Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Patroxi

hrozná zábava ! :D film splnil veškerá očekávání ... :D skok do minulosti užasnej ! změna přítomnosti ve svůj prospěch ještě lepší taky bych bral ! :D ()

mine.slayer

Není to nekoukatelné, ale Supernova z toho také nebude, takže takový standartní film, který nenasere, ale rozhodně ani nenadchne. ()

LUCIM

Parádní komedie, u které se směji a to jí vidím tak po 150. John Cusack a Rob to tam drtí ve velkém stylu. Sprostá a vulgární komedie. A ke konci snad jen: Velký bílý bizon. ()

mcamino

Nebyl to top film tohoto žánru, nicméně rozhodně neurazil, ba naopak jsem se dost nasmál, což je hlavní. Super oddychovka - 4*. ()

P@\/EL

Komedie s tématikou cestování v čase mám velmi rád a vůbec mi nevadí, že veškerá logika zde jde stranou. Ono je to totiž díky řadě často přisprostlých vtípků a nevybíravých hlášek hodně velká prdel a o to nám přece jde. Film má parádní tempo a uběhne velmi rychle, až si člověk říká, že je obrovská škoda, že film není delší. Trochu vidím problém v tom, že hlavní hrdinové jsou hodně nevývážení, někteří naprosto válí a jiní (myslím teď Jacoba) jsou takřka zbyteční. ()

Pythonator

To je tady zase kritiky. Zase někdo nepozná dobrou komedii a neocení dobře sestavenou partičku. Cestování v čase by sice potřebovalo trochu logicky doladit, aby bylo jasné, kde se kurva poděly originály těch postav, ale jinak to byla skvělá zábava. Komicky nečekaně všechny přehrál Rob Corddry - jeho postava je takový ten správný hláškující nadržený zmetek, kterého musíte milovat. Přítomnost skvělé glamrockové hudby od Motley Crue a Poison mi udělala velkou radost a celou tu skvělou atmosféru hair metalových osmdesátek zabil až ten trapný rapový výstup na konci. ()

Peky

Tak tohle má ke komedii hodně daleko, nevtipná sračka s primitivním scénářem a nesympatickými herci. Jednoznačně nejhorší a nejnudnější film s tematikou cestování časem, který jsem zatím viděl. ()

malyLibor

Děsná ptákovina. Ale až na tu poblitou veverku mi ty laciné vtipy vůbec nevadily, ba naopak, dokázaly mne rozesmát a zlepšit mi docela dost špatný den. Jo, myslím, že na tuhle ptákovinu za čas určitě kouknu ještě jednou. Pobavila, a to někdy úplně stačí. ()

tulkas

U tohohle filmu jsem se pobavil ještě víc než minulý týden u Kick-ass, ale to bude asi i tím, že jsem šel tentokrát sám (chlapi neberte s sebou na dobrý filmy ženskou, stojí to pak za prd). Od začátku do konce padá jeden fór za druhým, jedna bláznivina střídá druhou a vy jen čekáte kdy ten pikolík Phil konečně přijde o ruku. Přímočaré vtipy, kupa hezkých holek, to je balzám na špatnou náladu. ()

Nischa

Ani ty méně trapné vtípky film nezachránily. Pro mě další z řad nechutných "komedií", kterou už nikdy víc vidět nechci. Jedna * pouze za sympatického Johna Cusacka a čekání na amputaci pinklovy ruky:) ()

Aver7n

Už jsem myslel, že Cusacka nevytáhnu z podvědomí jako herce hrajícího profláklé role ve stupidních filmech jako 2012 ale to sem se šeredně zmýlil. Doslova božská komedie, která se jen tak nevidí. ()