Jezero smrti

Meteorista

Marně si vzpomínám na horor, kde bych tolik nesnášel ty, kteří terorizují ty, kteří mají tolik smůly a terorizováni být musí (většinou hlavní hrdinové). Tento horor mi dokázal, že Britové takovéhle snímky točit prostě umí. Navíc tento dokázal, že horor může být šokující a realisticky vypadající zároveň. Hercům jsem to žral, a to i těm mladším. A hrozně jsem si přál, aby tento snímek neměl plytce stereotypní konec, jako většina hororů dnešních dní (ale to je většinou výsada Američanů), čímž mě nakonec film příjemně překvapil. A taky jsem si hrozně moc přál alespoň částečně dobrý konec... ()

Marcin

Fúú...riadny masaker. Vôbec som nečakal žeby sa to mohlo zvrtnúť až do takej "psycho" vyvražďovačky. Keby som chytil tých malých spratkov a začal ich mučiť tak by mi s toho bolo určite viac zle ako im, to viem isto. Ten koniec ma dosť prekvapil, pretože v podobných filmoch to skonči šťastne a aj som to čakal...Rozhodne však patrí tento film medzi tie najnapínavejšie aké som videl. ()

vtelenie

tento žaner mi nie je velmi blizky, ale musim ocenit kvalitu hereckych vykonov a netradicneho rozuzlenia, oplati sa pozriet. ()

Mallyyy

Film, který mě dostal. Takový parchanty jsem ještě neviděl. Hlavního záporáka z party jsem proklínal a vymýšlel jsem v té své hlavě všemožné způsoby, jak bych toho šmejda sejmul!! Výborné obsazení. Realitistické scény. Doporučuji fanouškům thrillerů. A konec to ani nebudu komentovat. ()

Helldo

Bezprostřední, působivý hunt-horror s vysokou mírou intenzity a úzkostným závěrečným rozuzlením. Žánrová kvalita. ()

gulista

Exploitation, ktorý trýzni hlavnú dvojicu rovnako ako divákov. Násilie tu predstavuje bohapustú zábavu odrostlejších detí, o ktorých rodičia predstavujú záujem, až keď sa schyľuje k ich ohrozeniu. Hlavne, že sa decká hrajú vonku, je jedno akým spôsobom.. Človeka potom neprekvapí, keď vidí podobné obrazy aj v realite, kde sa nedorastenci odchovaní kadečím hrajú s nožmi.. Brutálna, drsná a napínavá jazda, ktorá končí až (ne)prekvapivým vyústením. Vo svojej kategórii film nemajúci obdoby. Jednoduchý, no krutú pravdu ukrývajúci film. Sila. 85% ()

agassi68

Na túto tému bolo natočených viac lepších filmov. Len ma zaráža toľko pozitívnych hodnotení. Všetko to pekne vyjadrila hirnlego.. ()

Romeo5

Skouknul jsem to a už to nechci vidět. Já od hororu čekám trochu něco jiného než co se odehrálo v tomto filmu. Na mě je to přehnaně brutální - místo dobrého pocitu a strachu jsem pocítil odpor , hnus , lítost i vztek nad tou hrůzou co se tam odehrávala. Nedoporučuji slabším povahám, snad jedině tomu, kdo si ve fyzickém týrání libuje. ()

Wargoo

Dramatický thriller s viac než vydarenou realistickou a brutálnou atmosférou vás isto nenechá chladnými ani po nejakom čase. Ústrednú dvojicu si vďaka peknému začiatku obľúbite, a možno to je to najhoršie. Veľmi kvalitne zrežírované dielo s ozaj niekedy až moc brutálnymi prvkami vás ako hororového a thriller fanúšika iste nadchne. Ja som si hneď po vzhliadnutí stanovil 2 rôzne hľadiská, ako sa film dá vnímať. Jedno je také, že je to len film a nič sa v ňom nedeje naozaj, a tak sa dá film pokladať za úžasný napinák. Druhé hľadisko je to horšie, pretože tento film je proste úžasne-brutálny. Ako filmového fanúšika ma Eden lake nadchol veľmi, ale ako humánneho človeka ma to skôr vydesilo. Krutosť v podobe "šéfa" mladej skupiny bola strašná, a verím, že ak by som mal možnosť, bez mihnutia oka by som ho dorazil... V poslednej dobe pre mňa asi najlepšie dielo z podobných žánrov: strach, napätie, hrôza, krutosť a prekvapenie !!! To všetko na vás dolieha v neuveriteľne reálnom a hrôzostrašnom svetle. Nemôžem nedať 5***** a 83,876%. Vynikajúce !!! ()

gumbo

huustýýý...Ne, vážně. Pár hodin se mi to ještě pořád přehrávalo v hlavě, což se u mi thrillerů moc často nestává. Hutná atmosféra a originální příběh, kterému dodává na děsivosti, že by se mohl bez větších potíží klidně stát skutečností... co my víme? Byli jste někdy sami u jezera? A vrátili jste se? Pomalejší a trochu rozpačitou první půlku filmu, naštěstí vytahuje druhá naprosto bombastická a posílá film do nadprůměru 80% ()

dj.kouba

Film jsem objevil zde, na CSFD. Hmm, 77%, říkám si, konečně zase nějaký horror. Vemu ho na chatu, ať se v noci nenudíme....Po filmu se na mě sneslo několik nadávek typu: Větší brak jsem letos ještě neviděl; A to byl jako horror?, atd...Neměl jsem jim to za zlé, protože bohužel musím souhlasit. Opravdu nechápu to hodnocení. Partička malých drzých smradů pronásleduje v lese opravdu roztomilý páreček a snaží se jim přichystat co možná nejhorší smrt. Hmm...super. Do konce filmu jsme vydrželi jenom proto, že jsme pořád hledali to "něco", díky kterému má tento film 77%. Nakonec jsme to ale opravdu nenašli :-). Je mi to líto, ale musím dát pouze 1* za nekonečné čekání na "něconic". Absolutně nedoporučuju, zbytečná ztráta času. ()

strikeman

"Hororothriller" roku 2008, navíc pravděpodobně "za pár liber", alespoň mne osobně fakt dostal. Film mrazivý až do morku kostí, aktuální, provokativní, svým způsobem realistický a tím děsivější... Než se někdy s přítelkyní vypravím stanovat k opuštěnému jezeru, pořídím si zbrojní pas a pořádný kvér:-) PS: Po shlédnutí podobně laděného "ils" přidávám ještě jednu hvězdičku... ()

BathoryMan

Neviem si vybavit v mysli kedy mi bolo naposledy z nejakého podobného filmu tak psychicky zle!Napínavé od prvej minúty až dokonca a vobec nie samoúčelné ako to zvyknú točit v Amerike!Premna v kategorii thriller/horor tento rok zatial jasný favorit a jedno z príjemných prekvapení v tomto žánri!Konečne niekto brutálne a realisticky natočil kam to s tou zasranou súčasnou mládežou smeruje a tiež som si tu len potvrdil že deti sú obraz svojich rodičov!Dal by som plný počet ale za ten neuspokojivý záver k mojej absolutnej spokojnosti musím bohužial hviezdičku ubrat! ()