštne neponúka. Teda vlastne ponúka...a to zjavne ....chce aby ste nesedeli vo fotelke a pozerali na bezduchý snímok ako je tento a zdvihli svoju " veľkú prdel " a šli si radšej zahrať golf...na ktorý vás tú láka aj sám zlatý slávik Kája...škoda len že kampaň na golf nedopadla práve najlepšie a nedokáže naplniť svoj zmysel : a to, aby prilákal ludí na golfové ihrisko. ()

rodo

Neuvěřitelně klišoidní šablonovitý pokus o film ála Hollywood, který sám sobě podráží nohy přesně v těch místech, kde se chtěl americkým mainstreamovým filmům vyrovnat. Hodně jsem se nudil a dokoukal jsem jen proto, že jsem to sledoval s mojí drahou polovičkou. Mám ale pocit, že ani jí se film moc nelíbil, i když je jejím oblíbeným seriálem například Ordinace v růžové ohradě... Všudepřítomný product placement mě hodně iritoval a jednotlivá camea známých osobností vyznívala spíše trapně. A komedie, u které se člověk ani jednou nezasměje, je vlastně k smíchu. Tak to asi komedie byla :-) Jinak co se týká mých pocitů z filmu, tak naprosto všechno naprosto přesně vystihuje neuvěřitelně trefná recenze od Františka Fuky: http://fffilm.fuxoft.cz/2009/08/veni-vidi-vici-20.html ()

Mrkvič

Na začátku byla buď myšlenka natočit něco jako první díl Rockyho, nebo protočit nějaký chechtáky. Ono by ani to první nedopadlo asi moc dobře, když každé posunutí děje je tak krkolomné a trapné. Jenže převládá stejně to druhé. Spousta reklam, spousta nastrčených známých ksichtů a jedny mega kozy Kocurový. Snad jen scény doprovázené Waldagangem jsem si trochu užil. No a ty kozy byly taky inspirativní. ()

Jizni Tlapa

Naivní, laciná a místy iritující golfová pinkajda, která je prošpikovaná product placementem, stupidním scénářem, ksichtoidním osazenstvem,kterému dominuje F.Tomsa se sestřihem "na kastróla" a naprosto kýčovitě posazeným příběhem, jehož vybalancování z "odpadu" na jedno-hvězdné ocenění vybojovala v poslední vteřině hudba, která je jediným povedeným počinem tohohle průšvihu.... ()

LiborGondek

Film má zde na ČSFD až nepochopitelně špatné hodnocení. Rozhodně to nebylo tak hrozné, jak jsem si po přečtení pár komentářů myslel. A to filmy o sportu rád nemám. 60% ()

neoBlast

I něco zadarmo může být peklo. Zpožděná projekce filmu mi "dopřála" posledních deset minut této komedie (nějak se mi do každého druhého slova přirozeně vkrádají úvozovky). Těžko popsat své zhnusení. Zachytil jsem cameo Karla Gotta i slavný sportovní happy end. Od dob Bestiáře jsem neviděl tak fušerskou práci v kině. Kam klesl Václav Postránecký a nejvíce tragická "celebrita" Klepl již ani není vtipné. Neoficiálně uděluji jednu *, protože doufám, že zbytek nebyl tak hrozný (já vím, že zbytečně - ale chci být optimista). Bez hodnocení ()

lennyd

Aby pomohl své matce s dluhy, začíná Honza pracovat jako pingl v jednom karlovarském hotelu. Večer si jen tak s plezíru zkouší golfové údery, než jej uvidí golfový trenér Karel (Bohumil Klepl), a zjistí, jaký talent v mladém číšníkovi dříme. Vezme si jej do parády, a brzy Honza vyhraje svůj první turnaj. Rychlý nástup popularity, spousta peněz a krásná PR manažerka Alice zatemní Honzovi mozek, takže brzy přestává vnímat co je a co není v životě důležité. Až zranění jej přesvědčí, že nic není navěky ... Po přečtení komentářů zde jsem k filmu přistupoval velmi opatrně. Čekal jsem nějakou ubohost známou z Troškových či Soukupových filmů, ale dočkal jsem se docela příjemné golfové komedie se zajímavým hereckým obsazením (Bohumil Klepl, Václav Postránecký, Sandra Nováková, Jaromír Nosek, ..), a i když příběh není z nejoriginálnějších, vcelku mi padnul do nálady. Spousta maličkostí (Karel Gott, Roman Skamene, Walda gang) naopak vyloženě potěšila... ()

geklon odpad!

To se Rusákům vážně musí nechat, ví jak správně pobavit Tuctovýho českýho průměrnýho blba. Ale mě si Sergeji neošalil a v momentu,kdy se blížil hapyend, jsem spokojeně upadl do kómatu. Golf je pro mě sice strašná píčovina, ale tohle si snad ani nezasloužil. ()

Natabar odpad!

Prošel jsem si očistcem = viděl jsem (resp. byl jsem nucen koukat se) na tento rádobyfilm hned 2x. (Ne nejsem masochista, ale co už naděláte v letadle, když nevíte coby a tohle vám jede před očima.) Už od začátku bylo jasné, o jakou nebetyčnou kravinu se jedná a časem mi nezbývalo než se usmívat, jak "umně" jsou ve filmu zakomponované reklamy na příslušné sponzory. Nicméně i když opravdu nebylo co dělat a očima nešlo uhnout, za nějakou dobu už jsem fakt nevydržel a pokud jsem se nechtěl pobl..., musel jsem aspoň sundat sluchátka. ()

Master19 odpad!

Jediný, kdo mě vytrhoval z letargie byl Bob Klepl (jediný, kdo byl vtipný) a Jitka Kocurová (tady je to jasné...). Jinak je to ale naprostá tragedie s neuvěřitelně tupým příběhem, šablonovitými postavami a golfem, který je krom florbalu nejméně divácky atraktivním sportem, co znám... ()