Milý Johne

Milý John

Drahý John

Válečný / Romantický / Drama

USA, 2010, 108 min

Asi nejlepší romantický film,co jsem za poslední dobu shlédla.Kam se hrabe nějaké Remember Me..Navíc mi tu Amanda dokázala,že má vážně talent.(10.3.2011)

Souhlasím s uživatelem Cejny. Jedná se o velmi hezky natočený příběh o jedné velké lásce. Začátek i konec je našlapaný klišé, ale romantický film bez klišé není romantický film, takže částečně promíjim. Co však nelze prominout je délka, která je na tak jednoduchý příběh příliš velká. Herci hrají sice dobře, ale já nemusím v každé romantice koukat na to nejllepší, co holywood nabízí. Klidně to mohlo zahrát úplně neznámé herecké duo, čímž by film asi pro spoustu diváků kvalitativně stoupl. Tak či onak, je to romantika, holkám se to bude líbit. Já osobně bych tam mohl mít i víc emocí, protože se mnou toho moc nehnulo. 60%(16.11.2010)

Na mě tahle romanťárna od Lasseho Hallströma zapůsobila víc, než jsem čekala (a rozhodně víc, než Zápisník jedné lásky, který mě vyloženě nudil). Ústřední dvojka byla dobře vybraná a chemie mezi nimi rozhodně fungovala, tatínek a Amandin zpěv byl milým oživením. Co mi trochu pokazilo dojem, byl závěr, takže ta 4* je slabší. Tu závěrečnou scénu bych prostě smazala, kazí celý film.(26.7.2010)

Milý Johne, jsi tak sladký, že bych tě hýčkala, pečovala o tebe s láskooou a oddaností o rozměru oceánu a síle zelených baretů. I kdybys jen hýbal brvou a napínal svaly na krku, jak ti to krásně šlo ve vypjatých situacích, pokaždé bych ti nasekala minimálně 4*, aniž bych hla brvou a svaly by mi ztuhly jak nedělní tatínkovy lasagne. Takhle nějak si představuji prodlouženou zastávku přírody na cestě štědrosti. Klidně bych byla jen vlnkou, na které tak elegantně surfuješ nebo ji brázdíš svým dokonalým hříšným tělem a klidně budu jen tím pitomým prknem.(15.12.2012)

• Sofia

Nepřesvědčivý a blbý příběh ("I am the coin of US army...") a mizerná Amanda Seyfried. Jedinými pozitivy tak byli Channing Tatum (za to, že se na něj hezky kouká) a Henry Thomas (za to, že jako jediný podal jakýž takýž herecký výkon + půlku filmu jsem přemýšlela nad tím, odkud ho znám, až ke konci jsem si vzpomněla na Eliota z E.T.).(8.5.2010)