Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Fiftis

Dobrý snímok na pobavenie a oddych. Príbeh síce mohol určite viac gradovať, miestami trocha nudil, ale celkovo to bolo v poriadku. Náhla sláva a rýchlo zarobené peniaze skutočne dokážu urobiť z človeka trosku. V pornobranži sa točí neuveriteľne množstvo peňazí. Kde sú peniaze, tam je aj FBI a mafia. Keď to všetko prerastie cez hlavu, výsledkom sú vraždy, vydieranie a boj o váš holý život. Tak nejak je to aj v skutočnosti, ale záver býva omnoho tragickejší. Nezabudnuteľná je hlavná dvojka, z ktorou človek zažije veľa srandy a človek sa až diví že je to podľa skutočnej udalosti. ()

Boogeyman

Porno, retro, dobové šlágry, kšefty a mafie - kombinace, která ani nemohla dopadnout špatně. Ale když nepočítám Lauru Ramsey neodolatelně rozahující nožky, tak Prostředníkům chybí cokoliv hodno zapamatování. Předpokládám, že pokud na tenhle film někdy narazím v telce, budu si říkat, že už jsem to možná viděl a pak budu překvapenej, že jsem to tu i hodnotil. ()

sheen

Porno, to je jeden velký kolotoč peněz, jak do něj jednou spadnete už nemůžete ven. O tom se předvědcil i Jack Harris (Luke Wilson). Těšil jsem se dost a tento film mohl jen překvapit a také překvapil. Tak dobře natočených filmů v takovém stylu o takovém tématu je opravdu hodně málo, Middle Men se řadí k tomu nejlepšímu. ()

Pilda17

Nahlédnutí do světa pornografie a jak fungují "prostředníci". Middle Men má velice zajímavý příběh a dobře zpracovaný děj. Luke Wilson samozřejmě dobrý výkon, ale od posledního filmu co jsem ho viděl, se docela hodně změnil. Sice jsem čekal trošku něco jiného, ale i přesto George Gallo nezklamal.. 7/10 = 75% ()

IQ Tiqe

Mám rozporuplné pocity. Našly se chvíle, kdy jsem se díval, kdy už bude konec (obzvlášť mě vytáčeli kreténi Wayne s Buckem), ale na druhou stranu jde o unikátní film s výbornou výpravou od první minuty, údernými dialogy, které si neberou servítky a je natočen podle skutečnosti. To si zaslouží ocenit. 70% # imdb tagline: Money. Sex. Murder. Greed. Corruption. ()

Anderton

Mohol to byť pseudoživotopisný film v štýle Social network. Čiže maximálne vážna a precízna filmárčina. Je z toho kvázi cool gangsterka s ruskými gangstrami, kde mafoša musí hrať Rade Serbežija. Musí sa husto fetovať a tí feťáci musia vyzerať ako z Trainspottingu, aby to malo žiadaný efekt na teen publikum. Brutálny prepad v kinách je záhadou, Middle men totiž bezpochyby sú zábavným filmom. Kĺžu po povrchu, ale scenár stále prichádza s nejakou škodoradostnou prekážkou pre zúčastnených. Povrchnosť vypláva na povrch v závere, kde namiesto katarzie a prehĺbenia pocitov hlavného hrdinu prichádza skôr niečo ako scenáristická povinnosť celému predchádzajúcemu deju dodať myšlienku tak, aby to pôsobilo prirodzene. Iba vďaka Wilsonovi to nevyznieva úplne pitomo. Gallo chel byť Guy Ritchie, ale mal to skúsiť skôr ako Fincher. ()

Dzeyna

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat. ()

teutates

Sex, Drugs and Rock 'n' Roll... aaand SeX... "Prostredníci", či jakto... dosť namakaná myšlienka napadla týchto dvoch, ako to len nazvať... pánov (pánov je fajn). O to lepší Luke Wilson, ktorý si to celé vzal pod svoje krídla a spravil z toho takpovediac biznis. Snímok je fajn, padne tu veľa životných, ale vážne životných právd aaa človek akosi nespustí z očí toľko krásnych žien po kope... Gallo natočil konečne niečo čo za to stálo... 8/10 ()

predators

Pokud ještě nejste vlastníky několika TeraBajtů porna, můžete na adrese www.mojepornosbirka.tw stahovat, co vaše orální hrdlo ráčí. 77% ()

Arsenal83

Je neuveriteľné, akým spôsobom sa dalo kedysi zbohatnúť. Na jednoduchom internetovom obchode, keď nikto internetu neveril. Pripomína mi to časy postkomunistického Československa, keď nikto ani nemal šajnu, že sa nejakým podnikaním dajú zarobiť peniaze a preto ruky od toho preč! A zarobili tí, ktorí už vedeli, ako to na západe chodí. Film vás vtiahne do deja a budete neveriacky krútiť hlavou, to ozaj existovali v tom čase také možnosti? Samozrejme, je to obohatené o špecifický príbeh hlavnej postavy, nejde len o erotický priemysel, ale aj o opletačky s mafiou, čo pridáva na zaujímavosti a gradácii. Nudiť sa určite nebudete a stále mi behajú po hlave slová jedného z predstaviteľov pri zakladaní internetového obchodu: „Kto by ti len tak dal údaje o svojej platobnej karte?” A dnes si to už inak ani nevieme predstaviť. ()

iamek

Docela nenapadný snímek, který mě zaujal svým námětem a respekt skutečným osobám za to jak dokázali vydělat neuvěřitelný balík peněz téměř za nic. Ve snímků neuvidíte téměř žádné holywoodské hvězdy, ale to vůbec nevadí, protože zahráno to je skvěle. Překvapila mě taky zručná režie a parádní scénář, který nenudí ani minutu a díky tomu má film slušné tempo. ()

