Milý Johne

Drahý John

Válečný / Romantický / Drama

USA, 2010, 108 min

• Payushka

Moc nechapu to puvodni silenstvi v csfd hvezdickach... Jeste ze tahle sladarna uz zacala po pravu klesat.(9.3.2010)

dva magoři(14.12.2012)

V rámci možnosti znesiteľné... presladené romantické... a tak dalo sa. Menej epické ako kolega "Notebook", možno dokonca menej presladené, avšak z jedného cesta a ešte o niečo slabšie 5/10(15.4.2010)

Milý Lasse, nepředložil jsi nám nic nového pod Sluncem, prostě jen další tuctový snímek hrající na city (a že kapesníky v kině dokonce občas spouštěly kánon)... hořkosladký příběh, který už tak za týden s úspěchem zapomenu plus neokoukaná, ale taky neztotožnitelná ústřední dvojice... no moc se to nevyvedlo, ale kdo nečeká moc, dostane tak akorát... za soundtrack půl hvězdy nahoru. 60%(19.4.2010)

Souhlasím s uživatelem Cejny. Jedná se o velmi hezky natočený příběh o jedné velké lásce. Začátek i konec je našlapaný klišé, ale romantický film bez klišé není romantický film, takže částečně promíjim. Co však nelze prominout je délka, která je na tak jednoduchý příběh příliš velká. Herci hrají sice dobře, ale já nemusím v každé romantice koukat na to nejllepší, co holywood nabízí. Klidně to mohlo zahrát úplně neznámé herecké duo, čímž by film asi pro spoustu diváků kvalitativně stoupl. Tak či onak, je to romantika, holkám se to bude líbit. Já osobně bych tam mohl mít i víc emocí, protože se mnou toho moc nehnulo. 60%(16.11.2010)