Chrustyn

Je to dobrý film, mohl to být skvělý film ale tvůrci si ukousli příliš velké téma, které jim zůstalo v krku a tak výsledný dojem zůstal někde na půli cesty. Dát do křesla někoho zkušenějšího, přidat tak půl hodiny, více rozkreslit jednotlivé charaktery a daná témata, ubrat na komedii, přidat na krimi a mohla to být minimálně kultovní gangsterka o tom, jak vydělat na pornu a mít kalhoty zapnuté. ()

SeBig

Příjemné překvapení, které nenudilo. Ovšem další z mnoha zapomenutých filmů, které nepřineslo nic světoborného, jen na jedno shlédnutí pobavilo. ()

jojinecko

Veľmi príjemné prekvapenie, ktoré spočiatku vyzerá skôr béčkovo, ale postupom času sa dojem napraví a vydrží až do konca. S výraznejšími producentmi, ktorý by film pretlačili a s lepšími "hviezdnejšími" hercami by to mohol byť potenciálny hit:) ()

rikitiki

Jeden z hlavních hrdinů je zároveň spoluautor i producent filmu? Hned mi připadalo, že jeden z trojice, která se zaplete s ruskou mafií, místní mafií, pornem, dětským pornem, drogami atd. je nějak podezřele čistý. Jako andílek, který spadl z nebe a přitom má dost rozumu, aby proplul špinavými vodami, aniž by ztratil víc, než si jen zlehka ušpinil špičky křídel. - Blbost! Tomu se nedá věřit ani za mák. ____ Jinak je to ale fascinující, vzrušující, napínavý a chytrý příběh. Nejspíš jen velmi volně inspirovaný skutečností, než že by tu skutečnost věrně zobrazoval. ()

honajz

Prostředníci přišli pozdě. Koho by problém vydělávání na pornoprůmyslu mohl zajímat po filmech Kevina Smithe a zvláště Zack a Miri točí porno? Navíc styl Prostředníků je stejný, podobně ukřičený a vulgární. Všichni chlapi na celém světě si honí péro, zní úvodní premisa filmu. A tak sledujeme, jak se mladík, který dostal od nemocného otce úkol postarat se o rodinu, spojí se dvěma kamarády a začnou podnikat v internetovém pornobyznysu. Aby to bylo napínavější, je film uvozen scénou odvážení milionu dolarů ruské mafii. A o ničem jiném v podstatě film není, když pomineme ještě neplacení daní a jiné podobné problémy. Je až moc znát, jak se snaží tvůrci konkurovat Fincherově snímku The Social Network o vzniku Facebooku. A tak se i zde skáče v několika časových rovinách, i zde se řinou z úst herců nekonečné repliky. I zde použijeme rádoby dokumentární roztřesenou kameru. (Mimochodem, divné je, že u dokumentů vídám statickou kameru.) Ale kde si Fincher uchoval režisérskou zručnost a přehlednost, zde brzy nastoupí určitý zmatek. Ne, že by některé repliky a dialogy nebyly vtipné, ale celkově film působí hodně nekompaktně, někdy až chtěně. Nepomáhá ani stopáž, která je delší, než byste čekali - a chtěli. Navíc jsme podobných filmů už viděli několik, například od zmíněného Kevina Smithe, takže se u některých scén neubráníme pocitu již viděného. A nakolik mám rád Luka Wilsona, hodí se skutečně spíše do mírně střelených mírně mysticky vyprávěných komediálních dramat, ale jako drsný byznysmen vypadá poněkud směšně. A nějak ani ty umělohmotné holky nevypadaly až tak atraktivně, fakt. :) Takže takový průměrný film, skutečně ani neurazí, ani nenadchne. téma je už poněkud vyčpělé, zpracování je zmatené a herecké výkony takové nijaké (do jaké role asi tak může být obsazen James Caan?), některé fórky se povedly, některé ne... Prostě průměr. ()

Roman.Ticka

Vůbec neřeším obsah, ale formu. Naprosto mi nevadí pornoprůmysl, protože částečně eliminuje trestnou činnost různých úchyláků a perverzáků v patologickém rozměru pochopitelně. Pro běžného řadového občana, mezi nímž snad není normálně sexuálně fungující jedinec, je tato specifická branže únikem z reality a naplněním nesplněných očekávání v partnerství atd. blablala jak to nesčetněkrát omílají v manželské a jiné poradně a vedou o tom tuny článků na netu... Forma naprosto nezvládnutá, čímž vznikl nepřehledný chaos a mě osobně nezaujal, naopak i přes zajímavé téma, ukrutně nudil. Takže jsem se ani nedodívala a je mi to šumafuk, bublifuk. ()

Ivoshek

Není to špatné, jen si měli tvůrci líp rozmyslet, co vlastně točí, protože na gangsterku ve stylu Goodfellas je to málo drsné a na komedii zase málo vtipné. Zkouknul jsme to bez větší pozornosti a už se k tomuhle filmu asi nevrátím. ()

ARI50

Prostě zajímavá komedie, krásné kočky sem tam nějaký výborný humor no proste takový průměr bych řekl ale dalo se nato rozhodne koukat. ()